Рекомендовано DPA:

Крива липа

Трахт ун трахт а ганце нахт..

Трахт ун трахт а ганце нахт..
(Тихий монах на ріці Хуанхе
Ти задумав лихе..)
18+

 

Липень 2021

Шёл весёлый барабанщик –
Громко плакал и рыдал..

Вова –ти Д’біл?
Нє – не хочеться про політику сьогодні. Хіба десь там нижче чуть-чуть. Давайте краще про базовий інстинкт бізнесу.
До чого це фото? Про це нижче..
***

Отже – щоб звірити базовий інстинкт (чуйку) бізнесмена достатньо двох простеньких фраз.
Перша: Когда собаке нехуй делать, она яйца лижет…
Друга: Просто уму непостижимо с каким упоением берутся дураки за любое дело..
Тобто – якщо ти не хочеш, щоб твій бізнес виглядав збоку як радянський колгосп, тобі варто кожен свій задум і кожну свою дію звіряти з цими фразами. Ми говоримо зараз про бізнес будь-якого масштабу. Ну і звісно – це якщо ти бізнесмен, а не тириш з бюджету, бо тоді ти банальний пєдєраст.
Насправді ті вислови дуже глибокі – прям, як deep state, але розкладати тут їх логіку, то буде багато букв. Тому просто – звіряй все те, що залітає в голову з ними і все в тебе буде заіпіс. Це база.
Так – саме це база, а не те, що тобі плінтусєвічі розказали.
Рік назад написав пост “Сам дурак”. Там класна картинка – все, що потрібно знати про тренінги. Текст трохи про інше, але актуальний і зараз. Лінк кину внизу.
***

Про неполітику? Ок.
Команда радянського КВНу, яка краде, а її чомусь ніхто не пиздить, то не політика. То команда радянського квну, яка краде, а її чомусь – ну в опшем ти в курсі..
Шо, Посполитий – не хочеш бути чесним бізнесменом? І в судді не беруть? Може хочеш бути блогером? Тоді пиши не тільки в заголовок, а ще хоч щось в основному тексті. Блогер не той хто пише, а той кого читають – не забув? Пробуй писати таке, що можна відкрити і через рік, і через два, і ще далі. Треба ж приносити користь суспільству – ну нє?. Ось така адженда..)))
***

Я, наприклад, ніяк не можу зрозуміти – для чого ще досить багато пересічних все пробують ставати на голову, коли для цього є ноги. Але вони пішли ще далі – поставали раком і бідкаються. Бідкаються, що їх гребуть всі кому не лінь. Бідкаються і розводять руками. Роками.
Може таки на ноги..?
***

Але я відволікся – пост про бізнес..
Якщо в тебе більше ніж троє людей в топ борді, а ще – якщо там є ейчар і економіст, то це не бізнес – це радянський колгосп. І ти автоматично не власник бізнесу, а голова колгоспу.
Про ейчарів десь рік назад написав цілий пост (“Офісний планктон”). В ньому пообіцяв – з продовженням. Ну ось і продовження. Обіцянки виконую. Лінь читати весь той пост – можна промотати першу половину.

Що з економістом не так? Економіку свого бізнесу ти й сам розумієш, раз за нього взявся. Ах – економіст тобі цифри майбутнього прибутку прораховує? Але вхідні дані йому ти даєш? Можливо я тебе розчарую, але це не економіст, це калькулятор. Всю роботу, яку виконує твій «економіст» с важним відом на ліце, виконає люба дівчинка з бухгалтерії. Без напрягу, роздування щік і десь так разів в сорок швидше. Він прогнозує розвиток бізнесу? Вартість його прогнозів дорівнює рівно нуль, мінус витрати на його утримання. Чому так? Тому що ще не було жодного економіста, який би дав точний прогноз. А приблизний ти й сам знаєш.
Це як з Вовою – вартість якого теж дорівнює нулю, мінус витрати на його утримання, мінус збитки, враховуючи моральні, котрі всі отримають від його діяльності.
***

