Рекомендовано DPA:

Крива липа

Вересень, 2022.

Частина друга глави – БАТАЛЬЙОН МОНАКО” або епілог..
З нової книги – 2022, або пазорная звізда..

 

CПЕЦПІДРОЗДІЛ ВІДЕНЬ..

Подивився відео від Михайла Ткача з Відня. Ти не бачив? Цікаво – хоча все прогнозовано. Михайло знайшов там тупицького, жінку мураєва і якогось поца – депутата зі «слуги народу». Жінка того гавнюка, протупила з парковкою, бо запаркувалася, як в Києві, то її поліція повезла штрафувати. Депутат, той просто тупив і пробував хамити, а тупицький розговорився:

– А що ви тут робите? – питає Ткач.
– А що ви хочете почути? – відповідає голова конституційного суду.

Мені б пасувало, щоб Ткач сказав – Правду. Але він сказав щось своє, певно розуміючи – де конституційний суд, а де Правда. Тому залишим пана Михайла в спокої, бо з боку його візаві ізящні перли – самі перли, як шалені. Прям – один за одним.

«Ви може хочете спитати чому я тут, бо ще не вийшов з того віку? Ну то я вам скажу – в мене є довідка від конституційного суду, що я не підлягаю мобілізації… Можу її в інтернет викласти».

От чомусь ні разу не маю сумнівів, що в голови конституційного суду, є довідка від конституційного суду, навіть головою конституційного суду підписана. Підозрюю, що і печатка на тій довідці справжня, а не підроблена.

«Ви ж знаєте, що я довічно не підлягаю кримінальному переслідуванню згідно нашого законодавства…» – каже далі нєкто тупицький. Що Тобі тут прокоментувати?
До чого він це сказав? До відповіді на запитання – а як ви перетнули кордон і де? 
Де – він відповісти не зміг. Воно й не дивно. Перетинав, понятно, венгерський. Чому «понятно»? Бо я, чомусь, переконаний, що везли поцана поцани з Закарпаття. Перевезли через кордон, взяли в нього паспорт, щоб поставити печатки про перетин – і нашого, і угорського, потім паспорт повернули, а на якому пункті перетину вони то поставили, то він не подивися.
Буває..
Чому «понятно»? Бо вони всі через той кордон їхали. А чому так, думаю і сам знаєш.

«Ви може хочете спитати – чи є в мене тут проблеми? Так – є. Згідно законодавства, я повинен бути на довічному державному утриманні, а я знімаю тут у Відні квартиру за власні гроші…»

Знаєш де корінь проблеми? Він в тому, що ти теж вважаєш гроші вкрадені держчиновником в тебе – його власними. А так, то все норм – нє? Дєпутат  – «слуга народу» сидить за твої гроші у Відню. Діючий депутат, зауваж. Нє – ну або шо?

Де їх проблема? В тупості. Вже давно написав, що вони й не розуміли яке майбутнє собі готують. Так – це прикольно знімати номер в п’ятизірковому Хілтоні. Але – це тільки на перший погляд. Персонал там не гнеться, як в Києві і відноситься до нашого чиновника, як до того, ким він є – злодія, який обкрадав власну країну. І це – за дуже великі гроші йому таке щастя. Можеш порахувати ціни готелю помножені на 213 днів. Прозрієш. Ще додам – ти ж в курсі – які ці істоти скупердяї. Уяви, як вони від себе відривають. Тому і йде той невпинний стогін з Європи – хачу дамой і чтобьі всьо бьіло, как бьіло…..
Той тупицький, щоб ти знав, тобто – навіть він збирається повернутись.
Тобто – «чао какао, лузєри, а я в Європу»– їм не вдалося. Чому? Долбойоби, Сер.

Може петицію яку напиши – бо шо то таке? – має мужик право на довічне утримання, а за житло у Відню сам платит. Чи компенсуєш йому, як повернеться? Разом з орденом яким..? Ну і жінці мураєва той штраф не забудь компенсувати. Думаю він там не один, бо ж їздить там, як тут навчили.
Ну і тоді вже й самому мураєву б не завадило щось компенсувати – нє? Який небудь моральний ущєрб, чи шо… Знаєш, як він там спереживався – плати тому Хілтону «свої» гроші, кожен день.
«Його» гроші – вони ж теж ромашками пахнуть …

 

Вірменська

Вежа Корнякта

Святого Миколая

Вулиця Федоріва

Успенська

Благовіщенська