Рекомендовано DPA:

Крива липа

Прілічниє люді…

2022. Липень, 04

Не треба плутати свободу слова з пропагандою за гроші..

Фійсбук порекомендував мені відео. Вони весь час щось пропонують. Переважно – ловити всіх підряд посполитих і переконувати їх терміново вколоти собі яку індійску вакцину. Певно думают, шо я дохтур. А я починаю думати, чи вони часом не створені саме для того, щоб те ковидло китайське рекламувати.
Або той їхній цукерброд.. Якийсь він мутний – нє? От цікаво – він таємний комуніст, російський нацьіст, кабаліст, чи взагалі догналіт може який?
Але тут мені пацани з фійсбуку не пропонували стати волонтером фейк пандемії, тут мені пропонували ознайомитись з думками цілого, бля, розенбаума. Хто то такий? Та якийсь пездюк з запорєбріка. Мабуть йому вдалося переконати крємль, що він лідєр мнєній у їх середовищі. Але чому мені його рекомендує, власне, фійсбук? Я звичайно спитав в них – мовчать.
То вже потім я взнав, що той розенбаум, то руzкій єврєй з пітєрсбурга, а ще – «співак» і «друг гордона». 

Для чого тут це згадав? Бо реально зрозумів чому – свінасабакі. Якщо на свиню натягти окуляри, то очі – чистий тобі розенбаум. Схожість неймовірна. І коли оце – щосьвоно ходило по кімнаті, то реально пластика Бобіка, який набрався бліх на смітнику. Тобто дійсно – народ скаже, як зав’яже.
Але це, зрозуміло, лише зовнішня схожість. Всередині… – таку тварину ще не придумали. Мало того – дуже шкода, що зовнішньо свиню з собакою позорять на голому місці. Але, то – расєя…

Ментально расєя зараз дуже нагадує алкоголічку марьяну. В котрої, посеред квартіри, зашморг звисає зі стелі. Чому звисає? Ну – може від колишнього мужа сідорова залишився, а прибрати забули, а може на пам’ять про вєчную любовь… – умом расєю ж нє панять…
Так от – та марьяна крутиться навколо тої петлі – то задком до неї підійде, то передком… Це для неї нестерпно – петля ж висить. Шо робить марьяна? Правильно – малює собі на животі букву Z – і шусть з головою в ту петлю. Стоїть на табуреті китайському і верещить голосом ріжісьора бортко – нацьісти, ща, бля, весь дом взорву…!!!
А шо той розенбаум? Та крім – «я нє вєрю в Бучу» і «ми ж приличньіє люді» нічого. Свінасабака, йопта. Ой.. сорі – марьяна, йопта. Прілічная марьяна…
*** 

Десь перед початком війни я писав:
Люди, чому ви не живете, а імітуєте життя? Ніяк не зрозумію – навіщо? Хтось пояснить?
Чому ваша країна вже тридцять років бідна? Вона десь в центрі Сахари і іншою просто бути не може? Є ще якісь аргументи..? Хто вам розказав, що схема управління державою залишена від ссср’у – єдино можлива? Ссср був гнилий і розвалився – що там було переймати? Навіщо ви створили рай для пострадянських чиновників на збиток собі? Це – щоби що?
Чому мій Євбаз ідіоти назвали площею перемоги? Там хтось когось переміг на тій площі? Може на Євбазі придумали план заходів для досягнення якоїсь перемоги? Можливо мали на увазі – імені перемоги? Тоді чому так не назвали? Хоча й так – повний ідіотизм з боку банальної семантики..
Коли Брест-Литовському проспекту повернуть його назву..? Який в звізду проспект перемоги?
Хочеш сказати, що похуй на назву – бо не це головне..?
Та ні – якраз це головне. Назвіть вулицю Чистою – вона буде чистою, назвіть Каштановою – на ній з’являться каштани.. Назвіть імєні лєніна – буде  галімий піздєц…

