Рекомендовано DPA:

Крива липа

Палковніку нікто нє пішєт…

  1. April,22.

Про залишки екіпажу «крєйсєра москва»:
«Из тех, кто вьіжил никто не погиб»
(речник ГШ МО РФ)

А з тих, кто погіб нікто нє вижіл – все логічно. В цій нехитрій фразі все, що потрібно знати про пострадянську номенклатурну ьіліту.
Про українську її частину до кінця війни – табу.

В епілозі до книги “Театр”я почав писати про психоаналітиків Пентагону:
Є такі люди. Називаються психоаналітики. Не фейсбучні, після курсів «лічноснова роста», а  справжні. В Пентагоні. Зараз, практично online, спостерігаю за результатами їх роботи. Тішуся. Я завжди в захваті від професіоналізму. Навіть сильніше, ніж марксолонін від паперових купюр. Я розумію що вони роблять і бачу, як це працює. Бачу як ведуть психіку дурного пьіньки. Холодно, цинічно – як з крьісюком в лабораторії… Реально – це круто і цікаво. Якби не гинули люди в Маріуполі..
(Лінк на повний текст кину внизу)

Цей пост про троллінг.
Згадай, як населення фейкової недофедерації тішилося спершу задорновим з його – тупимі пендосами…, потім різними харламовими з їх – нє смєшітє маї іскандери… Що – ти теж їх дивився під півасік? Бляяяяя – далі не читай, буде непойнятно.
Тобто тролили собі пацани Захід тролили і казали – нам за це нічого не буде. Але так не буває. Буде. Вірніше вже є.
Зустрічний троллінг пішов такий, що відкривай широко двері. Воєнний корабль і саме той самий корабль на сороковий день? – отримайте розпишіться. Украина недоразумение? Саме Україні ви війну програєте. Пропхали клоуна раді прікола? Клоуну і підпишете капітуляцію. Він танцював у вас голий в сауні на корпоративі? А тепер він вас і посадить..
А вам залишиться посконно-ісконноє – какую страну просралі…

Населення Просранной страньі дивилось цю війну як футбол. До них не прилітало. А – хахлов нада наказать… Вони ще пробують так дивитися. Ще мають надію. Але вже видно – відчувають, що прилетить. І не має значення звідки. Може навіть з рідного їм китаю. Але те, що прилетить вони вже розуміють. В Просранной странє вже дуже багато кітайскоговорящєво насєлєнія, насправді. Тобто причини створювати там кітайскій мір довго шукати не треба буде. Вони самі показали як то робиться. Вони ж показали всю свою неміч. Та й взагалі – чистої прісної води на планеті мало, а в Байкалі багато, а Хуанхе засрана промисловими відходами.
Але то їх свинособачі проблеми. Єдине нагадаю – звідки б не прилетіло, ви за це ще й заплатите. Так – будете платити грошима, за все те залізо з вибухівкою, яке до вас прилетить. Ніхто вас безплатно бомбити не буде. Життя бентежна штука. А понти коштують грошей. Не пойняв – як це платити? Це називається – примусові післявоєнні платежі, які сплачує держава, що зазнала поразки у війні.
Чи залишиться там держава? Щось палюбе залишиться. Їхня частина пострадянської номенклатури ще сподівається, що уряд Невенгрії якось домовиться з Держдепом. І їх збережуть на посадах. Вони раніше за інших мешканців зрозуміли, що ця війна програна, а тому швидко мобілізують свої сили впливу, котрі здавалися їм вже непотрібними. Опжз терміново перейменували, московський патріархат зараз почне за мир топити. Знову тих самих юзати? Звиняйте, але інших рабіновичів вони для вас не мають… Показово, що перейменували в акурат на день народження мумії, що в них на центральній площі гниє.

А пьіньці реально срака. Всі прокоментували руки, що тримаються за стіл. Але крім рук там є ще ноги. В нього дуже широко розставлені ноги. Так буває лише в двох випадках – або хоче трахнути візаві, або слабість і дуже крутиться голова. Про те що він хотів трахнути шойгу мало віриться. Ну ще лаврова якого небудь, чи яку матвієнко і то не думаю… Тобто залишається вона – панічна атака. Штирить. Падає тиск. Ти ж розумієш, що він сам міг назначити час цього запису, і гідазепаму, чи що він там приймає наїстися по самі помідори. Тобто якщо й на препараті штирить, то це вже дуже серйозно.
Помічне від такого тільки дуже позитивна новина. В нього на горизонті таких не видно. Навіть якщо до матвієнко додати ще й нарусову. Це не те. Треба дзвінок від Байдена. Такий – Вовчік, ти пабєділ… сдаюсь. Давай гдє та завіснєм, тьолок паабсуждаєм… Але такого дзвінка не буде і він це знає. Як і те, що в Історію не увійде навіть як супер зладєй. Кожен наступ, кожна дія свинособачих військ закінчуватиметься смішним позором. Тобто, валчіна позорний – так. Ідіот, що просрав все шо мав – так. Зладєй – ні. Троллінг, сер.

В Історію увійде Джонсон, як розумний і адекватний, в Історію увійде Байден, як мудрий. В Історію вже увійшла Україна. Героїчно увійшла.

Слава Україні!

 

PS:

На аватарці робота фотохудожника з Маріуполя VicDedoff. Видно як він любив своє Місто.
Його профіль на FB:

Лінк на Епілог:

……………………………..

Хочеш підтримати автора?

Можна на PATREON..

Можеш зробити це і не на Патреоні:

Майк Новосад. “Хіпстер..” Видавництво “EuropeLiberal..” 2021.

В інтернет магазиніКнигарня Є

Майк Новосад. “M&M, або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..”Видавництво “EuropeLiberal..” 2020.

Придбати можна на офіційному сайті видавництва..

В інтернет магазиніКнигарняЄ

Не подобається електронна комерція? Можна в звичних книгарнях:

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)

А також:

Apple Books

і Rakuten Kobo

і: Smashwords