Рекомендовано DPA:

Крива липа

На моих глазах…

На моих глазах спорили огонь да лёд,
Кто кому судья и кто кому прервёт полёт…

 

А немає ні вогню, ні льоду. Є банальні комуняки.
Троцкій, лєнін, сталін, брєжнєв, горбачов, кравчук, всі за ним – всі до одного слуги народу. Не комуніста ще не було. Як не комуняка, то його син. Так, це не узеленський придумав – слуга народу – це бренд з срср.
В слуг народу єдина ціль, вона ж класична Idée fixe – узаконити себе елітою. Телеманіпуляція з телемостом росія – Україна – це теж звідти. В них обмаль часу, вони бачать як осипається на очах їхній замок з піску. Вони спішать, а тому роблять ідіотичні вчинки. Вийде в них? Ні. Чому? Бо ідіоти. Так вони й щезнуть – засипані обломками своїх ідіотичних «проектів».
Звідки впевненість? Підручники з Історії.

 


З мережі:

 

Выдвигаемый партией “Слуга народа” на внеочередных парламентских выборах в Верховную Раду (мажоритарный округ №64 в Житомирской области) коммунист Вячеслав Сигачов не является участником боевых действий, как утверждает вышеуказанная политсила
.
https://antikor.com.ua/articles/312011-sluga_naroda_nepravdivo_nazyvaet_uchastnikom_ato_vydvinutogo_po_mahoritarke_kommunista_sigachova

 

«Знакомьтесь: Алексей Кирющенко, режиссер и продюсер сериала «Слуга народа». Живет в Москве. Между сезонами «Слуги» снимал сериал «Между нами, девочками» для канала «Россия». Член команды Зе активно занимается агитацией. Параллельно в России агитирует за коммунистическую партию российской федерации…»

://politua.org/zona-russkogo-mira/62591-komanda-ze-rezhisser-slugi-naroda-rossijskij-kommunist/

 

Тобто це наслідкове. Причинно-наслідкове. Якщо твоя мама курва, то ти автоматично скурвий син. Причина – комуніст, наслідок – ідіот.

 

Тексти з мережі…
Одна з моїх знайомих по ФБ. Живе в Іспанії. Два місяці топила за слугу так, що ззаду неї дим йшов. Зараз включає дурака. Нижче фрагмент переписки  на її сторінці у FB(стиль і орфографія учасників переписки збережені):

Хто реально мені розкаже ситуацію на Україні! Як життя?
– А як життя НА Іспанії?
приїжджайте та й подивитеся )!
– а правильно в Україні? можу допускати помилки звичайно..чи ти мене так підколюєш? Можу хіба тільки в гості
– Марія зараз тихий ужас …. Повір , 2015 був казкою
– як це? це не реально назад в союз. У нас такої ненависті між людьми як в Україні немає і Слава Богу, напевно тому, що люди захищені діючим законом! А вреші ти можеш приїхати і побачити все на власні очі!

Ось така умнічка. В неї все захищено законом. Але якого пса ти, зі своєї захищеної законом Іспанії, два місяці включала доктора гебельса? Аж поЗеленіла вся від захвату. А тепер така невинна – як там ситуація на Україні? Приїжджайте й подивіться як я тут живу захищена законом..

Ще один fb-знайомий. Той вже з Луцька. Два місяці по триста постів в день, всі – Зе форева. Схуд наполовину. Кожну свою фотку через зелений фільтр у фотошопі пропускав. Навіть на фотки котів значок зе вішав. Тепер затих як мишка. Постить котиків і комп’ютерні ігри. Ніби ніколи політикою й не цікавився.. Гандон? Однозначно.
Чому гандон? Віддаляючи неминучий крах комунізму – він вкрав мій час.

Ось такі бувають українці. Яке їхало, таке саме їхало. Куди їхало? Нашо здибало? Воно ніколи не скаже – я був дурний/на, люди, вибачте. Ні. Буде брехати до кінця.

 


Нам ли, под надзором век коротать –
Наше дело путать следы..

 

Українські комуняки? А шо з ними станеться – кожен вибрав свою дорогу і валить по ній як бульдозер. Леонід данилович, віктор андрійович, вітя бєшєний, Петро Олексійович, ігор валерійович.. В вибори бавляться. В телемости, в суди по скайпу. В огонь и лёд…
Петро Олексійович ніби й мав шанс вирватися з лав кпсс, але чи не зміг, чи не хотів… В обсчєм – до свиданья, наш ласковый мишка, возвращайся в свой сказочный лес
Ігор валерійович, швидше за все виїде на пмж в гамерицький край. Не хоче, але поїде. Добрі люди з Москви передали його досьє секретного співробітника вчк – американським добрим людям з ЦРУ.  А там люди добрі, але до закону відносяться серйозніше ніж навіть в Іспанії. Так шо певно поїде. Відразу за дмитром васильовичом. Ще б степана ільковича з собою потягнули і ту збиту льотчицю, на яку степан ількович шапку натягував, але то надто дрібні сексоти – нашо гамериканцям те сміття…
Що таке сексот? Скорочене від секретный сотрудник. Термін комуністичних спецслужб.

 

 

Коли в Україні люди будуть захищені законом – хоча б як в Іспанії? Коли перестануть вибирати ідіотів-комуністів. Яка політсила серед учасників перегонів  не комуністи? Це не важко – вона там одна така. Називається Голос.
Ти знаєш ще якісь? Поділись – не будь жадібним)))

Я в когось читав – найкраще жити на березі океану – тоді ідіоти максимум тільки з трьох сторін. Щось у цьому є…


А над этим всем, ветер поднимал свой флаг
Выше всех вершин. Вот так

 

Вірменська

Вежа Корнякта

Святого Миколая

Вулиця Федоріва

Успенська

Благовіщенська