Рекомендовано DPA:

Крива липа

Раз не підарас?

Червень, 30. 2022

 

Липень. Усадьба десь під Калугою.
Барін з бодуна прокидається на високих подушках:
– Федька!!! Половой!!! Федькаааа!!! Сюда іді.
Входить смєрд у високій шапці набєкрєнь.
Він теж з бодуна, схилив голову в поклоні…
– Федька, а угадай што я хочу…
Федька спускає порткі і каже невдоволено:
– Вьі б жєнілісь, барін…
– Да ладно тібє – раз нє підарас.
–  Да кабьі то бьіло раз…

Мені реально не заходять вирази:«руские», «русня», «орки» і всяке таке інше – так часто зараз вживане. У нас війна не з казковими орками, а з реальними жителями російської недофедерації.
От реально, чисто географічно – чому russia? Була десь колись московська русь? Їхня фейкстейт-недодержава називається россия, ну чи – расєя, як вони самі кажуть. До чого тут «русня»? У нас війна з росіянами. Крапка.
Не потрібно їх облагороджувати – це марна справа. І їм це не потрібно, і речі варто називати своїми іменами.
Вони, з якогось перепугу, вирішили піти в свою останню війну? – то їх проблема. Яка «русня»?

А ще – ні разу не зайшов текстик від блогерші за гроші Альонушкі, котра бідкається і розводить руками. Бідкається шо льва толстого прибирають зі шкільної програми. Потім розводить руками і продовжує – ничего, интелигентьі и сами прочитают
Це може вона так натякає, що толстой – це «вєлікая культура»? І що десь там, в якихсь таємних кулуарах, є якісь таємничі інтєлігєнти?
Без сумніву – у кожного тексту є свої поціновувачі. Мабуть є такі і у толстого. Нехай собі читають, якщо дійсно є. Прям – всі восьмеро. Хто їм не дає? Навіщо він в шкільній програмі?
Вся оця «руzкая культура» – це примітивна маячня, придумана не менш примітивними комуністами за часів ссср’у. В них для цього був так званий ідеологічний відділ. В Україні його, якийсь час,очолював нєкто кравчук, якщо ти не знав. Тобто вєлікая ця «культура» – лише для тих, чиї голови потовчені радянською освітою.
Хто такі ці таінствєнні інтєлігєнти імені толстого?
Тут би варто розібратися хто такі інтелігенти, а хто чужу шапку на себе пробує натягнути. Але про це не тут і не зараз.
Тобто – якщо ти думав, що інтелігент – це такий собі поц в окулярах, то насправді це не так. Це просто поц в окулярах. Часто безяйцевий. На людях тихий, а вдома жінку свою пиздить очкаричку, наприклад. А інтелігентом може бути реальний мужик. Навіть без окулярів (ну хіба тактичні). І, прикинь – він може ним бути не бачивши навіть прізвище толстой на обкладинці від «росиздат».
Тобто підміна понять йде від блогерші? Тобто – таки банальне лицемірство? Тобто – айяяй.. 

Як виявилось – мене читають багато мешканців свінасабакії. І бля – все розуміють. Чому ж тоді місцеві «інтілігенти» роблять вигляд, що не в стані мову осягнути? Все дуже просто – в їхніх головах російська мова, це апріорі – приналежність до вищої раси. (Це теж, до речі, результат зусиль того відділу, де кравчук працював). І вони ніяк не можуть з того коніка злізти. Тому пхаються з тим толстим у всі двері. Так, прям, як в їхнього поета – тьі их в дверь, они в окно…
Ще раз – немає ніякої «вєлікой руzкой літєратури». Ця профанація вигадана владіміром лєніном і його подєльніком лейбою троцкім. Їхня культура – це балалайка з бодуна, а смєрд фєдька – це їхня історія. Крапка.
До речі – вєлікому історіку і інтілігєнту (а він, без сумніву себе таким вважає) путіну, разом з його посіпаками, вдалося неймовірне. Вони вже добилися того, що скоро розмовляти російською в середовищі адекватних людей буде стидно. А простому росіянину десь за кордоном – ще дуже довго бути росіянином буде западло. Зараз, прям на очах, виростає образ. Росіянин –значить терорист і вбивця. Це – як та баба на пляжі. Та, що замотана у все чорне і тільки очі стирчать.
Що з тим робити мешканцям тої недодержави? Як шо? Йти лягати під танки. Іншого варіанту Людство ще не придумало. Не хочеться? Буває. То вам не толстого пхати куди влізе і куди не влізе.

