Рекомендовано DPA:

Крива липа

Ыліта..

 

Ыліта..
(fake it till you make it..?)

 

Лютий 2021

Повний місяць – наше сонце..

 

Коли янек виграв вибори, я сказав – о, який прикольний персонаж.. чим більше Fuck Up’ів він виродить – тим млосніше себе відчуватиме його оточення. Всі накрадуть, а сидіти буде він. Як – геній Fuck Up..
Ти подумав і навіть захотів написати внизу: ой – всьо там в нього рівно з баблом… йому там в росії не зле… ? Напиши..
Але не забудь – на россії крымль вирішує кому і скільки бабла можна мати… Помінятися з янеком місцями не хочеш..?

Подивився в Стерненка пару відосіків про азірова. Подумав – кого воно мені нагадує своєю калічною посмішкою? Старого педофіла, чи хвору на сифіліс стару жабу… Не бачив в реалі ні те, ні інше – тому визначитись було важко. Єдине, що не нагадує так це – здорову нормальну людину..
*** 

Зрозумів на що схожа сучасна россія… На потовчену бабушку з кружкою пивасіка. Ту, що (…в плаще и в синяках...).
Розуміючи, що вже немічна і нікому нах не потрібна, старається заразити всіх, до кого зможе дотягнутися… При цьому ще й пробує фліртувати, прикриваючи «бруліками» (у вигляді маєтків своїх чиновників) місце де колись був ніс…
Хочеш написати – там внизу: россія мосчноє гасударство…? Напиши.
Знаєш де купив і оформив на жінку квартиру друг медветчука? В районі – Хамовнікі. Знаєш як називається квартал? “Knightsbridge Private Park”. Ні не – «Утро стрелецкой казни», а саме – “Knightsbridge Private Park”..
А знаєш як називаються будинки кварталу? Ні не «Рюрік- Аблязов», «Бонч-Бруєвіч», «Потьомкін-Валуєв» і  «Лєйба-Бронштейн». Вони чомусь називаються – “Виндзор”, “Стюарт”, “Ланкастер”,“Тюдор”…

З чого б це..? Мосчноє гасударство? Чи може таки калічний флірт? Тобто таки – бабушка, в плаще и в синяках,  попивает пиво и косит игриво,  завлекая старика в очках….?
***

Прикололо, як нєхто рабіновіч пробував заспівати… Пробував чомусь – «Вставай страна агромная»… Репутаційно нагадував азірова на сцені першого Майдану.
Було враження, що вони були готові ще й станцювати “гопака”, потім «камарінского»і на довершення  “а ми тую червону калину”затягти…
Було видно – поцани відчули, що якось непомітно для себе, опинилися в кроці від лінії за якою ыліта трансформується в ніщєбродов…
І ось цей ылітний ансамбль пєсні і пляскі имени бонч-бруевича тягне тебе в російський рай? Пропонуючи тобі, паралельно провести їм амністію капіталу..? Аргументуючи тобі це тим, що – ти ж не більшовик…?
Не знаєш що відповісти? Кажи те, що логічно. Пацани не плутайте бізнес з чиновниками, єдиний «бізнес» яких – це хабарі. Бізнесу амністія не потрібна, а всім чиновникам давно пора в «Ланкастер». Той, що в Хамовніках. Гроші накрадені краще залишити тут. З чисто патріотичних міркувань (а вони постійно акцентують які вони патріоти). Чому тут? Бо там в них все одно все заберуть. Як в янека. Тобто нічого особистого – чистий тобі патріотизм..
***

Як би то так зробити, щоб багато поширень не було.. Прийдеться таки про Пороха написати. Колись, перед виборами, пропонував йому за 50 зелених штук зробити так, що все в нього буде рівно. Або не почув…, а можливо таки дійсно жадібний… Хоча просрав стільки на вітер… Але менше з тим. До Пороха, як бізнесмена, немає жодного запитання. Мені і знати нецікаво як він приватизував свою фабрику. Я бачу результат – вона видає продукцію, яка має попит. Тре амністію капіталу – та взагалі хоч вже. То ж не обленерго.
От до Пороха як політика.. Блін – ну не западло потратити стільки бабла. щоб в Історію увійти як політик, найвище досягнення якого – програв вибори зеленому клоуну…

Вова не тішся – як увійдеш в Історію ти – навіть уявляти не хочу..)))))
………………………………………………

 

Вірменська

Вежа Корнякта

Святого Миколая

Вулиця Федоріва

Успенська

Благовіщенська