Рекомендовано DPA:

Крива липа

 

Вільний той, хто може
дозволити
собі не брехати..

Вода, з гуркотом, несла важкі камені. Вода несла камені легко та невимушено, обертаючи їхтак – ніби-то вони були з пінопласту. Берегом річки бігав з виряченими очима якийсь шмигаль і кричав на воду, розмахуючи руками:

– Куди?!! Стій!!! Карантин!!! Покажи свій паспорт!!!Паспорт показуй, йоп твая мать!!!

Медична марлева пов’язка, від Louis Vuitton, намокла від дощу і сповзла йому аж на спінжак, відтягуючи далеко вперед добре посинілі вуха. Порухом вух, шмигаль закинув маску на лоба і пострибав в сторону лєсопільні, високо підіймаючи коліна і розмахуючи постановою локальної міської ради…

 

Вова сидів закритий на ключ і, раз за разом, вперто пробував думати. Він щойно записав відео-звернення до працівників фастівського локомотиво-ремонтного депо — щоб перестали їздити по рейках на німецьких дрезинах, а їздили виключно на китайських. Тепер сидів, дивлячись на відкладену вбік камеру і думав паралельно дві думки..

Перша про ту наглу бабу… Він набрав її номер і сказав, що їй личить бути схожою на корабельну сосну. На що вона відповіла:

– Якщо треба то сосну, але я товар штучний…

– Це як? – зробив вигляд шо не пойняв, вова.

– Дуже просто — якщо менше, ніж за штуку, то всі в ігнор…

Друга думка була більш розлога, але й опасна.. От що не скажу– думав вова, — то всі відразу ржуть. Раніше таке монетизувалося, а тепер якось – ну зовсім навпаки. От цікаво — то ще софістика, чи вже діалектика? Тре буде в арахамії спитати…

Зараз, як ніколи маю шанс– думав вова і прям бачив – він, як Бонапарт піднімає в небо вертольоти. В Бонапарта не могло бути вертольотів? Бля, а звідки вова мав про то знати? Він шо в школі вчився? От чого чіпляєшся до малого???

Піднімаю вертольоти і разом закриваю всіх, хто дотичний до вирубки дерев– думав вова – від лісничого до юzіка, включно з мером Королівського Міста і шмигалем… Всю цепочку – усіх 48 педерастів… Блін, – я ж тоді мабуть відразу стану героєм і рейтінг почне рости…

Вова ще раз посмикав за ручку дверей, але ніхто видно не спішив його випускати. От підараси– подумав вова і пішов назад до дивану, що стояв коло вікна..

 

Лісничий сидів на корабельній сосні. Від сосни до річки було метрів з п’ятдесят, але він добре бачив, як вода понесла вниз його хату.. Мабуть треба буде потім підпалити стодолу, якщо встоїть– подумав лісничий, докурив і натягнув з бороди на очі мокру марлеву маску…

***

Мій парламент прийняв законів більше за всі існуючі парламенти– розказував вова якомусь нетолерантному..
– Скоро в мене буде свій прокурор…– розказував вова такому ж нетолерантному трампу..
– Прийде весна посадим всіх чиновників-злодіїв…– писав вова на зелених біл-бордах..
Весна пройшла – свій парламент пропихає чомусь закон про амністію для злодіїв-чиновників…
Свій прокурор, що по гендеру, виявився прокуроркою, робить вигляд, що полює на пєтю…
А шо вова? А вова запостив фотку. Стоїть коло лавки в позі – ніби на олега валерійовича чекає… Це мабуть сигнал парламенту – саме час приймати закон на підтримку гомосексуалізму…

А мені написали, що я не долюблюю євреїв. Звісно ж, я — як громадянин чоловічого роду, то долюблюю виключно єврейок. Шо не так?
І не треба припихати тут расизм (бо там нижче ще про негрів є) — я вважаю, що є всього дві раси — розумні і долбойоби, незважаючи на колір шкіри..
Мало того – я схильний признати, що гомосексуалістам та ще й невизначеним ніяким законом від вовиного парламенту – ой як нелегко жити… Невизначеність – то взагалі не дуже добре. Тобто – може той закон і дійсно на часі – бо ще всі так коло лавочок постають — і як тоді то буде виглядати…?
Я от ніяк не дочекаюсь коли перейменують країну Нігерія і річку Нігер. Бля – шо за не політкоректні назви? Що за – йоп твая мать…? Чи населення тої країни все влаштовує? Чому тоді це не влаштовує тих, що «стандарти спільноти» пишуть?
Але то пост не про нігерів, хоча підозрюю, що гомосексуалісти є й серед них… І навіть не про призедентів, а там їх, як… Але то таке.. Пост скоріше про законотворчість..
Раз пішла така весна, то час ще більше законів понаприймати –нє? Про — «замість по батькові, тепер можна і по матері» — прийняли. Саме на часі братися за гендер. Колись поляки мали цілу купу мороки з Майклом Джексоном. Не знали як його позиціонувати. Потім придумали формулювання — і не чарний і не бялий, і не баба і не хлоп.. і заспокоїлись.
А тут все ще простіше. Парламенту треба ввести в паспорт ще одну соціально-біологічну характеристику громадян. Нє умнічать? Ок — в паспорт і всюди, де ставиться гендерна належність, додати слово гомосексуаліст. Буде — рід чоловічий, рід – жіночий і –гомосексуаліст.
Тобто показує людина гордо свій паспорт, а там чорним по білому — Володимир Олександрович Іванов. Стать — гомосексуаліст. Можна йти на прайд з гордо піднятою головою. Що не так?
Поки есперти будуть лягати один на одного в телеефірах, а посполиті товкти один другого в бубен перед телеекранами, свій парламент втіхаря пропхає закон, що надає амністію на нерухомість злодіїв-чиновників. І страна зажівьот…
***