 А тепер уяви картинку. В країні працює Верховенство Права. Всі рівні перед законом і немає вищої раси. Покажи в якому місці тут може виникнути питання мови? Тобто з достоєвскімі не все так просто. Все значно простіше..
***

Прочитав хто наводив ракети на яворівський полігон. Ним виявився якийсь 71річний кгбіст на пенсії. І кто б мог падумать – нє? В нього ж дома вєрняк всі томи толстого і пушкіна в шафі стоять? Шо за хуйня, в натурє,з інтілігєнтом?
Тут до речі цікава тема. Імена і адреси цих ветеранів спецслужб ссср’у ні разу не секрет. В крайньому випадку можна взяти в пенсійному фонді – вони всі персональні пенсіонери, всі нагороджені грамотою від цк урср.  Кравчук лічно підписував. Тобто приходь, роби обшук і навіть не в тюрму. В автобуси і донбас. Ці пацюки вже старенькі, то обов’язково забудуть щось сховати – деменція своє бере. Що далі? Далі – зелений коридор і в московію. Їх там не приймуть? А то їх проблеми.
Чому цього поки що не буде? Бо сини і внуки цих заслужених пенсіонерів реально зараз працюють в тих самих органах. На керівних посадах. Виховують підростаюче покоління мусорів. Ось така хуйня малята..
Це я зараз описав, як виглядає в натурі п’ята колона, якшошо. Ось такі інтілігєнти імені льва толстова, чи льва троцкого – це, як кому більше нра.. В перервах між срачами деменційної сотні в фійсбуку, підпрацьовують координат-терористами…
***

Ще мене реально підхарює, коли європейські чиновники присувають – у вас тотальна корупція. Бля – та шо ви таке кажете? А ви бідні лише зараз про це дізналися? А брати бабло з тих, що до вас їздили не западло було? Так з тих, що зараз у фійсбуку пишуть – я не можу жити в Європі, бо там нема корупції, а в нас є, тому в нас заєбіс…
А не було бажання заборонити корупціонерам посткомуністам з пост ссср’у в’їзд до ЄС? Зараз би війни не було.
Чи може подумав – раз конверт візьму і завезу жінку в Нову Зеландію. Тільки раз. Раз не підарас… Та нє – підарас. Не тіш себе…
Вас ні разу не цікавило звідки гроші на нерухомість у вашій країні в держчиновника з країни, де тотальна корупція? Нє? А шо так?
Отже таки – ти підарас. Як би тебе це не шокувало.
Про те, що звільнення від мобілізації чомусь саме в корупціонерів, які є основною причиною війни – теж не в курсі? Колись потім напишеш про це з обуренням? Чи орбан – це не прізвище, а діагноз?
Хочеш вдавати з себе святого – попробуй спершу стати інтелігентом. Але не слухай блогершу – вона маніпулює. І не читай достоєвского – здоров’я собі зіпсуєш, не більше..
***

І на останок. Любітєлям розказати – як люся, вова і потап з подоляком самі війну виграють:
30 квітня 1975 року. Останній гелікоптер вилетів з даху американського посольства о 7:53 ранку. На його борту були останні одинадцять морських піхотинців, які охороняли посольство. Президент Зіонг Ван Мінь оголосив капітуляцію…”
Маккейн це пам’ятав.. Тоді вони здали своїх і отримали our guys  invietnam. Гайс, які бухали безпробудно і бачили перед собою очі тих, кого вони покинули на причалах Сайгону..
***

PS:
Спробував прикинути скільки разів я написав фразу: підкажіть хтось – навіщо органи правопорядку в країні, де немає порядку Права? Вийшло – дахуя. 

PPS:
Про причинно-наслідкове..
Якщо засунути два пальці в розетку, буде лупити током. Лупити – це наслідок. Причина не розетка, причина – ідіотизм.

Ще філософії?
Кожен героїчний вчинок – це наслідок. Котрому завжди передував чийсь ідіотизм. Як причина. 

Категорична порада – на наступних виборах думай кого обираєш. Так – вони будуть..

Слава Україні!
Слава ЗСУ!

…………………………………………………

(Сh 14 з нового блог-роману – 2022.. або Пазорная звізда

………………………………………………..

Майк Новосад. “Хіпстер..” Видавництво “EuropeLiberal..” 2021.

В інтернет магазиніКнигарня Є

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 “Книгарня #1”

Майк Новосад. “M&M, або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..”Видавництво “EuropeLiberal..” 2020.

Придбати можна на офіційному сайті видавництва..

В інтернет магазиніКнигарняЄ

Не подобається електронна комерція? Можна в звичних книгарнях:

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 “Книгарня #1

Майк Новосад
“Театр, або той тойвово..”

Apple Books

і Rakuten Kobo

і: Smashwords