Рекомендовано DPA:

Крива липа

2024. March, 01

Що таке секста  вакх-хабат комуністів?
Якщо зовсім коротко, то – це етнічне злочинне угруповання морально брудних істот, що зовнішньо трохи схожі на людей.
Етнічне – то в плані ідей і керівництва. А так, то обслуговують ту секту багато різних підарасів. В основному з тих, кому гроші не пахнуть. Тобто тих підарасів не «втаємничують» і за своїх не вважають. Але – якісь гроші дають, а тим звіздюкам більше нічого й не треба…
Які в тої секти основні ідеї?
Та ідея в них всього одна, але роздвоєна, як ратиці в козлоногого. Хочуть залити все до чого можливо дотягнутися кров’ю, вимазати брудом і створити хаос.
Навіщо їм хаос?
Вони й самі цього не знають, але роблять вигляд, що то їх місія. Це все…
Психічно хворі?
Однозначно.
Найбільше їх досягнення?
Колись спромоглися створити свою державу. Держава була така ж недолуга, як і вони – тобто творили по «образу і подобію».
Назвали вони ту державу ссср і назначили вождем такого ж психічно хворого, що відзивався на кличку «лєнін». Був той «лєнін» і не з породистих, і без особливого родоводу, а десь так приблизно, як нєкто жіріновскій – папа юріст, мама єврєйка. Тобто звичний долбойоб, але кличку в секті собі заробив. Мало того – навіть бабу мав. Теж була з секти, відкликалась на поганяло –  надєжда крупская. Як насправді звали? Віриш? – похуй. Чому за неї згадав? Бо була, до феноменального, схожа на сантєхніка потапова з сусіднього двору. Це про зовнішність. Про розум? Сантєнік був корисніший для суспільства. Тобто баба була страшна, як барановірус, але так як той поц був «лєнін», то видно саме таку й хотів.
Тобто «вождь» нюхав кокс, іноді крупскую, і запам’ятався фразою – расстрєлять нахуй всю губєрнію настоящім образом!!!…
Потім овердоз, крупская і сифіліс швидко впакували його до могили і в секти виникла потреба в новому «вождю».
Такий їм знайшовся – звали лєйба бронштейн, кличку мав – «троцкій», і з тим, щоб бути «вождем», то він би може навіть якось справився .
Але був там ще один… Теж був не породистий і етнічний йно наполовину. Соціально був з тих, що планувалися для обслуги. Раз на тиждень грав «лєніна», а потім вирішив зіграти “all in” і йому вдалося. Звали його іосіф джугашвілі. Результат – «троцкого» зарубали льодорубом, а секту відсунули від корита на марґінес…

В танунаху багато пишуть про «репресії 1937 року». Насправді до цього року секта вже перезвіздошила декілька мільйонів посполитих – просто в 37му джугашвілі почав паралельно молотити вже й саму секту. Молотив, як китайською косаркою в якій зламалася кнопка стоп.
Тобто той іосіф вийшов їм з подчінєнія і казла тре було наказати. Для цього секта знайшла і вклалася баблом в ще одного «генія». Того звали адольф шікельгрубер і він подавав – і надії, і щедрі обіцянки. Поки не опанував кермо та не вхопився за нього двома руками… А потім кермо опанувало його і він подумав – я тепер самий красівий. І теж давай секту множити на нуль. І теж так, ніби кнопки стоп не існує. Тепер і цього казла тре було наказати. Вклалися баблом знову в іосіфа джугашвілі….
Що це все нагадує?
Кому як. Мені, наприклад – ґібрид ефрікен-беларусінена з «мотоциклом» «лада-маліна». Котрому видали «диплом» хірурга і назначили трєнєром жєнской сборной по рєгбі…
Не пойняв кому видали – бєларусінену чи «мотоциклу»?
Кажу ж, що то якийсь ґібрид.
Але то асоціативно, а якщо чисто візуально – то схоже на збори акціонерів другої палати в шостій психіатричній клініці.
Проте менше з тим – в кінці кінців напилися ті два «генії» йаду. Той, що адольф, то за власним бажанням, а тому, що іосіф, то просто підсипали.
Хаос скінчився…
Але ж секта не для того себе ростила. Мрії про новий хаос всьо не давали їм по ночам уснуть нехуя…