Розумію, що зараз на часі написати – ну шо, пйотр олексійович? Не хотів ручний суд реформувати, то тепер сам під нього попав…
Але не напишу. І тоді, коли пєтя зливав вові вибори і зараз вважаю – це хуйово зрежисерована вистава. Навіщо вона? Щоб залишитися при владі. Кому залишитися? Організованому злочинному угрупуванню чиновників неокомуністів. Вони цю виставу вже тридцять років грають. І будуть грати поки посполиті будуть її дивитися. Закон жанру – йопта..))
***

А власники соціальної мережі закликають не порушувати стандарти «спільноти». Взагалі там ніби все просто мало б бути – достатньо було б простої фрази про законодавство вашої країни, і законодавство США, де вищеозначена соціальна мережа прописана. Але – ніт!
Виписані цілі правила. Наприклад?
Наприклад – не можна ставити поруч «зображення афроамериканців і мавп або мавпоподібних тварин»І – як це розуміти? А афрофранцузів можна? А який між ними зв’язок, наприклад? Ще – не можна ставити поруч «зображення афроамериканців і сільськогосподарське обладнання» Бля – а тут який зв’язок? Поставте всі мої фото навпроти плуга – і шо? Це мене образить? Це ж мережа, тут чверть психічно хворих – які тут можуть бути взагалі на когось образи?
Пішли далі – не можна «євреїв і пацюків», «мусульман і свиней», а також «мексиканців та істот, подібних до хробаків», та «мусульман і сексуальні стосунки з козлами або свинями»
Я растірявся внатурє…
Фото сексуальних стосунків з козлами або свинями…, взагалі то підпадають під статтю про зоофілію. Таку статтю ще не відмінили в жодній країні. Вова – можеш бути перший. Після «дії» можеш робити взагалі все, що хочеш…))
Ну – мусульмани не їдять свинину… Може через те? Але вони ще багато чого не їдять… З тим всім теж не можна фотки постити? А якщо ти не знаєш – мусульманин той чувак, чи ні? Майже у всьому світі це приватна інформація. А якщо хтось морозива не їсть? А євреї з пацюками… Тут який зв’язок??? Тут цікавіше – а самі такі стандарти «спільноти» – вони євреїв ні разу не ображають…?
Крім фото ще є слова. Словами не можна згадувати «євреїв, що керують світом або контролюють такі головні інститути суспільства, як засоби масової інформації, економіка чи уряд»… Знову нічого не розумію – а що євреї контролюють засоби масової інформації? Що це за натяки в стандартах «спільноти»? Ну контролюють в Ізраїлі – і шо? Чому це не можна згадувати?
Ще не можна  «трансгендерів, або небінарних людей, згадувати – як «воно»Ну тут згоден. Це мабуть дійсно образливо. Я там вище запропонував називати речі своїми іменами, якшошо..
А те, що власники «спільноти» весь час заохочують та спонукають мене заохочувати та спонукати інших посполитих до вакцинації… Знаючи, що я не лікар-вірусолог, не розробник вакцин і не білл гейтс – це ніякі закони не порушує, часом? В США, наприклад – нє?
Чи, наприклад – там нема ні слова про сексуальні стосунки з трупами(некрофілія). Це стандарти «спільноти» дозволяють? Вам ці правила не вовин парламент часом написав? Стандарти пояснюють самі себе бажанням нерозповсюдження ненависті. Ну не знаю як на рахунок ненависті, але все це – розповсюдження ідіотизму не нагадує? Нє..?
Є там правда дописка. Не можна, якщо це не сатира. А коли сатира, то можна. У деяких випадках… Наприклад коли один другого антиваксєром обзиває, то тоді то є вєрнякова сатира.
Щоб тобі до гугли не йти:
Сатира — гостра критика чогось, окремих осіб, людських груп чи суспільства з висміюванням, а то й гнівним засудженням вад і негативних явищ у різних ділянках індивідуального, суспільного й політичного життя… 

PS:
А самих темношкірих мешканців планети – не ображає слово афроамериканці? Якби я був темношкірий – мене б це курвило по повній, якщо чесно.
Я чесно не знаю хто це запустив – може хтось підкаже? Проводився якийсь референдум серед темношкірих – як їх називати і що їх ображає? Чи то якийсь вова собі придумав, коли корабельна сосна відшила..? 

PPS:
Весь той текст – від заголовку і  аж сюди – то сатира, якшошо..))Всі фото – у вільному доступі в Мережі.. 

PPPS:
Всі збіги слів, “імен”, чи “прізвищ” – це тільки збіги. Наукова фантастика – йопта..))
………………………………………….

Хочеш підтримати автора?

Можна на PATREON..

Можеш зробити це і не на Патреоні:

Майк Новосад. “Хіпстер..” Видавництво “EuropeLiberal..” 2021.

В інтернет магазиніКнигарня Є

Майк Новосад. “M&M, або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..”Видавництво “EuropeLiberal..” 2020.

Придбати можна на офіційному сайті видавництва..

В інтернет магазиніКнигарняЄ

Не подобається електронна комерція? Можна в звичних книгарнях:

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
Пр. Повітрофлотський, 33/2
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)

Гарного дня, мy Friends..))