Рекомендовано DPA:

Крива липа

Нацьістьі…

  1. April,04

И чьорт попал за бешеньіе гроши,
Свою Марьяну он бьістро заудил..
(А. Вертинский)

Нацистка марьяна дерлася по хиткій дерев’яній драбині на колокольню «храма на крови». На часах уж заполночь давно – промимрила вона, потім підійшла до парапету і роздивилася засмічений парк «патріот». А ночью ничьо так, нє то шо дньом – подумала марьяна і дістала з рюкзачка дєдову біноклю.
Ретроградний Меркурій вже тиждень ігнорив  сидеричний період Венери і ніяк не хотів входити в зону її прецесії. А марьяна вже дуже давно хотіла заміж. Вийти б за нациста машкова – мріяла колись марьяна, але нацистка вєрка всьо обломала. Каже, що він нацист-гомосексуаліст. Вєрка знає – в неї племенниця в театрі імені табакова реквізитором працює. Казала, що то власне сам нацист табаков того машкова до того такого привчив.
Видершись на колокольню, нацистка марьяна направила біноклю на темні хмари, що закривали собою, як їй здавалося, «созвєздіє водолєя». Насправді те созвєздіє було позаду неї, але на її прогнози це ніяк не впливало.
– От я звізда– пробурмотіла нацистка – тре було в сідорова який каліматор взяти, чи тепловізор який…
Так – розчарувавшись в машкові, вона вирішила ощасливити собою нациста сідорова, що саме захопився величчю російської нації. Марьяна йому подобалась і він називав її лагідно – мая каза блять…
Роздивившись хмари, що через оптику виглядали майже як дим від паровоза імені рози залкінд, марьяна промовила чітко артикулюючи:
– Да. Путин поднимет Расию с колен. Просранная страна снова станит первой в мирє…
Про те, що то взагалі-то страна, якою весь час керували виключно злодії-дегенерати, від самого її заснування, нацистка марьяна не знала. І не хотіла знати. Чому не хотіла? Та – в силу свого захоплення ультра націоналістичною ідеєю величності російської раси, звичайно..

Нацист пьінька Просранную страну з колін таки трохи припідняв. Ну не так щоб припідняв, але принаймні коліна їй випростав. Лікті залишились впертими в землю, але то таке… Підняв він її, і не розуміючи, що з нею далі робити, почав розвертати сракою в бік кордону з китаєм…
Два китайці стояли на лисій сопці і уважно, як заповідав товаріщ мао, розглядали по черзі в свою біноклю ті маніпуляції з зеленою від синьки свинособакією.
– Ну шо? Идьом вдуєм?– сказав той, що був трохи молодший.
– Шоб увидєть пропльівающій чєрєз наш Байкал труп врага, надо нимнога падаждать. Падаждьом пока ноги ширє єй расставит – командирським тоном відповів йому старший – вьістрелят все сваи ракетьі, то будєм драть, как сидорову казу. Я тибе обещаю. Мьі им пакажем и сопчака, и сопки Маньчжурии…
***