Особливою ненавистю (після українців) та секта ненавидить, чомусь, горобців…
Маленька мила пташка.. Нікому не робила ніякої кривди, але…
Але, присуваючи світові найвеличнішу пандемію (відразу після найвеличнішого лідєра) секта, по ходу, знову знищила горобців.
Чому знову? Бо китайська філія секти вже це робила.
Як в китаю нищили?
Тоді зібрали хунвейбінів, дали кожному в руки по бубну і писану інструкцію. Ті й ганяли за кожним горобцем і били в ті бембени не даючи горобцеві сісти. Коли в знесиленого горобця розривалося серце і він падав – хунвейбіни кричали – слава комунізму!!!, кидали трупик нещасної тваринки в писану китайську торбу і бігли за іншим.
Чим то скінчилося?
Екоцидом і голодом.
Як зараз знищили?
Отруїли чимось.
Чим?
О – це страшна тайна. На ній «грифъ совершенно секретно до особого распоряжения».
«Орнітологи» ?
Мовчать. Їм намєкнули, як в 19му «доктурам»….
Чим то зараз скінчиться?
Екоцидом і голодом. Другий голодомор для тебе, то їм десь так, як тобі знайти на вулиці інкасаторську сумку з ярдом дєніх.
Пойнятно, що й ця тайна вилізе, але цікаво – чому саме горобців?
Бляяяя – горобців нахуя???
Не бачиш зв’язку між винищенням горобців та голодом? Китайці теж не бачили…

Кажуть – на днях сектанти присунули Байдену – якщо ти не перестанеш допомагати Україні, то всі сектанти Америки проголосують проти тебе.
Він там з ними делікатнічає тепер. А якби був такий як я, то сказав би їм – якщо ви за тиждень, не кинетеся того хаосу, то зберу вас всіх, посаджу на пароплави і відправлю історічєску родіну защіщать від палестинців. З білгєйцом і ілономаском во главє і маріком цукером в ар’єргардє. Ібо нєхуй тут шастать, коли родіна в опасності..
Але він то не я і то є його основна проблема..
Ну ось – написав про горобців, як тут винищили ще й голубів. Знайомий розказує, що пішов в парк Костюшка собаку вигуляти в 6й ранку. Каже – бля, ти не повіриш, але біля ротонди стоїть вантажівка і в неї гицлі з секти «андрійванович & гєйславянє» тупо закидують тачками трупики голубів. Каже:  видно травили не в одному місці, а по цілому парку, бо голуби валялися по всіх алеях…
Навіщо вони це роблять?
В них маніакальна ненависть до всього живого, а коли щось знищать, то впадають в маніакальний депресив – і, щоб зелені мухи навколо…
Кажу ж – потвори.
***

Чи є в світі незмінні речі?
Є, звичайно.
Наприклад?
Наприклад, коли в країні працює законодавство, то люди фарбують лавочки і садять дерева.
Якщо з’являється – «сваїм бабло, лохам закон», то йдуть вбивати собі подібних.
Тобто, якщо бачиш, що в місті почали зрізати дерева, а на їх місці будувати «жіліщниє комплєкси для людєй, коториє станут от нас отлічатся цвєтом кожі і релігіознимі убєждєніямі» – то війна вже на порозі…

