Рекомендовано DPA:

Крива липа

Cashless сосаїті..

Квітень,2020

 

Пандемія La Pesadilla (1918-1920) Заразилося приблизно 500 000 000 осіб. Померло 50 000 000. Цифри зрозумілі – трупи можна було (плюс/мінус) порахувати. Але все одно плюс/мінус. При цьому – ніхто життя світу не призупиняв.

Пандемія Covid19 (2019-2020). Заразилося 1 602 216 осіб. Померло 95 735. (З точністю до людини – та шо ви гаварітє). Цифри ні разу не зрозумілі. Ніхто не бачив хворих. Ні, ну всі бачили в ЗМІ. В реальному житті – ніхто. Хворіли чомусь тільки дуже відомі люди, або московські попи. Потім, звичайно, одужували. Але – ще раз – ні один знайомий не помер від, власне, Covid19, ні один знайомий ним не хворів. Серед знайомих між знайомими – та сама хєрня.

Помираючих від «іспанки» можна було бачити – мерли на кожному кроці. Помираючих від Covid19 жодного. Крім, як в телевізорі. Ось у тебе хтось зі знайомих помер? І блін у всіх так само – ніхто.

Але якщо навіть –
500 000 000
1 602 216

50 000 000
95 735

І повна зупинка світу.
Ну не зовсім повна. Ресторан Велюр працює.

Щось тобі явно хочуть впарити. Так.. – а шо там в Велюрі сьогодні на обід?Так.. – а що там сьогодні впарюють через ЗМІ?
Дуже й не здивувало – все прогнозовано:
…користь відмови від готівки зрозуміла: гроші не треба носити з собою, а переказувати на далекі відстані їх можна всього за пару кліків на смартфоні або комп’ютері…

Ах вот ты какой северный олень?)))))))))))

Чистої води ідіотизм. Чому так? Ок – поясню на пальцях.
Перше. Що заважає тримати паралельно і – зручність переказувати на далекі відстані всього за пару кліків на смартфоні, і – готівку? Одне ж іншому ніби не заважає. Хочеш носи з собою – хочеш не носи. Ніби логічно, але тоді в посполитого є право вибору. А ось це і є головне завдання – посполитий не має мати права вибору.

Тобто схема зрозуміла – спочатку перевести всіх на карточну систему, потім розписати на яку карточку які товари можна купувати, потім за які послуги якою карточкою можна розраховуватись. З найпонтовішою карткою можна буде все, з ніщєжопною майже нічого. Хто там казав що гітлєр підарас, бо хотів панівну націю?

Друге. Чим це закінчиться? Спалахом пандемії кіберзлочинності. Система буде лягати раз за разом. В кінці кінців картка це лише пластик – його можна гризти, але воно на хліб ні разу не схоже. Тобто звичні злочинці теж нікуди не подінуться. Кіберзлочинці будуть красти – кібер гроші, звичні – хліб. Тобто по ітогу – всі з бубнами і танцями варвутся мощно в первісно-общинний лад. Де – в кого більша палка – той і барін.

А в ресторані «Печерний Велюр» іноді будуть проходять особисті зустрічі… Поодинокі зустрічі. Це буде своєрідний такий штаб. Але ресторан не працюватиме для відвідувачів. Немає ніяких порушень і близько – пластик гризти ніхто не захоче…

Чувак, а ти – stay at home і всьо буде заъпис – головне в масці ходи)))))))))))))) – ти вже майже член сосаїті…)))

Або, коли чуєш про державу в смартфоні, бери більшу палку і без слів по голові. Навички пригодяться, коли відключать електрику – а в тебе замість грошей понтова картка..

Вірменська

Вежа Корнякта

Святого Миколая

Вулиця Федоріва

Успенська

Благовіщенська