Рекомендовано DPA:

Крива липа

2023. March,30

Вечір накрив місто хвилею чарівного гламуру. А вулицею, назустріч тобі, йде негарна, погано вимита ваксєр-баба. Вона  дивиться на тебе з подозрєнієм.
В неї є до тебе претензії – а чому ти з сигаретою/без маски/вимитий/не сумний… – в неї до тебе взагалі дуже багато претензій. Знаєш чому? Тому, що в тебе до неї жодної. Так – саме тому.
Ти може подумав, що то яка ніщєбродка на вигляд? Та ні. І навіть не хіпоблудка. Просто погано вимита ваксєр-баба. Ну і звичайно вона автор цифрового контенту. Її цукерброд так назвав, а їй сподобалось.
Як її впізнати? Дуже легко – баба 30+ і в неї не буває талії. Манерами нагадує переселенців-репатріантів з, поки що так званої рассєї, до Ізраелю.
Нетрахана? Звісно. Хто б її трахав таку неперевершену. Тому й автор. Цифрового контенту…

А «уряд», чувак, в тебе совковий. Яйця крадуть. І не тільки яйця. Хто до чого дотягнеться, той те і краде. Секта – Ж2, кароч. Злодіїв навколо себе назбирали – цілий кагал. Посадами їх нагороджують і ордєнамі золотой звізди.
Тепер будеш знати, якщо не знав..

А ти може не знаєш, що таке ваксєр-блогер? Ой – то дуже просто. Це істота, котра за брудні гроші від комінтерн-хабад-комуністів впарює тобі різну дічь на зразок пропаганди фейк-пандемії.
Наприклад – гейтс білл срулєвіч. Ти може думав, що він медик-айтишнік і потомственний вірусолог? Нє – чистої води ваксєр-блогер.
Або автор цифрового контенту Олєсія Хно, наприклад. Ця любить присунути – ти шо лох? Може ти ще й в теорію заговору віриш? Може ти ще й конспіролог і антіваксєр?…
Ще один такий – ваксєр-блогер з Одеси  ковалєнко сруль абрікосовіч. Той  пропонував всіх, хто не вколовся бустерною «вакциною» садити в тюрму. Видно мало йому платили, то так набивав собі ціну – усєрдствовал, як вмів…
Нє, ну таке – воно до пори, до часу працює, але, як і всяка брехлива пропаганда, закінчується війною.
Ти саме так і хотів? То піди блогер-Альонушці лайків настав. Покажи, що ти не конспіролог..
А можеш їй розказати, що це не заговор, а попередня змова з ціллю наживи. Етнічним злочинним угрупуванням.. А вона його обслуговує.
Можеш. Мабуть..

А ти може думав, що та ваксєр-блогерка собі фейки мережею ганяє і все в неї рівно? От ні разу не вгадав. Має дівчина купу проблем. Наприклад – дуже хоче толстого читати. Хоче – і всьо. І – хоть камні с нєба. З одного боку – ніхто ніби й не забороняє – читай собі мовчки того толстого скільки влізе. А поверху ще й пушкіном заполіруй. Але вона так не хоче. Вона хоче, щоб – камні с нєба… Тому перманентно присуває тексти про класних руzzкіх. Так і пише – «Те россияне, которых я люблю, они – остроумны, самобытны, яркие, блестящие, умные и очень европейские. Они очень востребованы в Германии, Великобритании, США и других странах. Их там ценят, дают стипендии и работу..
Хочеш написати їй, що це маячня і фейк? Напиши. Вона тобі відповість, що ти таксист-антіваксєр. І буде продовжувати про міфічних ярких и очень европейских… «Стіпєндію» з кремля тре ж відпрацьовувати.
Або ще раз того ковалєнка взяти… Так – його треба було взяти, і привселюдно вколоти тим, за що він агітував. Щоб розумів, як то відповідати за свій вчинок. Десь на Привозі, наприклад. Але то треба мати яйця. І не ті, що уряд краде, а ті, котрі він тобі нівелював…

А пам’ятаєш скільки я постів написав на тему – або Верховенство Права, або сомалі? Так ось – це ще не сомалі. Вже дуже близько, але ще ні.
Ти не хотів Верховенства Права, ти сподівався, що тебе до того комінтерну запросять, або на крайняк послом в Швейцарію? Ні – ніколи не запросять. Хто ти на їх думку? Патєшний лох. А лохом можна крутити, як усною торою. Можна ослиць юзати в якості послиць. І що ти їм зробиш? Ти ж не конспіролог якийсь, внатурє..

А «лікарям» за пропаганду фейк-пандемії тоді заплатили по тридцять тисяч. Вони в діагнозі слово ковидло ставили в усіх випадках, крім відкритого перелому кісток. Зараз в них нова тєма. Навіть, якщо дійсно ковидло, то їм заборонено вживати це слово. Ось заборонили, то вже безплатно. Тобто не заплатили. Тобто бабла на «пандемії» зняли, то тепер треба, щоб всі поскоріше про це забули. Воно й логічно. То ж в інтересах і самих пропагандистів, щоб потроху забули. За що тут платити?
Що ти там розказував про відважних лікарів, котрі кинулися на нещадну боротьбу ризикуючи собою?

