Рекомендовано DPA:

Крива липа

Прілічниє люді…

  1. Липень, 04

Не треба плутати свободу слова з пропагандою за гроші..

Фісбук порекомендував мені відео. Вони весь час щось пропонують – переважно ловити всіх підряд посполитих і переконувати їх терміново вколоти собі яку індійску вакцину. Певне думают шо я дохтур. А я починаю думати, чи вони часом не створені саме для того щоб те ковидло китайське рекламувати. Або той їхній цукерброт.. Якийсь він мутний – нє? От цікаво – він таємний комуніст, російський нацист, кабаліст, чи взагалі догналіт може який?
Але тут мені не пропонували стати волонтером фейк пандемії, тут мені пропонували ознайомитись з думками цілого, бля, розенбаума. Хто то такий? Та якийсь пездюк з запорєбріка. Мабуть переконав крємль, що він лідєр мнєній у їх середовищі. Потім виявилося шо то тіпа співак і друг гордона. Для чого тут це згадав? Бо реально зрозумів чому – свинособаки. Якщо на свиню натягти окуляри, то очі – чистий тобі розенбаум. Схожість неймовірна. І коли оце воно ходило по кімнаті – реально пластика Бобіка, який набрався бліх на сміттєзвалищі. Тобто дійсно – народ скаже, як зав’яже.
Але це, зрозуміло, лише зовнішня схожість. Всередині… – таку тварину ще не придумали. Мало того – дуже шкода, що зовнішньо свиню з собакою позорять на голому місці. А ментально расєя зараз дуже нагадує алкоголічку мар’яну. В котрої, посеред квартіри, зашморг звисав зі стелі. Чому звисав? Ну може від колишнього мужа сідорова залишився, а прибрати забули, може на пам’ять про вєчную любовь… – умом расєю ж нє панять…
От та мар’яна крутиться навколо тої петлі, то задком до неї підійде, то передком… Але ж це для неї нестерпно – вона ж висить. Шо робить мар’яна? Правильно – малює собі на животі букву Z – і шусть в головою в петлю. Стоїть на табуреті китайському і верещить голосом ріжісьора бортко – нацисти, ща бля весь дом взорву…
А шо той розенбаум? Та крім – «я нє вєрю в Бучу» і «ми ж прілічниє люді» нічого. Свинособака, йопта. Ой.. сорі – мар’яна, йопта. Прілічная мар’яна…

 

Десь перед початком війни я писав:
Люди, чому ви не живете, а імітуєте життя? Ніяк не зрозумію – навіщо? Хтось пояснить?
Чому ваша країна вже тридцять років бідна? Вона десь в центрі Сахари і іншою просто бути не може? Є ще якісь аргументи..?
Хто вам розказав, що схема управління державою залишена від ссср’у – єдино можлива? Ссср був гнилий і розвалився – що там було переймати? Навіщо ви створили рай для пострадянських чиновників на збиток собі? Це – щоби що?
Чому мій Євбаз ідіоти назвали площею перемоги? Там хтось когось переміг на тій площі? Може на Євбазі придумали план заходів для досягнення якоїсь перемоги? Можливо мали на увазі – імені перемоги? Тоді чому так не назвали? Хоча й так – повний ідіотизм з боку банальної семантики..
Коли Брест-Литовському проспекту повернуть його назву..? Який в звізду проспект перемоги?
Хочеш сказати, що похуй на назву – бо не це головне..?
Та ні – якраз це головне. Назвіть вулицю Чистою – вона буде чистою, назвіть Каштановою – на ній з’являться каштани.. Назвіть імєні лєніна – буде  галімий піздєц…

Чому це згадав?
Попався мені список перейменованих вулиць. Серед інших побачив знайоме прізвище. Чувак працював сценографом, нічого надзвичайного не створив… Правда був яскраво вираженим гомосексуалістом. Я перепрошую – це за це назвали вулицю? Вулиця так собі, до речі – можна було назвати «сорок років без асфальту» – було б принаймні чесно. Нє ну там було пояснення – нагороди від мера, грамоти і таке інше. Мер теж гомосексуаліст, понятно… Бля – чувак помер і трохи невдобно, але ж сука проситься – він ті грамоти насосав?
Але то таке. Цікаво інше – хтось колись в когось з місцевих запитає: а в честь кого назвали вашу вулицю? Цікаво не те, що відповідатимуть, цікаво як їм жити з такою назвою? Може краще було Калинова і калину посадити вздовж вулиці? І тоді дивуватися – блін а звідки асфальт взявся..?
Назва програмує подальше життя в цьому місці.. Нє – ну може ви програмуєте там в подальшому гейську слободку? Ок – тоді ви на вірному шляху.
А взагалі – уникайте називати вулиці іменами людей. Тільки в крайніх випадках і коли реально людина була видатною. Називати треба так, як би ви хотіли щоб вона виглядала. Ну, або – галімий піздєц.

 

Сьогодні за сусіднім столиком пацани обговорювали – де ловлять і вручають повістки. На пляжах, на пікніках і навіть коло церкви… Бля – ну хто так вручає? Вручати треба по держадміністраціях, судах, міністерствах і прочіх органах, що залишились від ссср’у. Як саме? Дуже просто. Сказати главному по органу – складіть список людей кого варто призвати. Потім брати список – в ньому перша третина буде з тих, хто реально щось робить. Решті можна вручати – на життєдіяльності того закладу це ніяк не позначиться. Мало того – це джерело претендентів буде відновлюватись, як Чорнобаївка долбойобами з расєї. Мало того – не потрібні волонтери з джипами. Там у кожного вже є. У тих, що будуть в кінці списку навіть по три. Вони саме через них туди і йдуть, якшошо… Головний расєйскій наратив – украл, вьіпил, в тюрму…, а в цих буде – вкрав, привіз з Європи джип, поїхав на ньому на Донбас…
Їм не можна воювати? Згоден. Нехай ями риют. Або вже вириті закопують. Там, де більше не потрібні. Має ж від них за все їх життя бути хоч якась користь? Чи може вони святі, а тому недоторкані? То може догналіти які?  А може то навіть цілі гомосексуалісти???!!!!

 

PS – ?
Okay – PS:
Прочитай про Содом і Гоморру – дуже цікавезна історія… Тільки не в вікіпедії, бо там вони напишуть, що гомосексуалізм то не содомія… А розенбаум – то прілічниє люді…

PPS – ?
Okay – PPS:
А класно я привчив всіх писати з маленької букви імена всяких не хороших і їх географічні назви?))

PPPS – ?
Запросто – PPPS:
Як виглядає маніпуляція за гроші? Елементарно – на свіжому прикладі. Коли пишуть – жители оккупированного Лисичанска вьішли приветствовать красньій флаг на главной площади… До такого тексту є два прості запитання:
1 Скільки населення було в Лисичанську до 14го року?
2 Скільки з тих, що залишились, вийшли прівєтсвовать?
Тобто все не просто. Все дуже просто.
В тім інтерв’ю ксєнія собчак задала розенбауму запитання – «Саша, а почему советские, как тьі говоришь, люди уехали с Донбасса? Вернее – почему 95 процентов уехали в Украину, и только 5 процентов в Россию?…»

Запитай в чергового маніпулятора – хто там кого прівєтствовал?

 

Слава Україні!
Слава ЗСУ!
Мої улюблені США – з Днем Незалежності!

Навела зі збірки Пазорная звізда