Рекомендовано DPA:

Крива липа

2023. July, 19

Зачехльонная лена
нєжна с вовой пращалась,
Адіноко вращалась вакруг асі…
(невенгерське усне танго)

А вова пипка си пошив френч, як у мао дзе дуна. А його лєна – шо не вдягне, то відразу – ілюстрація з радянського «журналу «колхозница».  Прям – сара крупская і всьо.
Ну ось пре їх той стиль і шо ти з тим поробиш. То не тілько їх, до речі – то всі комуністи так ходять. Поки молодий, то ше вдягає шо попало, а як тільки отримає який портфель, то відразу кітєль оливковий без знаків разлічія і важноє виражєніє на всю морде ліца.
Нє, ну – може тебе таке теж пре, то маю контакти їх «портнова». Звати – мордихай соломон макаровіч – пиши якшошо, то дам номер телефону. Але він тільки по кітєлях. Морде ліца – то вже другі роблять. Чуть не написав другі люди – тьфу, тьфу, тьфу – проти ночі…
Думаєш варто вові розказати, що політика, то ні разу не проект? І, що слово проект означає зовсім не те, що він там сам собі надумав? Певно не варто. Розказувати можна тим, хто в стані чути, а то не про нього.
А взагалі цікава трансформація – стройний мальчік у кожаном костюмі, чувак в звичному костюмі – ці два, до речі, шив соломон макаровіч. Потім неголений підкачаний чувачок в оливковій майці, а потім кітєль мао дзе дуна і початкове ожиріння. Тобто знову повернувся до соломона макаровіча. Певно пороблено тим комуністам. Далі мабуть тюрма, як в міхо. Бляяяя – як можна гроші любити більше, ніж себе???

Шо вова пипа? Нє – той в тюрму не піде. Його припиздять табуретком, то йому кітєль і не положено. Хоча він дуже такий хоче. А не положено.
Царъ соломон? Він кітєль не носив принципово. Думаєш тому, що не мав номера соломона макаровіча? Ні – тому, що його  в принципі не існувало. Кітєль існував, а царъ ні. Усна тора каже, що існував? Вона каже, що Білосніжка, то був негр гомосексуаліст – і що з того? Той пацан, що проводив в Єгипті тренінги – «Що говорити корові, щоб вона їла траву в себе»? Нє – то теж був не соломон, то був савелій плінтусєвіч-подліпскій. До того ж афро-венгр і моногамний асексуал.
Та й взагалі – багато та усна вові помогла? Якому з двох? Обидвом.
***

«Українська правда»? Ви це серйозно? З якої радості ця «медіа» має таку назву?
Що маю на увазі? Тільки те, що брехня вже в самій назві. Правда – вона взагалі одна за визначенням. А якась «правда», то вже не правда, а маніпуляція.
Це по-перше. По-друге – це словосполучення ніби натякає, що існує якась окрема правда. В даному випадку – українська. Так, як далеко не всі українці вважають написане там правдою, то ця назва знову не відповідає дійсності. Далеко не всі – це скільки? Боюсь, що абсолютна більшість. Але навіть якщо б декілька, то це не має значення, бо вона вже не українська. З таким самим успіхом вони могли назвати себе «Ізраїльська правда» – і, що тоді? Тоді все написане ними має сприйматися, як таке, що всі ізраїльтяни вважають правдою? А якщо не всі? А якщо ніхто?…
Вивчайте значення слів великі совкові «журналісти»…

Хочеш сказати, що вони живуть в Україні і вважають написане ними правдою? Ок, тоді назва може бути, наприклад – «Наша правда з України». В такому випадку все виглядає рівно – в пацанів є якась своя правда і вони тішаться нею, як вова кітєлєм від соломона макаровіча. Може краще назвіть – «Притулина правда», або «Притулена правда», чи – «правда того, що утримує редакцію»… Хоча, це не моє діло – як хочете, так і назвіться, але слово українська з назви приберіть – як таке, що не відповідне за визначенням.
Моя особиста думка про це? Та ото вона й є.

А Ben Wallace сказав що The Great Britain не «Aмазон» і, взагалі – вартувало б подякувати за допомогу.. Ах ти ж курва твая ж мать – тре терміново на то відреагувати. Відреагували. Відповідь написав ткач михаїло срулєвіч. Каже – Бен, ти не амазон, а я не полігон. І навіть не збрехав – він дійсно не полігон. І навіть не долбойоб. Він просто пише те, що сказали ті, що платять. Мовою недоросів – фармазон.
Навіщо то йому треба? Може теж хоче кітєль від соломона макаровіча в майбутньому… чим хабад не жартує, внатурє… Ну і мокрік даніла срулєвіч щоб не підсидів – он вже виступає, як експерт по електронному декларуванню і захисту місцезнаходження вілл в Іспанії…… пише з двох рук від пояса… Шоб дійсно не підсидів…
Будуть там такі – всі в кітєлях, кароч…

Про назву тої «медіа»? Це тупа калька з совкових – «комсомльская правда», «биробиджанская автономная правда», «ленинградская правда» – їх там дахуя таких було…
***

Дрон «ланцет», кажете? Точна копія ізраельського, кажете? Збирають на Уралі вручну по колишніх супермаркетах? Ну хто б міг подумати?
Колись одна єврейська сім’я вкрала і передала совєтскім комуністам технічну документацію ядерної бомби. Сім’ю потім спалили на електричних стільцях. Цих, що зараз передали технічну документацію на «ланцет» – їх також спалять? А «жєлєзньій купол» над кремльом вже монтують?
Що ти там казав? Як вони там нам «допомагають»? На словах – і то не всі, і не  завжди? Ось така «комсомольская «правда» в них для тебе, посполитий…
Так вони і живуть – скільки сект стільки «правд».

Йди заплати комунальні і бігом боротися з курінням – шо дома сидиш?

&&&&&&&&&&

Майк Новосад. “M&M, або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..”Видавництво “EuropeLiberal..” 2020.

Придбати можна на офіційному сайті видавництва..

В інтернет магазиніКнигарняЄ

Не подобається електронна комерція? Можна в звичних книгарнях:

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 “Книгарня #1

Майк Новосад. “Хіпстер..” Видавництво “EuropeLiberal..” 2021.

В інтернет магазиніКнигарня Є

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 “Книгарня #1”

Майк Новосад “Театр. або той тойвово.. ” Видавництво Europe Liberal.. 2022

Apple Books

Rakuten Kobo

Smashwords

Майк Новосад “2022 або Пазорная звізда..” Видавництво Europe Liberal.. 2022

Apple Books

Smashwords

Rakuten kobo

Майк Форестер – “Трабл Shooter, або Характерник..” Видавництво “EuropeLiberal..” 2023.

 

Придбати можна тут:
Smashwords
Apple
Rakuten Kobo

Прочитати можна тут:
Buymeacoffee

Або на халяву тут:
Скорочена версія

&&&&&&&&&&
WELCOME..

Вірменська

Вежа Корнякта

Святого Миколая

Вулиця Федоріва

Успенська

Благовіщенська