А навколо весна.. А навколо фейк-пандемія. Справжня, до речі. Навколо така кількість фейків, що то вже навіть скоріше Мега Пандемія. Чи Мета? Вічно тих два слова плутаю.
Ти як? Не втонеш в такій купі брехні і бруду?

А, як тобі таке – «в 2017 луценко намагався посадити довгого олєся владлєновіча за хаотичну забудову Жучки, але безуспішно…»
Пра крутий замєс? Може все таки – намагався робити вигляд, що намагається посадити… ? Так би було більше схоже на правду – нє? І не треба пояснень – чому саме безуспішно…
Думаєш він не зміг, бо кажуть, що сильно бухав? Так розенблада васілія степановича ж відмазав – і успішно, і саме тоді. А там не просто було –  там всі факти були задокументовані налицьо.. І в парламент для цього приїхав, і виглядав так нічо. Свіженько виглядав…
Ти все це знаєш і мовчиш? Ти патєшний такий…

А твій «уряд» тупо совки. Совок, то їх фетиш. Навіщо їм той совок? Причин всього дві. Це їх дєди з нквд отой ссср створили, а значить то сімейний бізнес. Ну і друга – їм дуже потрібні гроші. Це все.
Де зв’язок між гроші і совок? При їх розумових здібностях тільки в совку вони їх можуть мати. Совок – це, щоб красти.
Там ваксєр-блогери, ті – що відкрито працюють на кремль, пишуть, що путін почав війну за відновлення ссср. Все в нього було, лише ссср’у йому бракувало.
Що то таке був той ссср? Якщо коротко, то крали абсолютно всі. Хто більше, хто менше, але всі.
А ще там був «парламент». Такий – для  соблюдєнія відімості. А ще – там нагороджені ордєном лєніна ставали персональними пенсіонєрамі. Нагороджували зрозуміло тільки своїх. Оце в принципі і все.
Що в тебе теж так? Кажу ж, що совок, то їх фетиш. Нє – ну різниця таки є. Там теж на чорне казали – біле. Але тих, хто не вівся, відправляли в тайгу на лєсоповал. А щоб гарно було, то завішували все, що могли червоними прапорами. Десь так, як зараз китай завішаний..
Такого в тебе ще нема? І сомалі ще нема…
Ти не вчорашній і хотів би яких доказів? Ок – скажи, а чим нагородили героя, що загинув на війні? Орденом золотої звізди? Серйозно? Не золотого тризуба, а такі звізди? Прям, як «гініралів» податкової, що при кучмі всі перші поверхи твоїх міст «приватизували»? Трохи різні в них заслуги перед тобою – не здається тобі так?
Я взагалі не розумію, чому вони до цього часу прапор на червоний не змінили… То певно вже планують зробити після того, як сомалі настане… Так, що ще маєш всі шанси тайгу побачити. Вирубану… китайцями.
А ти такий – сів собі і ніяк не зрозумів навіщо їм стільки грошей? Тут просто – трохи потратити, а решту поскладати. На що тратять? Трохи на шмотки, але в основному на їжу. Для цього не потрібно стільки грошей? Ну – може вони з голодного краю, а може ти про поскладати пропустив.
Кажеш, що вони подорожують? Так. Від ресторану до ресторану. Навіть, якщо відстань «подорожі» тисячі кілометрів, все одно вона буде від ресторану до ресторану. Чому так? На їхню думку – це показник успішності. Тобто в нормальних людей – їсти, щоб жити, а в цих – жити, щоб їсти. Надто примітивно? Так. Але ці примітивні вважають тебе дурним лохом і ти не маєш нічого проти. Лайкаєш тарілки з об’їдками на їхніх «успішних фотках» і все в тебе рівно. Скажи сам – хто ти в цій ситуації?

А та баба, ну та, що йшла вулицею – прийшла додому і ну давай цифровий контент в фійсбук заливати. Щось десь вичитає, навіть не дивлячись, що за ресурс і бігом гнати – прилетіло!!! Прилетіло, бля!!!  В самий центр прилетіло!!!
Тобто робить безплатно те, що сімоньян маргаріта пантєлєвна зі скабєєвою ольгою владлєновною роблять за великі гроші. А ще вона переконана, що захищати від ворогів саме її, то твій обов’язок. По праву народження, мабуть… А ще вона вважає тебе лохом. Так ота сама незнайома тобі, невимита баба, що дивиться на тебе підозріло при зустрічі. І це логічно. Бо, якщо ти лох для комінтернівців, то чому ти маєш бути не таким для неї? Тобто вона розповсюджує кремлівські фейки, а ти їй обязан, як казначейство нагородженому ордєном лєніна???… Схоже, що так.
А чому так? А тому, що достатньо номенклатурнику одягнути піксель і зробити фото, як ти вже готовий ставати раком і бити поклони. Всьо – герой. Давай його бігом до влади!!! На міністра його давай!!!
Просто перевірити – де саме він це фото зробив бажання не було? А під ким він все життя «трудився» – теж не зайшло подивитися? А його ставлять на освіту. Тобто саме на те міністерство, від якого найперше залежить, чи вилізуть твої діти з совка. Але хитро так ставлять. Номінально ніби він. Такий весь при пікселю. А реально прийняття рішень віддають «міністерству» цифрової інформації. Що це означає? Що чувак буде с понтом міністр, а глобально це означає «1984». А відразу по тому – сомалі.

