Рекомендовано DPA:

Крива липа

Програма Президента України.

Травень, 2020

Наблагодарна то справа бути презедентом, я вам скажу – повний shit deal. Особливо коли нема чим думати..
Журналістка питає: а чому ви не звільните Авакова? – Бо, поки він не закінчить справу Шеремета, його звільняти не можна.
Прям вища логіка..))) Тобто приходять до пана міністра й кажуть – звільняйся. А він на них дивиться і каже: йдіт звідси до сраки – я вам шо вже справу Шеремета закінчив? Нє? То якого ви сюда приперлися? Не можна мене звільняти і всьо. Скінчу тоді й приходьте. Коли скінчу? А хто то знає. Може й ніколи…
***

Хочеш стати Першим Президентом? Накидаю тобі тезово програму. Чому тезово? Бо безкоштовно. Чому Першим? Тому, що Першого ще не було. Чи назвеш мені якого – кому пам’ятник поставлять? Хіба може віті колись – зі страусом і в ондатровій шапці. Але такий гумор, його навряд чи дуже потішить..

Отже програмне звернення кандидата в Президенти.
Шановні виборці, зараз серед пострадянських журналістів, модно задавати запитання – а які були б ваші перші кроки, якщо б ви… ?
Так, як Президент, в першу чергу гарант Конституції, моїми першими кроками буде перевернення законодавства Країни з голови назад на ноги. Тобто я буду приводити норми діючого законодавства до норм діючої Конституції. На щастя численні депутати парламенту до неї не добралися – вона їм, для їх «бізнесу» була рівнобедрена. Мені все рівно з яким складом парламенту це робити. Я подам в парламент пакет однозначно трактованих законів, перед цим опублікувавши їх для вас. З поясненням навіщо кожен з цих законів і що саме він дає для кожного мешканця країни. Не приймуть? Так не захочуть приймати, бо – це їх «бізнес». Але момент подачі я оголошу заздалегідь і покличу вас всіх під парламент. Допомогти морально вашим депутатам прийняти рішення. Все ще гадаєте, що не приймуть..?

Так, як я ні разу не вчорашній, то розумію, що у 73 відсотків з вас є мрія – влаштуватись на митницю, або в податкову. Я б може навіть погодився з вами, але і так крутив, і сяк.. і на калькуляторі пробував.. Кароч – шанс потрапити вам всім на митницю, палюбе, виходить менший за нуль. Mniej niż zero – як кажуть наші дорогі сусіди з того боку митниці.
Тобто без виправленого законодавства можем йти.. І то вже дуже скоро..

Звертаюсь до всіх чиновників, особливо тих, що від середньої ланки і вище – можете вже потихеньку рухатися в бік кордону. Потім буде пізно. Я дуже швидко створю команду фахівців, котрим ті, що не втечуть вчасно, будуть пояснювати звідки матеріальні цінності. На всякий випадок, для особливо тупих – «бізнес» ваших родичів перевіриться легко з тим же калькулятором. Тих, хто втечуть і, кого не захоче видати нам влада деякої країни – ми теж в спокої не залишим. Будемо робити їх відомими рівно три рази на день. Кожен день..
Як досягти того, щоб закони працювали. Know how..

Про амністію. Згоден розглянути і винести на референдум амністію для бізнесу. Розумію, що при такому законодавстві, як зараз – платити податки можна було тільки в податкову..))
Тобто – для бізнесу, не зареєстрованого в офшорах – безумовна амністія. Без будь-яких перевірок. Для бізнесу, котрий не вигравав державні тендери – майже безумовна. Більшості з тих, в кого «бізнес» зав’язаний на бюджет – краще вслід за чиновниками в деяку країну.
Про офшори. Вони будуть відмінені. Як нікому непотрібні. При діючому законодавстві – вони будуть потрібні як, наприклад, апендицит..

Що буду робити якщо путін нападе? Підем воювати. Всі разом. Попереду найбільш підготовлені і екіпіровані. Маю на увазі нашу славну поліцію, охоронні організації і всі ті, хто має дозвіл на зброю.
Поліція не справиться? А ми їй допоможемо. Та й взагалі – ще не зрозуміло де той путін. Може його вже взагалі нема. А Джавеліни у нас все ще є.

Чому нічого не кажу про економіку? А яке мені до неї діло? По-перше – я не популіст, а по-друге – ми парламентсько президентська, а не навпаки. Це функціонал прем’єр-міністра. Але – ті, в кого є чим думати і так все розуміють, іншим скажу – при діючому законодавстві і правилах одних для всіх – економіка починає працювати, не зважаючи на прізвище прем’єр-міністра.

Ти можеш мене не обирати, бо тебе все влаштовує. Можеш, але – все так не буде. Ти можеш вибрати собі якого бойка, чи, наприклад, якого долбойоба-«блогера» на шару. Але після цього, так чи інакше, але прийдеться тобі їсти гівно. Тоді вже починай шукати де його багато..

Я прийду на один термін, бо це дуже важка робота. Що я за це хочу? Прижиттєвий Пам’ятник Першому Президенту на Бессарабці (там де був пам’ятник лєніну), і пожиттєву пенсію розміром 10 000 доларів на місяць.. Це все..
***

Від автора.
Ти кандидат на Президента? Порахуй свої гроші і можливості піар-агенств. Після останніх виборів, придумати їм ще якусь таку брехню, щоб в неї повірили посполиті – то їм мозок закипить. На дурку всі підуть.
До речі, я щось таке чув, що психіатричні клініки закривають. Це так ніби – в нас і так все суспільство психічно хворе і нема що частину з них лікувати.? Просто на кордоні напишем – Психіатрична клініка..?

Я тобі не все написав і є запитання? Масєйчук тобі сказала – дякую на хліб не намажеш?
Але мало чи шо ))))))))) – звертайся..

Вірменська

Вежа Корнякта

Святого Миколая

Вулиця Федоріва

Успенська

Благовіщенська