 Українське зерно поляки порозсипали на дорогу, як вони могли!!! – присуваєш ти, вслід за пропагандистами.
Виглядає на те, що недоросія, котра в секті виконує функцію фаршмак-батальйонів (ну не самим же ж в окопи лізти) на грані свого закінчення. Так, то лише ти чомусь віриш ваксєр-блогерам, що вона безкінечна, як таблиця в Екселю. А так, то все в світі має властивість закінчуватися. І схоже, що «скрєпная дєржава» почуває себе як «лєнін» коло «крупскої» за місяць до кончіни. Той поц пробував називати ту, що візуально була, як мітрафан патапов, чомусь Кончітою, а ті почали розчісувати про новоє свєрх аружіє з «грифъ совершенно секретно до особого распоряжения».
До речі – вова, коли йому розказали про Ексель, то цілий тиждень мотав ту таблицю вниз – хотів бути першим, хто домотає до кінця. Цілий тиждень важкої праці – чуть не осліп, так пихтів…
Який вова з двох?
Та обидва. Вони якісь, блять, запаралелені…
Тобто секта бачить, що з лобовими атаками те войско схоже на вову коло ноутбука з відкритим Ексельом і розуміє, що єдиний для них варіант ще якось потриматися за владу, це пересварити партнерів. Оце – поляки топчуть зерно під бомбами вирощене… – то і є їх сподівання.
Але, як завжди є нюанси. Так – це зерно вирощене під бомбами. ТІ, що його виростили вже отримали свої сто доларів, заплатили з них всі податки в бюджет і навіть давно потратили.
Питання до тебе – хто власники того зерна? Хто ті, що везли його через Польщу в китай? Не знаєш? Поцікався – та інформація ще не закрита і такий квест не дуже складний. Не підеш шукати, бо боїшся побачити там вуха секти, і тобі зруйнується твоє бачення світу?..
Податки ці «власники», до речі, чомусь платять в офшори. Покажи мені – до якого саме місця це зерно українське? То тобі так пропагандисти начесали? А голова тобі навіщо – ти казав?..
Вивозити з воюючої країни хліб, то тобі взагалі норм? Всі в Історії навпаки завозили. Чи то так тебе пре бажання відчути на собі, що то таке той Голодомор?…
Бажання теж мають свої властивості і одна з них має назву – здійснюватися…

Дивні чуваки прийшли тоді до польського кордону. Була середина робочого дня, моросив холодний дощ, звично ретроградив Меркурій, млосно кружляла орбітою Венера, Юпітер пробував бочком увійти в восьмий дім… Було напрочуд тихо. Кожного з них рясно обсіли зелені мухи, а вони стояли і блимали очима…
До речі – а ота зграйка долбойобів, що стояли на кордоні, кліпали очима і казали, що вони прем’єр-міністр… – то вони там стояли, щоби що? Ціль в цієї атракції яка була? То вони так підсилювали ажіотаж? Чи може виражалі нємой укор?… Тіпа – нам тре годувати кітайскіх рабочіх, щоб мали силу клєпати оружіє, для батальйонов краснозвьйоздной армії, що вже ізнємагаїть в полях разбомблєного бамбасу?
Нє? А нахуя?…
Тому московському каганату вже ж нічого не допоможе.
Чи є в них вихід?
Ну звичайно є. Тре, аж бігом, повісити на боровіцких воротах весь «камєдіклаб», зняти штани, поставати раком і взьівать:
– Дядя Амєріканєц, то всьо оні про іскандери «шутілі», то оні нас агітіровалі, мьі іх за ето повєсілі… і за то тоже… Дядя Амєріканєц, прості засранцев…
То мало  їм допоможе? А які ще варіанти в них ще є?
А те зерно.. воно могло б бути українським, якби ти був українцем, а не інфантильним запроданцем. І тоді б його ніхто не топтав. Таке життя..

Чувак, що за всю цілу каденцію не сказав жодного!!! слова правди. От красавчик нє? Все, що сказав, все спиздів – то, бля, нобелівська премія, як мінімум… За феномен..
А зараз йому страшно. Каденція на ісходє, а йому ісходіть нема куди. Можна спробувати в Єгипет, але не для того вони з нього виходили, щоб назад повернутися. Кароч – повна срака пацану.
Така, як в юzіка? Та де нє – більша. Окончатєльна й безповоротна.
Його попередники мали подмосков’є, як варіант. Він не має нічого і Єгипет йому ні разу не пре…
Тому зараз призиває – сидіть в хаті, бо путін нападьот!!! Те, що путін вже тридцять років нападає, то похуй…
Перелякався і на всіх перехрестках встановлюють китайські відеокамери – шоб слєдіть за йобанимі рагулямі….
А чому тоді не станкові кулемети? “Максім”, наприклад – прикольно ж буде… Або свій власний нехай йому арахамія склєпає – якийсь «узи-єрьмакъ», наприклад… Чи цифровий який – «фйодоров-IT-машінґвер» який небудь – нє?..
Каже – план наступу в путіна на столі був раніше, ніж в нього. То такий натяк, що той генерал здав і за це він його відсторонив? Тіпа – а ви думали, за що я його зняв…? Так, якщо гєнєрал (не розумію нашо то йому було), то чого йому дали ордєн звізди? То було для по приколу, чи то щось нове в управлінні державами?…

