Рекомендовано DPA:

Крива липа

Генератор випадкових слів..

 

Жовтень, 2019

Я не думаю, я мечтаю. Мечтать не вредно.
Значит, я ничего вредного и не делаю…

 

***
Не тот уровень экономики э не то нету так о чем мы говорили переходя в то что бы мы делали в ту часть…
Я бы сейчас неплохо я просто очень боюсь такие вещи вообще трогать это как труханул грушу и все посыпалось…
Я не буду говорить какие-то лозунги с которого мы начали обсуждение слушайте но давайте мы вообще уйдем от кэша да…
Смотрите воровать деньги только лишь ленивый я говорил о бюджете…
Вы наверное какая хорошая программа разрабатывалась мы не будем запускать а потом что никогда ничего никому не было нужно…
Хочу пояснить одну составляющую мы не имеем юридической составляющей…
Офіційний візит Президента до Республіки Литва – найкращі кадри

***
Дети маленькие: мама, мама, мама…! Мы не можем. Мы стоим и плачем, а что? – нужен министр. Вот возьмем 28й год, когда 29й, 30й автобусы не ходят… но министр, кричит, министр! А что министр…? Или вот 38й год Кампучия, но прежде всего 28й год, когда – мы не будем запускать и потом что? – никому никогда ничего не было нужно. Мы хотим – кому, и ты понимаешь, что ни-ко-му…
………………….

Що це..? Запор мысли – понос слов?
Та ні, – у другому абзаці – це класичний троллінг від пацана з Борісова, якому вдалося закінчити, там в Білорусі, середню школу. (Дурні хахли, ви ще перед білорусами раком не вставали? Мало вам угорщини? То, якшошо, ще в Океанії всяких племен дах#я. На Вануату, наприклад. В тамтешніх вождів апломбу не менше ніж в орбана чи лукашенка. Може ще вони вас навчать, як закон про мову правильно приймати..)
А ось в першому абзаці.. в першому – це Юля Пєндєль. Та що ліктями кореспондентів відпихає. Тобто в першому – це банальна відсутність освіти. Їй справді не має значення Латвія чи Литва, Іран чи Ірак – вона просто не орієнтується де це. Вона в Білорусі не жила, середньої освіти в неї немає. Але – та й нашо вона їй внатурє бля?)))

 Згадалася пісенька з героїново-дев’яностих:
O, crazy day, хто твої сини, хто number one?
– Кулібіна фінти, чи лєніна кенти, холєра..?
В них поза бойова – колєнно-локтьова…

 

Я розумів, що вова нулячий, але – що він виразити словами думку не в стані…. Таке в голову мені навіть не заходило. Мене тоді дратувало єдине – разводняк під час передвиборчого марафону. (Якби він озвучив – ми їх скинем, а потім зразу нові вибори– я б голосував аж бігом.. але). Ще я розумів, що він потягне в сторону Можайська. Хоч як би мені не підходила Україна Петра, мишебратья мені не підходили взагалі ніяк. Славко включив арагу пєгу і з двох бід, я обирав ту, що менша. До відома посполитих – вихід тоді був. І вихід такий  витончено-изящный. Треба було обрати Петра і одночасно виходити на Майдан. З вимогою виконати всі обіцянки. А ще треба було включити розум.

Сьогоднішній генератор випадкових слів і не обіцяв нічого – за що з нього спитати? Він собі мріє втіхаря, промови, через соціальні мережі, виголошує.. Немає ж юридической составляющей – немає в законодавстві покарання за протринькані державні гроші, а тим більше за протриньканий час населення країни. Чувак собі мріє, селфиться, чекіниться, а потім включить блондинку, поправить ліфчик і скаже томним голосом – вы видели, я хотел, но не получилось. Зато мы с вами их сделали
Самі себе ви сдєлалі, пацани..))

 

Як вимагати на Майдані? Це неважко – кожного вихідного один пункт з обіцяного. Нехай Президент зі сцени пояснить, що саме йому заважає виконати цей пункт. І так пункт за пунктом. Якщо депутати не приймають потрібні закони – на наступну неділю на сцену, разом з Президентом, всіх депутатів.. Коли перед ними Майдан – вони приймуть. Ось це і називається пряма демократія. Чорна Рада. Чиновники перестають красти тільки тоді, коли бачать, як озвірілий натовп тягне їх до ліхтарних стовпів. Чорна Рада – то не дуже добре? А – що робити, якщо від верховної толку як від араханії молока? У верховній юзік білєтамі на квартал торгує..)))))))))

Але Петро вже в минулому, а генератор нічого не обіцяв… Значить потрібно вимагати від генератора програму дій. І далі пункт за пунктом…

 

Тобто немає нічого неможливого. Треба просто почати. І не треба слухати про психологію населення. Коли не почати – психологія не зміниться ніколи. Тобто зміниться – років через триста. Тобто у нашому випадку – ніколи. Чи може тут хтось є з таких, що по триста років запланували прожити? Але навіть якщо через триста, то почати все одно прийдеться – по іншому не буває..)))

А зараз це виглядає, як ніби, чувак сидить на краю басейну і каже – ось зміниться в мене психологія і я почну плавати. Не почнеш, чувак, поки не залізеш в басейн – не почнеш. Навіть через триста років.

Вовчик, селфи с Дональдом для тебя не уровень. Ибо он проходной президент и следа в Истории не оставит. Это ему в кайф с тобой заселфиться – ибо ты уже оставил след. Пока правда только на уровне коня Калигулы – теперь самое время добавить имиджу. Отмени офшоры, например. С рынком земли не осилишь. Нереально. А офшоры запросто. Проведи закон – все деньги из офшоров вернуть в Украину, а офшорные бенефициары перестают такими быть. Или в Украине, или не бенефициар. Тебя попытаются лупнуть, конечно, но у тебя же вон сколько охраны. На конец Бакланову позвонишь. Пусть пробьёт – что это за чёрт у тебя под окнами крутится и всё пытается с твоей кухаркой познакомиться. Зато — это будет революция. Хо Ши Мин рядом не стоял. Это – слава. Это – ты их сделал. Включишь весь сарказм – слова сами по себе потекут стройной мелодией – ты это сумеешь. А весь народ покроется волной непрекращающихся приходов и оргазмов. Ну, правда, не так чтобы весь, но процентов 70 без кокаина прочувствуют каково оно на кокаине..)))

Не благодари – ця послуга безкоштовна.

Вірменська

Вежа Корнякта

Святого Миколая

Вулиця Федоріва

Успенська

Благовіщенська