Рекомендовано DPA:

Крива липа

Раз не підарас?

Червень, 30. 2022

 

Липень. Усадьба десь під Калугою.
Барін з бодуна прокидається на високих подушках:
– Федька!!! Половой!!! Федькаааа!!! Сюда іді.
Входить смєрд у високій шапці набєкрєнь.
Він теж з бодуна, схилив голову в поклоні…
– Федька, а угадай што я хочу…
Федька спускає порткі і каже невдоволено:
– Вьі б жєнілісь, барін…
– Да ладно тібє – раз нє підарас.
–  Да кабьі то бьіло раз…

Мені реально не заходять вирази «русня», «орки» і всяке таке інше, так часто зараз вживане. У нас війна не з казковими орками, а з реальними жителями російської недофедерації.
От реально, чисто географічно – чому russia? Була десь колись московська русь? Їхня фейк стейт називається россия, чи расєя, як вони самі кажуть. До чого тут русня? У нас війна з росіянами. Крапка. Не потрібно їх облагороджувати – це марна справа. І їм це не потрібно, і речі варто називати своїми іменами. Вони з якогось перепугу вирішили піти в свою останню війну? – то їх проблема. Яка русня?

Ні разу не зайшов текстик від блогерші за гроші, котра бідкається і розводить руками. Бідкається шо льва толстого прибирають зі шкільної програми. Потім розводить руками і продовжує – ничего, интелигентьі и сами прочитают
Це може вона так натякає – що толстой це «вєлікая культура»? І що десь там є якісь таємничі інтєлігєнти?
Без сумніву у кожного тексту є свої поціновувачі. Мабуть є такі і у толстого. Нехай собі читають, якщо дійсно є. Прям – всі семеро. Хто їм не дає? Навіщо він в шкільній програмі?
Вся оця «руzzкая культура» – це примітивна маячня, придумана не менш примітивними комуністами за часів ссср’у. В них для цього був так званий ідеологічний відділ. В Україні його, якийсь час, очолював нєкто кравчук, якщо ти не знав. Тобто вєлікая ця «культура» – лише для тих, чиї голови потовчені радянською освітою.
Хто такі ці таінствєнні інтєлігєнти імені толстова?
Тут би варто розібратися хто такі інтелігенти, а хто чужу шапку на себе пробує натягнути. Але про це не тут і не зараз.
Тобто – якщо ти думав, що інтелігент – це такий собі поц в окулярах, то насправді це не так. Це просто поц в окулярах. Часто безяйцевий. На людях тихий, а вдома жінку свою пиздить очкаричку. А інтелігентом може бути реальний мужик. Навіть без окулярів (ну хіба тактичні). І, прикинь – він може ним бути не бачивши навіть прізвище толстой на обкладинці від «росиздат».
Тобто підміна понять йде від блогерші? Тобто – таки банальне лицемірство? Тобто – айяяй..

Як виявилось мене читають багато мешканців свинособакії. І бля – все розуміють. Чому ж тоді місцеві «інтілігенти» роблять вигляд, що не в стані мову осягнути? Все дуже просто – в їхніх головах російська мова, це апріорі – приналежність до вищої раси. (Це теж, до речі, результат зусиль того відділу, де кравчук працював). І вони ніяк не можуть з того коніка злізти. Тому пхаються з тим толстим у всі двері. Так – прям, як в їхнього поета – тьі их в дверь, они в окно…
Ще раз – немає ніякої «вєлікой руzzкой літєратури». Ця профанація вигадана владіміром лєніном і його подєльніком лейбою троцкім. Їхня культура – це балалайка з бодуна, а смєрд фєдька – це їхня історія. Крапка.
До речі – вєлікому історіку і інтілігєнту (а він, без сумніву себе таким вважає) путіну, разом з його посіпаками, вдалося неймовірне. Вони вже добилися того, що скоро розмовляти російською в середовищі адекватних людей буде стидно. А простому росіянину десь за кордоном – ще дуже довго бути росіянином буде западло. Зараз, прям на очах, виростає образ – росіянин, значить терорист і вбивця. Це – як баба на пляжі. Та, що замотана у все чорне і тільки очі стирчать.
Що з тим робити мешканцям тої недодержави? Як шо? Йти лягати під танки. Іншого варіанту Людство ще не придумало. Не хочеться? Буває. То вам не толстого пхати куди влізе і куди не влізе.