Coffee break..
Не було чого вчепитися – відкрив стрім Іванова. Чувак половину часу натякає, що він не гей, а мачо і тільки що як зліз з прекрасної… На цьому переводить стрілку і каже, що на нього портніков образився за те відео. Бо впевнений що то вони з партнером по стріму його в мережу злили. А я дурний візьми і включи…
Бля – бридота.
Щоб не втратити віру в людство – не дивись його. Ну – це звісно, якщо ти не один з міністерства культури, чи МЩур Телебачення. Ті шо з міністерства попадуть в свою атмосфэру, а ті другі матимуть що захищати та відстоювати.
Що там? Там головний єврейсько-україномовний аналітик країни, чистою російською примушує лизать міньєта, слабшого за себе здоров’ям (все як в Подерв’янського) пасивного педіка. Ой, я дуже перепрошую – пасивного гея, звичайно. Як птіца-коршун, як танковий геймер, налітає він на того другого, а той пищить – нє бєй міня, я тібє сосать нє буду
Мені самому невдобно за ті цитати, але воно там нижче по тексту для порівняння пригодиться, бо дуже то мені щось нагадує. Ще раз – соррі..
Кароч – попросив я свій ноут домовитися з гуглою, щоб в якості політолога прізвище портніков мені більше не пропонувалося. Вони мене почують.
До речі, МЩурTV – там чистої води зґвалтування. Ви на чиїй стороні – на активній, чи на пасивній? Чи в них не так як в людей і то прєдварітєльниє ласкі?))))))
***

І взагалі – цей пост про бізнес.
Ти всім розказуєш про проблеми з персоналом.. Окау – про це трохи детальніше:
Знаєш чому це проблема? Тому, що ти їх таких десь сам назбирав. І дуже ними тішишся. Адже вони тобі подобаються – шо не так? Кран на майданчику впав? Ну тут – або/або. А що ти хотів від китайського крана під управління твоїх «спеціалістів»?
Знаєш чому це так? Тому що «учбові» заклади імені жомових десертацій, чи курси лічностного роста імені міколи азірова вчать єдиному – подобатись начальству. Це все.
Ось це все вони й іспалняют тобі на втіху. Тобі іспалняют і тебе ж ненавидять. Чому так? Бо вважають (і вони поруч з правдою), що даремно гають на тебе свій час.
В цьому місці просто викинь з голови слово команда. Назавжди. Не існує ніяких команд. Просто не існує. Є окремі індивідууми і хоч тричі на день з ними тренінги проводь – вони такими й залишаться.
Потрібно на прикладі? Окау.
Приходить до тебе на роботу баришня, наприклад. Знаєш що в неї в голові? Легкий трепет, амбіції, бажання доказати свою потрібність. Але це все хєрня, це відкидаємо. Важливо: Кожна людина вперше заходячи в роботу має найголовніше бажання – принести тобі користь. Це твоя золота капіталізація. Але команда твоїх «економістів» зітре це бажання за перші три дні. Тобі розкажуть – що воно собі дозволяє. Хто для неї не авторитет. І ти сам це бажання принести користь знищиш і похорониш.

Потім вона або піде геть, або залишиться. Для тебе обидва випадки –shit deal. Піде – не отримаєш результат котрий був поруч. Залишиться – значить стане частиною «команди». Подумає: мені платять то й хуй з ними – буду ісполнять шо хочуть і грати в їх командні ігри.. Які саме? О вони дуже прості – інтриги від заката до рассвєта. Не зчуєшся як ця дитина, розуміючи повний абcурд тренінгів, буде на цих же тренінгах підстрибувати і підкидати ноги вище всіх. Ти цього хотів? Тоді все ок. Все як тобі нравицься – команда вгадує всі твої бажання. Вони це вміють. Їх більше нічому й не вчили. Але кран бля впав..
Тобто ти зібрав команду, в принципі дятлів, і очолив її. Геніально. Але це не власник бізнесу – це вєсьолий барабанщік.
А ту лі ти дєвушку замуж бєрьош, парінь?)))
Не лінуйся – прочитай той пост про ейчарів – лінк кину внизу..
***

Про ріку Хуанхе я теж вже писав..
(“Made in сhina”) – прочитай. Рекомендую.
До речі, а ти зауважив як за останні два роки різко виросла кількість азіятів на вулицях міст? Зв’язку між цим і вояжами найвпливовішого азіями ніяк не бачиш?
Як це працює? Дурнику набивають зустріч. Розхвалюють його розум і талант. Під кінець дають трохи дєніх. Дурник бере. Потім його шантажують і він робить те, що йому скажуть. Шо там на черзі – безвіз з китайом?
І шо, і що – може був референдум про цей безвіз? Референдуму не бачив, а цілу купу людей азійської зовнішності вже бачу. Може то студенти? Та нє – крикливі баби з цілою купою крикливих дітей. Скоро вони захочуть свою державну мову. Тобі ж венгрів мало – нє? Потім великий китай буде захищати своє китайськомовне населення, тобі ж російських комуністів мало, хочеш ще китайських?
Тобі подобається саме слово китай? А аналогії між собою і тим пасивним , що їх МЩурTV пропагує – ніяк не бачиш? Ні мабуть таки подивись той ролик. Як ти там кажеш? – ой ти ще скажи що безвіз то погано… Скажу. Безвіз з комуністами і паспорти продані азіятам – це піздєц як погано. Не віриш? А ніколи не думав чого нормальні люди живуть собі спокійно, а різні пєдєрасти все пробують когось завоювати. Все одно не віриш? Можеш вже починати вчити як буде китайською – нє бєй міня, я тібє сосать нє буду
Пригодиться тобі – ти ж козацького роду
Що буде потім? А пес його знає. Їх цікавить твій чорнозем, а ти не більше як удобрєніє для нього.

