Рекомендовано DPA:

Крива липа

Весна.. Пора міняти владу..))

Весна.. Пора міняти владу..))
(толерантності пост…)
18+

 

Березень 2021

Сорок лет без воды
Все идут верблюды…

Я дуже сильно поважаю єврейський народ якшошо.. Неправда..? Ок – я просто поважаю. Без дуже. Як і всі інші. Так – норм..?
Хтось казав, що євреї на відміну від інших народів можуть бути або надзвичайно талановиті, або реально ідіоти. Або/або. Без середини. Або Голда Меєрсон, або Юля Мендельсон. Або Януш Корчак, або Лєйба Троцкій. Або Ейнштейн, або депутат, що має право на анал..
***

Польща і Україна після розвалу совка були на однакових позиціях. Одними накерував – вуйціх ярузєльській, іншими – владімір щірбіцкій..
Це було тоді. Тепер – Польща доганяє Німеччину, а Україна вперто хоче обігнати Сомалі. Тобто після старту погнала в протилежному від фінішу напрямку. Очі висолопила, язик викотила і пре – як мама того депутата. Ну та – що любит скорость..
***

Я не люблю євреїв-комуністів, бо вони створили совок. Але я не люблю і сомалійських комуністів. І поляків-комуністів теж – якшошо.. На щастя поляків – вони спромоглися вчасно відсунути коммі від влади. Тому зараз наздоганяють Німеччину. І обженуть – можете не сумніватися. У них є ціль.
Вважати ціллю – це добігти до рівня Сомалі… – може тільки Юля, той п’яний чувак, що вчора кричав «Люся!!!…», обнявши світлофор, і ще декілька тисяч чуваків… Перераховувати всіх не буду – лінь..
***

Написав мені вчора товариш. Власник будівельної компанії – ми з ним “Park Inn”починали. Такий – справжній будівельник, не совковий, як ті дятли, що скверики забудовують.
Але – він тепер живе в Катовіце. Перевіз туди всю фірму. Там будує. Питаю – чому так? Каже – в мене одне життя. Питаю – повертатися не хочеш? Каже – дуже хочу…
Він не повернеться – взяв кредит під три відсотки і купив готель і ресторан. Каже – місце хороше.. поруч аеродром і два автобани…
Тому думаю, що вже не повернеться… Хіба би..
***

Я ось подумав..
А ти впевнений, що треба чекати до 24го року і дивитися, як ці – «уряд» – роблять вигляд, що розуміють що вони роблять..?
За твої гроші між іншим…
Може які дострокові – нє..?
Без цього нічого не зміниться – просто ти станеш старіший.. В кращу сторону не зміниться – маю на увазі.
Інтернаціоналісти, вони що б не робили – полюбе вийде кпсс…
Чи тебе то може пре..?)))
…………………………………………………

M&M або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..

Залізний Майкл сидів на лавочці біля хвіртки. У нього на коліні сиділа Торі.

– Хто всі ці люди?– запитала вона.
– Комуністи, – шо не бачиш?
– А нащо їх тут так багато?
– А пес їх знає.. Принеси нам по каві.. і чотири чебуреки..
– Чебуреки..??? На фіга?
– Будем в комуністів кидатися..))

На березі дійсно вже було досить людно. Всі столики були зайняті. Там, де ще три години тому сидів Майкл з сестрами, тепер сиділи троє чоловіків. Один в білій сорочці і чорному циганському капелюсі на очі, інший бородатий у десантній тільняшці та береті кольору maroon. Третій сидів просто в піску – маленький на зріст та у конусоподібному в’єтнамському капелюсі..
– Тож я тобі й кажу, друже Simon, якби ти тільки знав, як їм при мені добре було…
Не відчувши реакції схвалення продовжив аргументувати.
– Ось ти знаєш, чим вони при мені котів годували? Не знаєш? А от я це сам залюбки їв… Я б навіть зараз це поміняв на той рис, що мене Фарм ним годує вже три місяці…
Rusoaica, da-mi banii mei !!!1 – раптом заверещав маленький..
………………………………………………

1Расіянін, віддай мені мої гроші!!!(В’єтнамська)

 

Вірменська

Вежа Корнякта

Святого Миколая

Вулиця Федоріва

Успенська

Благовіщенська