![](https://europeliberal.com/wp-content/uploads/2019/07/2-WIND-AVATAR-SMALL-min.jpg)
Янілох-експрес..
Листопад, 2019
Мне столик с видом на мечту,
Эспрессо и фламбе с заката..
Нет, больше ничего не надо,
А впрочем…
На ладонь звезду
и блюз с горчинкой шоколада..
![](https://europeliberal.com/wp-content/uploads/2019/11/1-expr-min.jpg)
Одна моя знайома з FB, після ранкового еспрессо та прогулянки з двома неаполітанськими мастифами, сідає за столик і втілює свою дівочу мрію – пише пости для янілохів. Пости про формати відносин між М і Ж. Зацікавити янілоха просто буквами зараз неможливо, тому баришня ілюструє свої пости, своїми ж фото з відкритим ротом.. Прокрутивши по декілька разів всі можливі сполучення та кількість літер М і Ж та озвучивши всі теми (з Темою включно) дєвушка растірялася:
– народ, вы как-то энергичнее реагируйте, а то у меня скоро все темы закончатся…
Хто такі янілохи? В принципі, приблизно – це щось схоже на синонім слова ідіоти. Але без образ, ярликів, кагарликів – просто в академічному значенні цього слова. Янілохи люблять фоткатися в/на фоні дорогих машин. В 2019 році вони навіть порахувалися – їх виявилося приблизно 73 відсотки з тих, хто виконує свій електоральний обов’язок.
…………………………….
Цукербег, з якоїсь холєри, взяв собі за моду заносити мені в стрічку, замарковану як рекламу, проплаченную кем-то в Ольгино чушь. Ні – ну якщо ти, наприклад, радянський шпійон ісаєв, то можливо чушь тобі і знадобиться (Штирлиц порол чушь, чушь взвизгивала и извивалась…), але нашо то припихати інтелігентним людям..?
Цього разу Ольгіно заплатило за чушь від якогось московського HR-Consult Агентства.
![](https://europeliberal.com/wp-content/uploads/2019/11/2-expr-min.jpg)
Отже – московські ейчар-консультанти припхали власникові однієї компанії з Рязані нєкій кейс. «Ґеніальну» ідею мотивації персоналу. Так, як компанія була з Рязані, то основним бонусом кейсу була червона «лада-каліна», що вже само по собі повна демотивація – гірше може бути, мабуть, хіба що «лада-пріора». Але пес би з ним – їм там на сєвєрє видніше. Там були ще призи – такі, як зазвичай у них буває: китайські пральні машинки, китайські ж телевізори, не менше китайські телефони – тобто весь урочистий набір для беззаперечного щастя янілоха.
Суть кейсу від модного агентства: персоналу, протягом року, видавались білети внутрішньої лотереї. За кожен вчинок, котрий виглядав як такий, що заслуговує заохочення.
В кінці року лотерею розіграли. Майже всі призи виграла дєвушка, від котрої якоїсь користі для компанії було десь на рівні – мінус нуль. Власник, розуміючи, що йому припхали новий берег Сахаліну, взрєвєл, як медмідь з лого партії необтесаних та давай відбирати у дєвушкі добро на користь тих, хто рік пахав, як білоруський трахтур. Але. Дєвушка швидко зорієнтувалась, що їй вигідніше, показала, один за одним, власникові десять факів підряд, звільнилася разом з виграним добром і, с громкім всплєском, зникла на просторах рязанщини.
Власник впав у важкий двотижневий запой, столичне HR-Consult Агентство записало собі в background внєдрєніе гєніальной бізнєс ідєї, бігом створили презенташку у паверпойнті і читають тренінги. А ось янілохи… Янілохи, що в надії на «ладу каліну» відпахали, як Хуан Сомбреро на кокаїновій плантації, цілий рік на компанію – затаїли в собі зло. Тепер ще три роки будуть втіхаря, де тільки можливо, псувати все, що можливо. Шоб знал казьол…
Ось такий колгоспний тімбілдінг..
![](https://europeliberal.com/wp-content/uploads/2019/11/3-expr-min.jpg)
Важливо!
Ні один HR не розуміє суті бізнесу, який він обслуговує. Ще раз: ні один HR не розуміє суті бізнесу, який він обслуговує.
Якщо у вашій компанії хоч раз прозвучала фраза: топ-менеджеры во главе с HR-Директором, начали масштабный проект…” про прибуток можете забути. Якщо вам пропонують: “внедрение управление по целям”, “систему сбалансированных показателей”, “разработку системы нематериальной мотивации”… і, якщо ви не Штірліц – відкривайте сейф, виймайте з нього Remington 870 і.. Ви правильно подумали – прикладом по горбу..
Інший варіант – берете все той же Remington і запрошуєте на полювання всіх тих, від кого чуєте такі пропозиції. Teambuilding буде – зашкварний, а азарт вискочить за шкалу можливого.
Їх не шкода – «янілох-експрес» прийшов зкомуніздити ваші гроші…
![](https://europeliberal.com/wp-content/uploads/2019/11/4-expr-min.jpg)
Тобі HR-«консультанты» плетуть – «Мы вступаем в эпоху низкой маржи, и первое, что мы должны сделать – это смириться с этим…»? Ти змирився з цим? А ти не лох часом? А може все таки прикладом по горбу..?
Рівень рентабельності – це не даність. Це не фіксована величина. Це об’єкт управління. Це предмет і проблема керівника, але ні разу не HR-«консультанта».
НЕ топ-менеджеры во главе с HR-Директором, а HR, як обслуговуючий персонал топ-менеджменту. Керувати повинен той, хто відповідає за результат, а не янелох, який напоприводив ідіотів і чеше тобі про епоху низької маржі.
Не знаєш як з цим справитись? Пиши в приват – я знаю.
…………………………….
Валодя, какая нахрен Tesla? Топишь за совок – снимай видосики в «приоре», ты ж не лох, внатуре…
![](https://europeliberal.com/wp-content/uploads/2019/11/5-expr-min.jpg)