Чи то свої путіну раніше за нього на стіл кладуть? Чи може…

Встановлюють ті камери, до речі, ті самі, що вирубують дерева і труять голубів. Так – ті, що створюють екоцид…
І ось тут сама головна хуйня станом на сьогодні – ти тут хочеш сказати: бо пацани хочуть заробити… ми українці дуже практичні…
Так ось хуйня в тому, що така практичність завжди приводить до війни. І ця війна триває поки практичні не перестануть бути практичними, або до практично їх повного знищення…
Знайомий таксист каже – поставили на всі должності своїх невенгрів і хочуть йти на переговори, то ми так пів України втратим
Йому сказав і тобі скажу – комуністи зробили висновки. Сто років тому вивезли українців в Сибір, а тут залишили лише запроданців і тих хто хоче заробити. Але навіть з їх середовища виросли нові патріоти. На цей раз план зкоректували – знищити абсолютно всіх україномовних, а по руzку гавярящіх вивезти в Сибір. Якщо їх зараз не зупинити, то через сто років знищать і російськомовних – а може й зараз спробують – то ж теж потвори…
Так що забудь свою ідею, про пів України…
Чи пристосуванство то твоє месіанство? Але ти практичний я тобі скажу. Практично вже готовий оцифрований конфуцій. Можеш брати бубен і йти кричати – слава комунізму!!!…
Поки що пацани поставили собі біло-зелені палатки і кабелі під відеокамери паяють. Ну – щоб холодно їм не було гроші заробляти…
***

Кажеш – останнім часом, щось голова часто болить?
Піди може вакцинуйся яким салідолом чи шо?
А чого нє?
Ти ж дав себе вакцинувати істотам, котрі самі себе чомусь не вакцинували…
Переплутав антивакцинаторів з антивакцинаторами чимпопало?
Айяяй – як ти міг ?
І шо – важко бути малописьменним ідіотом, чи так собі… – жити можна?
Кажуть – що не болить голова лише в дятла?
Ну – в дятла може й не болить, але нікому про це не кажи бо секта піде нищити дятлів…

Довга дорога звідкись кудись?
Хрєн би з ним, але якого через Україну?…

Секта істерично пропагандонить гомосексуалізм. Ніколи не думав, чого нетрадиційні живуть не довго? Не чув, що природа відбракованим не дає шансу?
А чого пропагандонять теж не думав?…

&&&&&&&&&&

Майк Новосад. “Хіпстер..” Видавництво “EuropeLiberal..” 2021.

В інтернет магазиніКнигарня Є

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 “Книгарня #1”

Майк Новосад. “M&M, або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..”Видавництво “EuropeLiberal..” 2020.

Придбати можна на офіційному сайті видавництва..

В інтернет магазиніКнигарняЄ

Не подобається електронна комерція? Можна в звичних книгарнях:

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 “Книгарня #1

Майк Новосад
“Театр, або той тойвово..”

Apple Books

і Rakuten Kobo

і: Smashwords

 

Майк Форестер – “Трабл Shooter, або Характерник..” Видавництво “EuropeLiberal..” 2023.

Придбати можна тут:
Smashwords
Apple
Rakuten Kobo

Прочитати можна тут:
Buymeacoffee

Або на халяву тут:
Скорочена версія

 

Майк Новосад “2023 або Гравітація..” Видавництво Europe Liberal.. 2023

Apple Books

Smashwords

&&&&&&&&&&

WELCOME..

Вірменська

Вежа Корнякта

Святого Миколая

Вулиця Федоріва

Успенська

Благовіщенська