Нацист пьінька сидів з ногами на дивані і дивився на нациста лаврова, що стояв, тримаючись за спинку крісла і важко дихав. Перед тим пьінька влаштував йому тренінг. Нацист лавров тричі підряд проспівав у відкрите вікно «врагу нє сдайотса наш гордий Варяг» і двічі «славноє морє, священний Байкал».
– Ну шо лаврушка, вайну мьі схоже праиграли…
– Вайна хуйня, главноє маньоврьі викрикнув той, чомусь тонким фальцетом, але все ще важко дихаючи…
– Нам нада срочно отвлєчь вниманиє. И привлєчь сторонников. Кого будєм привлєкать?
– Еритрєю и Армению? – обережно перепитав нацист лавров.
– А вот хуй тьі угадал. Привлєкать будєм азиатов.
– А то шо хіба нє азіати?
– Нє тупи, бо в следующий тимбилдинг оденешь кавалерийское седло на горб и пайдьош по Красной площе. Поднимать надо арабский мир на вайну с Израэлем. Заяви шта Гитлєр эта… – бьіл євреєм…
– Уже руский блять подняли – подумав нацист лавров, натомість вголос сказав – но они наши єдинствєнниє партньори и всьо такоє… Сваю звизду на наших матрьошках лєпят на первое мая…
– Ой, я тибя таки умаляю – они партньори всєм гдє дєньги єсть. Єсли завтра лукашенка у сєбя брюлики где-то раскопаит, они сваю звизду  на ево миколку прилепят. Петлять нам нужно. Если это всьо нє раздуть, то наши нищєбродьі допрут за что имєнно они ваюют… У тебя есть кудьі тикать? У меня тоже нету. А там половина рускоговорящих – спасай не хочу.  С цвєтами наших дєсантников встрєтят.
– Уже блять хахли встрєтили. Всє семьдесят три процента, как тьі и говорил – подумав нацист лавров, але вголос спитав – а за шо наши лохи там ваюют?
– За нас с тобой Лаврушка, за дитєй наших с тобой… Шоб жили они в счастье, бабле и в радости…
– А нам войска хватит на два фронта?… – бабьі мєдлєнно ражают…
– Запустите производство презервативов с дьірками… Скажите –  для вентиляции.
– Запустили, но вьірасти не успеют…
– Так ото ж и говорю надо на них спустить арабов, они пол мира своим ковидлом заебали, привлечем пол мира на свою сторону. А спасать будем  когда наши подрастут. А до того времени будем на их повидло серп и молот клеить.  Карочє, дєлай заяву – на крайняк потом прикинемься психами. Психи нєподсудньі – может пропетляєм…
– Нє подсудньі?…
Нацист лавров стрімко підійшов до відкритого вікна і заспівав «славноє морє» ще раз. Жирні кремлівські голуби, на цей раз з підвіконника вже не втікали, а просто з цікавістю спостерігали за придурком.
– Сирйожа, психи нє падсудньі, а идиотьі впалнє сибє…
***

Нацист-гомосексуаліст машков їхав вечірньою москвою до нациста-гомосексуаліста пєвцова. Ночноооооє рандеву – наспівував він собі під ніс. Чого їхав? Офіційно – на кулєбяку. А так, то може який сценарій писати. Про те, як ахуєвшая в корєнь Україна сама сібя бомбіт натовскімі тарпедамі, наприклад.
Чому не запросили нациста безрукова? Бо на їх думку то кончєний підорас, та й нєкрасівий він…
***

PS:
Ти ще може про лебедину вірність хотів? Давай краще про ослячу впертість. Є такий вислів – пер, як німий до суду. Чув?
Як німі до суду – пруть до парламенту депутати нацисти законопроект про амністію накраденого. Чим аргументують? Поповненням бюджету у воюючій країні. В таке навіть нацист сідоров не повірить. Але вони – як німий до суду. Це щоб тих тринадцять годинників вивезти? – я все вірно розумію? Чи то те, що через венгерський кордон вже вивезли спробувати легалізувати?
Чому депутати нацисти? Все вірно. Праїбав. Не тягнуть на нацистів – просто виблядки від марьяньі…

А нацист дєсантнік сідоров сидів на березі Березіни і дивися то на своє тату дєсантніка, то на шматок цегли. В рунеті він вичитав, шо справжні мужуки татуху виводять тручи по ній цеглою…
Пройшов місяць, як він втік з Мелітополя. Додому на Байкал було ще йти і йти…
Как приду то с порога марьянке в табло – думав сідоров – бо гдє та марьяна, что от ивана нє палучала пиздюлєй…

PPS:
Цікаву думку знайома підкинула. Про те, чому не дуже переймаються марьяни недофедерації за своїми «усопшімі дєсантнікамі». Каже:
– Ти прикинь, це для неї два в одному. Ось що вона з ним бачить? Пиздить її, якщо п’яний, пиздить – якщо нема за що випити. Тобто – пиздить у будь-якому випадку. А так – і супостата здихалася, і пьінька бабла підкине за усопшева гєроя, а якщо дуже заканає, то ще встигне їй кофточку з Ворзеля переслати. До того, як піде в сиру землю…
……………………….

 

Уривок з новели “Пазорная звізда”

………………………………….

 

Хочеш підтримати автора?

Можна на PATREON..

Можеш зробити це і не на Патреоні:

Майк Новосад. “Хіпстер..” Видавництво “EuropeLiberal..” 2021.

В інтернет магазиніКнигарня Є

Майк Новосад. “M&M, або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..”Видавництво “EuropeLiberal..” 2020.

Придбати можна на офіційному сайті видавництва..

В інтернет магазиніКнигарняЄ

Не подобається електронна комерція? Можна в звичних книгарнях:

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)

А також:

Apple Books

і Rakuten Kobo

і: Smashwords