Рекомендовано DPA:

Крива липа

Калічна мафія..

Липень 2020

– Мамо, блять – кінчайте торгувати…
– А шо…?
– Кажу ж вам – нема вже чим здачі давати..

 

Переглядаю Фейсбук..
Читаю – в Польщі вибори президента. Кого б не вибрали, у будьякому випадку це буде Президент..
Та шо ви кажете? Хто б міг подумати..
А що в Країні? В Країні обговорюють кандидатів на мера столиці. Які пропозиції? Як в анекдоті про радянських гінекологів – всі до сраки і лише одна баба до п…ди..
Чому так?
Там сформовані правила гри, а тут сформована калічна група комсомольців казнокрадів.
Чому так?
Там провели люстрацію комуністів, а тут – або проведуть нарешті люстрацію всіх держчиновників, або та калічна банда знищить себе, населення, і ще пів планети забруднить відходами своєї діяльності..

***

Дивлюсь інтерв’ю з гончаруком. Це такий – яскраво виражений мбейщик. Це з тих, що вище середнього менеджменту просувати не можна навіть в малому бізнесі. Чому так? Тому, що ця освіта дає всього дві речі – притуплює в нуль стратегічне мислення, і вчить, як за допомогою різних, не обов’язково логічно зв’язаних між собою слів, пояснювати чому знову немає результату..
І що чувак? Розказує про необхідність демонстратівного наказанія… і про кадровий голод. Тобто людей багато, але всі вєрняково будуть красти..
Питання до чувака – а навіщо вам ті, що не крадуть, в уряді, де всі крадуть? Що воно бідне, некрадуче, буде робити в системі – яка, крім як красти, ні на що більше не спроможна.? 

Останній «геніальний» план цієї системи – карантин. Дурнуваті собі прикинули, що в населення 12 000 000 000 доларів закумулювалося кешем. Це дуже дратує націю банкірів. А так – хочеш / не хочеш, а гроші прийдеться вийняти… Але думка про те, що 11 000 500 000 доларів з цієї суми, закешовано саме держслужбовцями і, власне, банкірами – в голову чомусь ніяк не заходить. А думка про те, що люстрація іноді буває ліхтарева – то навіть на периферії думалки не з’являється..

***

Ще одне інтерв’ю і ще один мбейщик, і ще один «державний діяч»..
Ведучий:
– Ось ви сказали, що ви дебіл…
Чорт зривається з місця, і як інфантильний хлопчик-істеричка кудись біжить.. Куди? Не знаю – мабуть до сраки.. маю таку надію принаймні..
А понтів було на весь Трускавець.. Чого добився на посаді? Нічого. Скільки потратили на нього державних грошей? Дахуя.
На вітер..? Саме так..

***

Знову Фейсбук. Знайомий лікар пише.. Ну, як знайомий – колись випрошував у моїх медрепрезентерів халявний L-карнітин.. Ну, як лікар.. – такий собі.. до сраки…
Але написав цілий пост – певне всю ніч не спав. Що пише? Хуйню всяку. Спочатку – …разговаривая на мове – ты как бы прямо и вербально утверждаешь – я рагуль, туповатый и совсем не лингвист. Русский, как бы Некст левел. Не для всех...
Потім – украинский требует постоянного чтения книг, а их никто не читает. Почему? На нем уже никто не говорит...
Далі звичайно про свою значущість в цьому світі – …Грин кард – я от неё отказался дважды уже…
Ну і накінець вирішив всіх перелякати – я на выборах буду топить за Шария, и не потому, что полностью разделяю его мнение
Цікаво – як багато народу страшенно налякається? Від того, що він не повністю розділяє..
Нашо воно то пише? Бо воно – тупий рагуль..
У його випадку, мабуть краще, ніж за щось там топити – піти відразу самому втопитися. Профіт на ліцо – можна взагалі не розмовляти і L-карнітину не треба  буде. Тим більше, якщо вибрати ще й цих – то взагалі нічого не буде))). Космос він безкінечний тільки по відношенню до себе, а до дурних рагулів з совєтскогоміра – то аж ні разу..

***

Про Green card..
Спочатку вони, на співбесідах в посольстві, поносили совок всіма словами.. Всіма, які знали. Які не знали, цілу ніч перед співбесідою зубрили.
Потім переїхали і побачили, що тут звичайно добре, але якщо ти тупий долбойоб з купленим дипломом, то про значущість своєї особи можеш відразу забути. Нє – прожитковий мінімум виплачують – і вчасно, і навіть ні за що.. Але лікарем не станеш навіть в чорному кварталі. А як же самоствердження.. – визнання власної цінності таки ж хочеться.. А тому дуже хочеться припхати, тим, що не виїхали якусь хуйню.. Призедента якого, чи шарія.. Чим гірше там, тим ніби вони вище тут..
Тобто добилися чогось через green card одиниці, а решта сидять в мережах сутками – за совком плачуть, за шарія топлять..
Чекаю, коли їх почнуть назад відправляти..)))
Попутного вітру – Welcomeту ссср..

***

Фейсбук-спільнота реве та стогне – спільнота хоче на морько.. А тут, бля, кордони закрили. Ніби-то через вірус. І всі такі – підбадьорюють одне одного – скоро все відкриють і все буде, як було… Не відкриють. Маску на голову і в Кирилівку.
Всередині Європи всі їздять – хто куди хоче.. Але ви там, зі своїми вкраденими грошима  і урядом ідіотів –  нікому нахуй не потрібні.. шарій – вершина ваших мажень..)))
До речі – може хтось покаже мені, в кінці кінців, хоч одного хворого. Жінка призедента і всі чиновники не рахуються.. …мені знайомий лікар говорив.. .– також не канає. Прізвище пліз, підтверджений діагноз і фото могили. Перш, ніж писати, що їх спалюють – в гугл і перевірити спалювальну спроможність існуючих крематоріїв..
Стільки пройобаних грошей – не витримає ні один вітер..

***

Закон про мову.. Перш ніж приймати будь-який закон, логічно було б добитися, щоб хоч якийсь закон виконувався. Понту приймати закон в країні, де на законодавство забили всі – від бомжа до призедента..
Тому, це теж – просто гроші на вітер..

Чому в Польщі обирали Президента? Там закони працюють. Чому в Польщі не тягнуть під кожні вибори закон про мову –  там, що немає долбойобів? Є – і не менше ніж тут. Може там немає нац. меншин? Ні – їх там стільки ж, скільки і всюди. Там просто зробили люстрацію для комуністів. Цього достатньо. Чому достатньо? Бо комуніст і долбойоб – це слова синоніми. 

Рівно до того часу, поки не буде проведена повна люстрація всіх держслужбовців, не буде нічого. Це – як з поліцією. Скільки не розводь дьоготь медом…
Якщо не буде люстрації законної – рано чи пізно прийде інша.. І законна – це останній шанс. Далі – ідеальний шторм..

***

А що їм всім робити? Як що – розвиватись в середньому та малому бізнесі. В тому, який вони тупим карантином знищили. Кафе які нехай відкривають..)))

Вірменська

Вежа Корнякта

Святого Миколая

Вулиця Федоріва

Успенська

Благовіщенська