А тепер уяви картинку. В країні працює Верховенство Права. Всі рівні перед законом і немає вищої раси. Покажи в якому місці тут може виникнути питання мови? Тобто з достоєвскімі не все так просто. Все значно простіше.. 

Прочитав хто наводив ракети на яворівський полігон. Ним виявився якийсь 71річний кгбіст на пенсії. І кто б мог падумать – нє? В нього ж дома вєрняк всі томи толстого і пушкіна в шафі стоять?
Шо за хуйня, в натурє, з інтілігєнтом?
Тут до речі цікава тема. Імена і адреси цих ветеранів спецслужб ссср’у ні разу не секрет. В крайньому випадку можна взяти в пенсійному фонді – вони всі персональні пенсіонери, всі нагороджені грамотою від цк урср.  Кравчук лічно підписував. Тобто приходь, роби обшук і навіть не в тюрму. В автобуси і Донбас. Ці пацюки вже старенькі, то обов’язково забудуть щось сховати – дименція своє бере. Що далі? Далі – зелений коридор і в московію. Їх там не приймуть? А то їх проблеми.
Чому цього поки що не буде? Бо сини і внуки цих заслужених пенсіонерів реально зараз працюють в тих самих органах. На керівних посадах. Виховують підростаюче покоління мусорів. Ось така хуйня малята..
Це я зараз описав, як виглядає в натурі п’ята колона, якшошо. Ось такі інтілігєнти імені льва толстова, чи льва троцкого – це як кому більше нра.. В перервах між срачами дименційної сотні в фісбуку, підпрацьовують координат-терористами… 

Мене реально підхарює, коли європейські чиновники присувають – у вас тотальна корупція. Бля – та шо ви таке кажете? А ви бідні лише зараз про це дізналися? А брати бабло з тих, що до вас їздили не западло було? Так з тих, що зараз у фісбуку пишуть – я не можу жити в Європі, бо там нема корупції. А в нас є, тому в нас заєбіс…
А не було бажання заборонити корупціонерам пост комуністам з пост ссср’у в’їзд до ЄС? Зараз би війни не було. Чи подумав – раз конверт візьму і завезу жінку в Нову Зеландію. Тільки раз. Раз не підарас…
Та нє – підарас. Не тіш себе…
Вас ні разу не цікавило звідки гроші на нерухомість у вашій країні в держчиновника з країни, де тотальна корупція? Нє? А шо так?
Отже таки ти підарас – як би тебе це не шокувало.
Про те, що звільнення від мобілізації чомусь саме в корупціонерів, які є основною причиною війни – теж не в курсі? Колись потім напишеш про це з обуренням? Чи орбан це не прізвище, а діагноз?
Хочеш вдавати з себе святого – попробуй спершу стати інтелігентом. Але не слухай блогершу – вона маніпулює. Не читай достоєвского – здоров’я собі зіпсуєш, не більше.. 

І на останок. Любітєлям розказати – як люся, вова і потап з подоляком самі війну виграють:
30 квітня 1975 року. Останній гелікоптер вилетів з даху американського посольства о 7:53 ранку. На його борту були останні одинадцять морських піхотинців, які охороняли посольство. Президент Зіонг Ван Мінь оголосив капітуляцію…

Маккейн це пам’ятав.. Тоді вони здали своїх і отримали “our guys in vietnam”. Гайс, які бухали безпробудно і бачили перед собою очі тих, кого вони покинули на причалах Сайгону..

PS:
Спробував прикинути скільки разів я написав фразу: підкажіть хтось – навіщо органи правопорядку в країні, де немає порядку Права? Вийшло – дахуя.

PPS:
Про причинно-наслідкове.. Якщо засунути два пальці в розетку, буде лупити током. Лупити – це наслідок. Причина не розетка, причина – ідіотизм.

Ще філософії? Кожен героїчний вчинок – це наслідок. Котрому завжди передував чийсь ідіотизм.

Категорична порада – на наступних виборах думай кого обираєш. Так – вони будуть..

 

Слава Україні!
Слава ЗСУ!

 

 

Навела зі збірки Пазорная звізда”