Рекомендовано DPA:

Крива липа

Некомпетентність..

Вересень, 2019

 

Не варто шукати чорну змію в темній кімнаті.
Особливо, якщо вона там є..

 

Ви бачили колись, щоб нормальний чоловік, який курить, бігав за тими, що не курять, з вимогою негайно закурити? Не бачили? Це тому, що серед тих, що курять ідіотів менше.
Адепти секти тотальної заборони куріння, але разом з тим і постійного підняття цін на сигарети.. Вони мають якесь відношення до некомпетентності? Дуже опосередковане. Вони мають пряме відношення до ідіотизму.
Чому опосередковане? Тому, що ідіот не завжди некомпетентний, але некомпетентний завжди ідіот. Тобто рожева мрія тих, що не курять: нехай курять поки не здохнуть і якомога більше, але так щоб я не бачив і, нехай їм весь час піднімають ціну – бо треба грошей до бюджету – ви впевнені, що так проконає?)))

Колись, коли до мене підходили з пропозицією – тут не курити, я казав коротко, але зрозуміло: іді нахуй. Але то вже застаріло – ми увірвалися в епоху тотального тролінгу. Тому тепер кажу: женсчіна, нє пріставайтє к нєзнакомим мужчінам, тєм болєє с такімі страшнимі ногамі.. в зеркало сєбя давно відєла..? Можна передбачити таку реакцію? Не можна – треба. По іншому не буває.

 

Прочитав книгу Петра Авена про пана Березовського. Пан Петро «заробив» трохи бабла і тепер прагне любові від населення. Слави хоче..))) Якби Березовський ще не пішов – не пам’ятаю куди там ортодоксальні йдуть – то пан Петро б її мабуть не написав – шляк того варята знає – ше закаже до курви мами. А так пішов – то вже можна. Про що книга? Ні о чьом. Кажу ж – чувак хоче визнання і любові від населення. Хоче по собі слід залишити. Якби помер владімір владіміровіч, то він би про нього написав. Але поки той живий… ше полонієм нагодує, чи мельдонієм яким.. Ше може й напише коли.. якщо переживе..
Тобто таки про себе книга..)))
Але некомпетентність як письменника…
Через книгу, червоною гадюкою несе Альта вісти, тобто красной нітью, як казали в радянській школі – Боря і дєвушкі. Боря і дєвушкі – з цим питанням автор чіплявся до кожного, кого просив поділитися спогадами. Как он мог приезжать с девушкой на совещания..? Как он мог дарить им кольца с камнями в мульйон карат..? Как он мог их менять каждые три месяца..? Как он мог выбрасывать брюлики в океан…– і потім зловтішне: – а аквалангистов таки потом вызывал… Це буквами в рядках. Поміж рядками: заздрю… заздрю… заздрю…
Тобто потратити таку кількість часу на написання, щоб отримати ось такий результат? Тепер зрозуміло, чому росія не состоялась как государство – при таких міністрах воно й не могло бути інакше..)))
Некомпетентність. Певне ще й не курить рагуль бєшєнний))))))

Пишуть вятровіча звільнили. Половина диванної армії кричить – парамога, половина – зрада. Мені якось індиферентно. Похуй тобто. Нічого доброго той пан для України не зробив. Я вважаю, що всі назви вулиць, пов’язаних з людьми, треба змінити раз і назавжди.  Але не так, як той некомпетентний пан. Якщо вже називати вулицю іменем якоїсь людини, то тільки такої, що жила не менше як триста років назад. Якщо її ще пам’ятають, тоді можна. Це, якщо пам’ятають за добрі справи, звичайно. З тих же назв, що понаписували на стінах… хто ці люди? Хто їх знає? Ось я знаю. Цікавився. Повірте на слово – половина підараси, а половина просто ніхто. Нормальних відсотків десять може. І то – ми ж не все знаємо. Може в бідних гроші крав. Чи чіплявся до перехожих на вулиці, щоб ті не курили…
Але чувак ні сіло, ні впало – вирішив, що він вже пан. Що він зможе всім нав’язати свій смак. Налякався аж в день виборів. Кричав в телевізор: Львів, вставай – йди на вибори – біда.. Чувак, ти зробив все, щоб вони не пішли, все – щоб повернути назад радянські імена на стінах будинків. Живи тепер з розумінням того, шо ти лузер. Некомпетентний лузер. Бери ганну дупко і йдіть на вулиці імєні маршала жукова дивитися чи там де може хто не курить)))))

PS
Свідки Єгови володимир та ганна, зупинившись біля лавки з п’яним професором філософії, що тримав в руці пачку Marlboro, через півгодини закурили і прийняли іслам.. просто на тротуарі біля лавки..

PPS
В Австрії прийняли закон про те, що кожен власник ресторану, має право сам вирішувати – курять в його закладі чи ні…

Вірменська

Вежа Корнякта

Святого Миколая

Вулиця Федоріва

Успенська

Благовіщенська