Я писав про китайську «вчену» бабу, котра вірус запустила (“Шпандау”). Коли її повісять на площі тяньаньмень, тоді можна з китайцями безвіз обговорювати. Не раніше.

От коли дуже хочеться провести євробачення, чи чемпіонат Європи – бо бабло пролетить, то вірус якось раптово затихає.. Який той вірус сука прогнозований – нє? Реклама Євро 2020 (в 2021 році) йде впереміжку з рекламою індійського вірусу, що вже ось ось…
Видно хрєново вакцина продається..

Що робити з цим гівном, що пробує родіной торгувать? В смітник. Не зволікай. Чи інстинкт самозбереження вже зовсім зник і ти потрохи вчиш китайську? Ааа – може ти хитрий і втечеш в Польщу? Логічно – польською то вивчити буде легше..
Вова, ти Д’Біл? Відкати брати? В китайців..? Ну-ну..
***

PS:

Дэздэмона – я тібя сєйчас задушу, ты блят гавна..
(Уханьськый советскій театр імені лэніна)

Дмитро Ілліч Ґардон взяв інтерв’ю в російської блогерші з китайського тік току. Потім вирішив, що того мало і взяв ще й в її бойфренда. Наступною буде Инстасамка?
Про що інтерв’ю? Якщо коротко – ні о чьом. Навіщо він то все тягне до Києва? Його не полишає нав’язлива ідея, що українці, росіяни, і можливо навіть китайці – то один советскій народ. Як це виглядало? Спочатку вони пропонували обнюхати шкарпетки один одному. Ні – я не проти. Це їх право. Собаки при зустрічі теж обнюхують одна одній. Це справа особиста і мене не стосується. Але постарів Дмитро Ілліч. Видно що його покоління вже не розуміє покоління китайських тік токерів. Блогерша з милою посмішкою каже, що голова Дмитра Ілліча асоціюється в неї з головкою члена. Знітився Дмитро Ілліч. Знітився..
Що з тим робити? Ой я вас прошу. Найняти молодшого ведучого. Тобто взагалі проблем не бачу – наказ по ВАТ світ Ґардона Дмитра Ілліча: Я Ґардон Дмитро Ілліч, звільняю Дмитра Ілліча Ґардона з посади ведучого програми світ Дмитра Ілліча Ґардона і назначаю його власником вищеозначеного ВАТ. Перевести вищеозначеного Дмитра Ілліча Ґардона на посаду – рєкламний сімвол продукту «Ґардон на палочке». На місце звільненого Дмитра Ілліча Ґардона назначити російську блогерку Інстасамку. Першу передачу з новою ведучою зняти про лєнінградський ордєна лєніна метрополітен імені лєніна…
Забагато бюрократії? Згоден. Але рівно так само виглядає система керування в державі. Така вона залишилась ще з часів ссср. Я десь там казав – заміни слова райдержадміністрація назад на райком кпсс і ти знову в ссср. Тут або на смітник або терпіти. Або/або..

Що буде якщо не знести цю радянську бюрократію на смітник? Пасивна частина населення ще якийсь час побідкається. Потім країну заселять азіяти. Ті з них,що трохи розумніші будуть тобі казати – казачок, ну ты конечно и лошара, у тебя ж были все шансы… да ладно, видно не судьба тебе была – сбегай, сделай мне кальян с цукрового буряка..
***

Лінки:
“Сам дурак”
“Офісний планктон”
“Made in сhina”
“Шпандау”
***

PPS:
Амстердам. Глибока ніч. Кава за столиком біля каналу. Кава вночі? Так – Амстердам never sleep. Сигнал СМС на FB-месенджері..

Я прочитав всі пости тут про Лука. Нічого не буду коментувати. Я б не оприлюднив цю переписку, якби… Якби.

Висновків теж не буде. Просто ще один штрих..
Просто – Rest in Peace, чувак..

Не любиш багато букв – ось початок:

Любиш коли є всі букви – ось вся:

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
Пр. Повітрофлотський, 33/2
(“Книгарня Є”)

Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)

Зауваж – не пишу про карту приватбанку))))))))))

Гарного дня, Посполитий..

Вірменська

Вежа Корнякта

Святого Миколая

Вулиця Федоріва

Успенська

Благовіщенська