Чому це згадав?
Попався мені список перейменованих вулиць. Серед інших побачив знайоме прізвище. Чувак працював сценографом, нічого надзвичайного не створив… Правда був яскраво вираженим гомосексуалістом. Я перепрошую – це за це назвали вулицю? Вулиця так собі, до речі – можна було назвати «сорок років без асфальту» – було б принаймні чесно. Нє ну там було пояснення – за нагороди від мера, грамоти і таке інше. Мер теж гомосексуаліст, якшошо… Бля – чувак помер і трохи невдобно, але ж сука ж проситься – він ті грамоти насосав?
Але то таке. Цікаво інше – хтось колись в когось з місцевих запитає: а в честь кого назвали вашу вулицю? Цікаво не те, що відповідатимуть, цікаво – як їм жити з такою назвою? Може краще було Калинова і калину посадити вздовж вулиці? І тоді дивуватися – блін, а звідки асфальт взявся..?
Назва програмує подальше життя в цьому місці.. Нє – ну може ви програмуєте там в подальшому гейську слободку? Ок – тоді ви на вірному шляху.
А взагалі – уникайте називати вулиці іменами людей. Тільки в крайніх випадках і коли реально людина була видатною. Називати треба так, як би ви хотіли щоб вона виглядала. Ну, або – галімий піздєц. 

Сьогодні за сусіднім столиком пацани обговорювали – де ловлять і вручають повістки. На пляжах, на пікніках і навіть коло церкви… Бля – ну хто так вручає? Вручати треба по держадміністраціях, судах, міністерствах і прочіх органах, що залишились від ссср’у. Як саме? Дуже просто. Сказати главному по органу – складіть список людей, кого варто призвати. Потім брати список – в ньому перша третина буде з тих, хто реально щось робить. Решті можна вручати – на життєдіяльності того закладу це ніяк не позначиться. Мало того – це джерело претендентів буде відновлюватись, як Чорнобаївка долбойобами з расєї. Мало того – не потрібні волонтери з джипами. Там у кожного вже є. У тих, що будуть в кінці списку навіть по три. Вони саме через них в ті органи і йдуть, якшошо… Головний расєйскій наратив – украл, вьіпил, в тюрму…, а в цих буде – вкрав, привіз з Європи джип, поїхав на ньому на донбас…
Їм не можна воювати? Згоден. Нехай ями риют. Або вже вириті закопують – там, де більше не потрібні. Має ж від них за все їх життя бути хоч якась користь? Чи може вони святі, а тому недоторкані? То може теж догналіти які?  А може то навіть цілі гомосексуалісти???!!!!

PS– ?
Okay– PS:
Прочитай про Содом і Гоморру – дуже цікавезна історія… Тільки не в вікіпедії, бо там вони напишуть, що гомосексуалізм то не содомія… А розенбаум – то прілічниє люді… 

PPS– ?
Okay– PPS:
А класно я привчив всіх писати з маленької букви імена всяких не хороших і їх географічні назви?))

PPPS– ?
Запросто – PPPS:
Як виглядає маніпуляція за гроші? Елементарно – на свіжому прикладі. Коли пишуть – жители оккупированного Лисичанска вьішли приветствовать красньій флаг на главной площади… До такого тексту є два прості запитання:
1 Скільки населення було в Лисичанську до 14го року?
2 Скільки з тих, що залишились, вийшли прівєтсвовать?
Тобто все не просто. Все дуже просто.. 

В тім інтерв’ю від фійсбук, ксєнія собчак задала розенбауму запитання – «Саша, а почему советские, как тьі говоришь, люди уехали с Донбасса? Вернее – почему 95 процентов уехали в Украину, и только 5 процентов в Россию?»

Запитай в чергового маніпулятора – хто там кого прівєтствовал?

 

Слава Україні!
Слава ЗСУ!

Мої улюблені США – з Днем Незалежності!

………………………………………………………………

(Сh 15 з нового блог-роману – 2022.. або Пазорная звізда)

……………………………………………………..

Майк Новосад. “Хіпстер..” Видавництво “EuropeLiberal..” 2021.

В інтернет магазиніКнигарня Є

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 “Книгарня #1”

Майк Новосад. “M&M, або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..”Видавництво “EuropeLiberal..” 2020.

Придбати можна на офіційному сайті видавництва..

В інтернет магазиніКнигарняЄ

Не подобається електронна комерція? Можна в звичних книгарнях:

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 “Книгарня #1

Майк Новосад
“Театр, або той тойвово..”

Apple Books

і Rakuten Kobo

і: Smashwords