Рекомендовано DPA:

Крива липа

Країна чи держава..

Жовтень, 2019

– Папа, папа, я больше никогда не пойду с тобой на санках кататься.
– Хватит ныть, тяни давай!..

 

Мав недавно розмову з товаришем. Він доказував, що країна і держава – це одне й те ж саме. Я говорив, що країна – це населення і територія, а держава – це влада яка, тимчасово, керує країною. Кожен, зрозуміло, залишився при своїй думці..

Дуже рідко дочитую до кінця тексти, які не несуть жодної інформації і, які не додадуть мені нових знань. Сам завжди стараюсь писати з позиції – може комусь пригодиться..))

Польщі, як держави, не було 123 роки. Слово Польща від цього не зникло, і населення Польщі теж нікуди не зникло. Не було своєї держави. Зараз є. І то така правильна є. Саме така як треба. Така, яка мала б і могла б бути в Україні.

Тиждень назад.
Діалог з арабом таксистом в Амстердамі:

– Ти звідки?
– З України.
– Знаю. Ваших тут зараз мабуть більше за всіх інших.
– Реально?
– Так. А ти працюєш тут, чи відпочиваєш?
– Відпочиваю.
– Чиновник..?
– Ні. Я вільна людина.
– Як їхав?
– Польща, Німеччина..
– Як дороги? Де кращі?
– Як по мені – то в Польщі..
– А чому?
– Та вони в принципі одинакові, просто в Польщі нульцеві.
– Так, поляки знюхалися з американцями.. Скоро будуть домінувати в Європі. Ніколи б не подумав, що таке можливо..
– Американці і нам це пропонували.. але для цього треба було посадити пару тисяч чиновників..
– Шкода їх стало?)))
– Мені – ні.
– Стокгольмський синдром?
– Там складніше. Тридцять років піпл робили неосвіченим. Тепер тулять їм любу туфту..
– Чув про ваші вибори..
– Країною повинні керувати інтелігенти, поки цього не буде – не буде нічого.
– Це правда. Удачі і тобі і Україні..

 

Різануло про інтелігентів?))))) Ок. Розкажу, що насправді це слово означає. Це не сталінська «прослойка» – сцикун і спить в окулярах. Це не радянська тусовка а-ля наташа влагащенко. Це не інтелігенція – це совок. (Дивився її розмову з Балашовим. Рік її не бачив і абалдєл – вона стала просто фотографічно схожа на надєжду крупскую після смєрті лєніна.) Совковий «інтілігєнт» – це перестрашений маніпулянт. Ця ж наташа – розмовляючи по ходу російською, коли хотіла сказати щось зневажливе – переходила на ламану українську.. Ну інтєлігєнттка ж йопта..)))

Отже інтелігент. Це мисляча людина, яка в стані, самостійно, оцінити ситуацію. Ні більше – ні менше)).. Знаючи – який результат отримаєш від того, що плануєш зробити. Кінцевий результат)).. Остаточний..

Пару слів про Romanum res publica. Вірніше про її славетні легіони. Вони були влаштовані дуже просто і не менше геніально. Щит, спис, короткий меч. Вони не вивчали фехтування на рівні французьких мушкетерів. Тренували всього один короткий укол мечем в сонячне сплетіння. Спис кидали просто в щит суперника. Спис в ньому застрявав, а махати щитом в якому стирчить двометровий пілум не фонтан, тому щит гонорово відкидувався вбік, а пацани з короткими мечами саме цього й чекали)).. До речі марширувати з лівої ноги йде саме звідти – крок лівою зі щитом, за ним крок правою з уколом в сплетіння. Ось так все просто. В атаку йшли 50 рядів. Перший ряд одну хвилину коле мечем і на його місце стає другий ряд. Перший йде в кінець де його швидко підлатують бувалі воїни. Знов одну хвилину колоти цей ряд буде через 50 хвилин. Хвилину пашеш, 50 відпочиваєш – бокс поруч не стояв))..
Легіон ділився на окремі підрозділи. Перший (10 чоловік) називався маніпула. Зараз би певне називався – наташа))))))))))… Другий (100 чоловік) – центурія. Третій (1000 чоловік) – когорта. 5 когорт – легіон.

Мощна була фігня. Якось в Англії один Легіон оточили локальні пацани. Пацани-легіонери вишикувались, попрощались один з одним і приготувались йти в безсмертя – англійців було 50 000. Але.. Англійці вирішили атакувати в лоб. Коли легіонери побачили цей маневр – над полем бою роздався їх щирий сміх. Вони знали, що в такому бою їм немає рівних. Чим скінчилося? Полетіли пілуми. Крок – укол. Крок – укол. І так всі 50 тисяч..

До чого весь цей текст?

В перших рядах стартували воїни початківці. Далі ті, що вже бували в битвах. Останні ряди – ті, що вже вигравали битви. Ті, що в стані, самостійно, оцінювати ситуацію. Ні більше – ні менше.. Вгадайте як вони називалися)) – саме так. Інтелігенти.
Ще вони називалися – непереможні. Їх можна було вбити. Їх не можна було перемогти.
Багато знаєте інтелігентів серед українських чиновників?

Чому розвалилася Romanum res publica? А вони пару разів проголосували по-приколу. Думали гірше не буде. Хоча сама ідея нікуди не ділася. Просто територіально перемістилося все за океан з часом. Капітолій переїхав в Вашингтон. А італійці сос.. тобто голосують по приколу)))…

Так Капітолій тепер не в Італії. І вони пропонували і нам і полякам.. Поляки вже на німців так трохи зверхньо поглядають.. Але ж нам шкода чиновників які накрали..))

Хочеш мені заперечити? Спробуй. А взагалі знаєш, що кількість дорогих машин в країні приблизно така сама як кількість чиновників. Знаєш яким «бізнесом» вони заробили? Знаєш який продукт вони виробляють і продають?)))

PS
Поки я розгрібав що таке кільо кокаїно і які негри (на розі вуличок в кварталі червоних ліхтарів) правильніші – ті шо в білих в’язаних шапках, чи ті шо в чорних кепках, отримав смс від товариша – одного з авторів цього ресурсу:

– Меня отравили диоксином.. я тебе говорил, что дох#я кому дорогу перешел..
– Как ..? Кто.!?
– Будь осторожен и не бери ничего из чужих рук..
– Как себя чухаешь?
– Ху#ово. Может вытащат. Может справится еб#чий организм.. будь осторожен бля..
– Кто?
– Мне не до этого. Ищут. Найдут и без меня..
– Не сдавайся. Прорвёмся.
– Даже без меня.. Прорвитесь бля.. Иначе – нах#й я всё это делал. Всё я спать – меня опять несёт и ху#во…..

Ось така держава.. Інтелігенти – йопта..

Слава, не сдавайся. Мы станцуем на их костях танец интеллигентов..

По дороге бежит раскрасневшийся мужик с пустыми санками
и, не оборачиваясь, приговаривает: – Ничегоскоро дома будем, сынок

Вірменська

Вежа Корнякта

Святого Миколая

Вулиця Федоріва

Успенська

Благовіщенська