Рекомендовано DPA:

Крива липа

Моїсей Марковіч..

Моїсей Марковіч..
(Сорок лет без води всьо идут верблюды…)

Лютий 2021

Век другой, другие птицы, а у птиц другие песни…
Я любил бы их, быть может, если б мне другие уши..

 

Народ і партія єдині – писали колись коммі на всьому до чого могли дотягнутися. Потім партія офіційно назвала себе илітою, а народ дурними ніщебродами. Конгеніально. Тепер вже не єдині? Я все вірно розумію?
Саме час переходити на наступний рівень – тре офіційно, через Конституцію, відмінити Юстицію. Плюс на всьо ліцо – нема Юстиції, то автоматом стає непотрібною амністія капіталу. Чистий тобі профіт.. Потім – нах і саму Конституцію, як таку що втратила сенс. Призедент може сміливо розказувати – ми єдина країна в світі, що досягла еталонного феодалізму…
***

Илітний чиновник любить розказати посполитим – а ви знаєте, от я часто буваю в Ізраїлю, так шоб ви собі знали… ми поруч не стоїмо з цією країною… В цьому місці посполитий мав би почути нєізгладімий встид за свою відсталу країну. І він дійсно відчуває себе за то дуже винуватим. Мабуть.. Інакше чому він не скаже – а ви в курсі, пане илітний чиновник, що в Ізраїлю якщо й краще, то тільки тому, що ви Д’біл? Бо то ви нею керуєте вже тридцять років. І був би правий – бо причини цього – «трідцать лєт без урожаю» є всього дві. Або чиновник дійсно Д’біл, або краде нон стоп. Або/або..
***

Иліта мала мощний аргумент – тре 40 років ходити за моїсейом бо інакше ніяк. А тут раптом доперла, що то лише десять років залишилось. Тридцять вже ходять… Бля шо дєлать???
Срочно!!! Міняєм концепцію – сорок років недостатньо. Тре п’ятдесят мінімум. Потім пролонгуєм якшошо..
***

Зараз Andy внизу напише – Майк, если отменить Конституцию, то у правительства сразу станет скучное лицо и ему никто денег не даст…
Бля – точно ж не дадуть. Ну… але… можна, наприклад, пару пам’ятників продати. В Харкові пам’ятник Шевченку думаю канадійці б купили – він класний, У Львові Міцкевич стоїть нахрєн нікому не потрібний – тілько місце зря займає, а на його місці якраз би яка девятієтажка влізла. Думаю поляки б його з радістю забрали. Дюка в Одесі можна в Сиктивкар спробувати… От в Києві нема шо продавати.. Ту хуйню на Євбазі навіть в сомалі не куплять.. Бля – от я тормоз – Вікторію Лавровну можна ж на металобрухт… Та нє – реально тормоз – як я міг про Володимира забути. Його ж можна продати одному владіміру – вєрняково купить… йому Онвамнєдімон вже давно казав шо вони схожі з тим пам’ятником як сінайські близнюки..
***

Нє то треба щось робити – бо та Конституція не дає нам стати єдиною державою в світі…
А так би без неї класно було. Слідом можна освіту відмінити. Все одно то одна показуха. Університет за п’ять років не може навчити свого студента писати без помилок – то нормально? Перейменувати ті університети назад в бурси… і закрити нахрєн. А потім – на дерева.. Такий веде собі поволі моїсей маркович посполитих 56й рік вздовж по Хрещатику – а ми в нього бананами з дерева.. Прикольно ж.. Бля – в нас не ростуть банани…? Та шо ж за непруха така сьогодні..

………………………………………………….

M&M або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..

Стояла липнева спека. Спиною, обпалюючи тільки позавчора зроблене тату, текли солоні струмені поту. Але Юґа терпів, бо тішився своїй першій наколці, як молодий ульянов-лєнін, знайомству з фанею каплан. Спершу, по його задумці – це мав би бути молодий зенненхунд з підписом: You will get both and war, and shame! Мав би, але в салоні все перегралося. Кольщик Льоша, вислухавши ідею, якось так скривися без особливого захвату, та й за гугл-перекладач Юґа не був стовідсотково впевнений. Тому малюнок вирішили зробити інший – відтінений меч з терезами, що ніби висів у повітрі на фоні щита з зображеною на ньому похмурою будівлею у вигляді літери Е. Все це обрамлене вінком з дубового листя, по краю якого рекурсією йшов напис: Dyed Lukyan – кто не был тот будет, кто был нє забудет…Нижче, на фоні сонця, що встає над морем, арамейською було написано: Кавалер ложі густопсових тер’єрів. Але Юґа цього не знав і був переконаний, що там написано: Масоны уходят за Северное море

 

Вірменська

Вежа Корнякта

Святого Миколая

Вулиця Федоріва

Успенська

Благовіщенська