Чому воно все ось так? Бо нема відповідальності за свої вчинки. Якби та невимита баба знала – якщо я, така вся красіва й упітана, розповсюджу фейк, то получу больно палкою по горбу… – то вона б перевіряла джерела інформації.
Кароч – палка/горб. Дуже помічне і з ваксєр-блогерами, і з безплатними сімоньян. Хоча ні. Ваксєр-блогери мають йти, як співучасники. Вони ж за гроші.
Тобто тупій бабі – палка/горб; ваксєр-блогерам – тюрма; країні – перемога. Над совковими комінтерн-номенклатурниками в тому числі..

Про що був цей текст? Про «1984» на третій від сонця планеті в сузір’ї Тау Кита.
Тра та та та, та-та..

PS:
Уявив – зустрілися два «блогера в законє»:
– У мєня четирє ходкі – двє на критую…
– А я сорок два рази була пизджена батогом на площі Ринок…

PPS:
Там один Марк, прізвище не пам’ятаю («руzzкій ґіврєй із Бабруйска, 30 лєт в Амєріке») переписав твори Агати Крісті. Навіщо? З його слів – щоб не ображати почуття сучасної аудиторії. Тобто була собі геніальна Агата Крісті, а тут якийсь поц до неї примазався і ну давай її персонажам своїх хворих фантазій додавати…? Це він назвав – адаптувати, to avoid offending modern audiences(білоруські комуністи англійську мову вивчили).
Бля – а в Агати Крісті спитатися не хотіли? Померла? А так то би дозволила? А – якщо ні? Що ви там казали про авторське право?
Я тут подумав – щоб не випадати з тренду, може й мені щось переписати? Наприклад толстого для ваксєр-блогєр-Альонушки. Зроблю все, щоб modern audiences була щаслива. Наташа ростова буде вагіно-бялорузка, її бойфренд – леді-бой з Туви… Можу навіть на самобьітном язьікє пушкіна, якшошо… Хоча – на сучасну аудиторію ваксєр-блогерша вже за віком не тягне. Нехай собі читає того пушкіна в оригіналі. Я краще арафат-талмуд перепишу:
И шел анало–гей Исаак пустыней нигерийской. Поднатужился и породил зоофила Мафусаила.
Этнично не принадлежащий Мафусаил толерантно породил вагино–персианку Юдифь Львовну.
Юдифь Львовна породить никого не смогла, ибо – как мы, мodern audiences, знаем, – женщинам это не свойственно, поэтому удочерила вагино–кобзона Шмуля Панасовича…
Нє. Скучно..
Modern audiences – а вам як? Нічо, що вас без вашої згоди, чи якого референдуму в ідіоти записали? Що вам ще адаптувати? Можу кредитну угоду з банком, наприклад:
Щоб не образити почуття сучасної аудиторії, претензії власників банку на повернення кредиту вважати нетолерантними і такими, що містять  containinginsults or references to ethnicity‘ (образи або посилання на етнічну приналежність)..

PPPS:
А Martin Luther King, Jr. був ніґерррррр. І пишався цим, до речі. Передивись його виступи. І річка Нігер, і країна Нігерія..
Мені не попалося – як там в них тепер називається тепер “Десять негренят”?

PPPPS:
Що робити? Думати.
Як саме?
Елементарно:
Спершу подумай – вони це роблять для мого блага. Скажи це вголос. Потім, коли перестанеш ржати, подумай – а чи не для свого «блага» вони це роблять? Скажи це вголос – якщо заржеш, то можеш спокійно перестати читати взагалі. Ну хіба ваксєр-блогерів по вихідних. Якщо такі ще будуть..

 

 

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

 

Майк Новосад “2023 або Гравітація..” Видавництво Europe Liberal.. 2023

Apple Books

Smashwords

Майк Новосад. “Хіпстер..” Видавництво “EuropeLiberal..” 2021.

В інтернет магазиніКнигарня Є

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 “Книгарня #1”

Майк Новосад. “M&M, або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..”Видавництво “EuropeLiberal..” 2020.

Придбати можна на офіційному сайті видавництва..

В інтернет магазиніКнигарняЄ

Не подобається електронна комерція? Можна в звичних книгарнях:

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 “Книгарня #1

 

Майк Форестер – “Трабл Shooter, або Характерник..” Видавництво “EuropeLiberal..” 2023.

 

Придбати можна тут:
Smashwords
Apple
Rakuten Kobo

Прочитати можна тут:
Buymeacoffee

Або на халяву тут:
Скорочена версія

&&&&&&&&&&

WELCOME..

Вірменська

Вежа Корнякта

Святого Миколая

Вулиця Федоріва

Успенська

Благовіщенська