Рекомендовано DPA:

Крива липа

Зелена Жо!!

Травень, 2020

Знову цвітуть каштани,
Хвиля дніпровська б’є..

Прівєт, парахаботікі.

Вова швидко повз вгору схилом терикону..
А нє – то початок наступної книги..)) Де попередня? Викладу і попереджу. Прям тут і попереджу.

А зараз є для вас погана новина. Ну погана вона, чи не дуже – це як її покрутити. Може погана, може навпаки. Але для навпаки відсидітися вдома не вдасться.
Яка новина? Колективний вова допер, що на даному відрізку часу, у нього немає альтернативи. І дуже втішився..
Колективний зрозумів, що зараз реальних конкурентів, з тих, що присутні на ринку рівно – ні одного. Свій антирейтинг Порох не осилить. Як і Юля. Мені чомусь здається, що це їх і не дуже бентежить, але не будем тут зараз про конспірологію. Славко каже правильні речі і міг би бути, але тупо не відсвічує. Всім харашо..

А тобі запустили свєрочку. Будеш виконувати ідіотські вказівки влади, чи скажеш – ей, а ви не оху..? Ти справився – натягнув маску, поклав в штани паспорт і обходив парки по великому радіусу.
Ось такий метанаратив..

Тим часом:
З 1 серпня банкомати стануть непотрібними.1 серпня 2020 року держателі електронних платіжних засобів (наприклад, платіжних карток) зможуть отримувати готівку з кас підприємств торгівлі, громадського харчування та послуг, що застосовують реєстратори розрахункових операцій.
Постанова Правління Нац. банку від 7 травня 2020 року №59 “Про затвердження Змін до Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні”, яка набирає чинності від завтра, 25 травня 2020 року…

Діджиталізація, чувак. Вона прийшла по тебе, поки ти прокладав маршрути мимо парків.
Шо страшного? Спочатку приберуть банкомати. Не першого серпня, звичайно, але поступово приберуть. Ти в цей час будеш читати, як Ляшко сина назвав, чи як два депутати, без масок, розповсюджували корупцію. Потім підприємства торгівлі, громадського харчування та послуг почнуть відмовлятися від готівки і влада «піде їм назустріч». А потім – що тобі скажуть, те і будеш робити. І голосувати за того – на кого тобі вкажуть.

Який у цьому наратив?
За задумом фінансистів, така послуга сприятиме зменшенню тінізації економіки, подальшому розвитку безготівкового сегменту та зростанню фінансової̈ інклюзії̈ громадян загалом…
Лєнь шукати що таке інклюзія? Інклюзія – це про повагу до людської гідності, бо вона є джерелом прав людини. Пандус для інвалідів – це інклюзія. Мабуть нацбанк вважає тебе фінансовим інвалідом..)))

Про детінізацію і корупцію.
Якби прийняли закон, що з першого серпня, з метою посилити серед чиновників боротьбу з корупцією, всі чиновники зобов’язані перейти на безготівку, то це було б, хоч і смішно, але принаймні логічно. Але скажи мені яке відношення до корупції маєш ти? А закон для тебе, чувак. З огляду на те, що каста корупціонерів складена по принципу – я, муй брат і муї сьостри, то закон таки для тебе…

Що це таке? Банальна поліцейська держава, для обслуговування касти чиновників. Такі вже створювались не раз. Відібраним чиновникам, в залежності від рангу, платять гроші, а відібрані посполиті садять для них туї і не відсвічують, як Славко. Всі решта на смітник. Чим таке завжди закінчується? Бунтами і самосудом. Чому самосудом? Тому, що звичний суд можливий тільки в правовій державі.

До речі:
24 травня в окружному суді Єрусалиму почався суд над діючим прем’єр-міністром Ізраїлю.
Він не чіплявся, в присутності неповнолітніх, до кози в зоопарку (5-8 років тюрми за законом). Нетаньяху звинувачують в корупції, шахрайстві і нецільовій розтраті державних коштів. Перший єврейський чиновник такого рангу пішов до суду – це прецедент..
Вова, закрийся сам на тиждень десь в Омані і читай Конституцію. Поки сім разів не прочитаєш. Ти просиш відповідальності – припхають тобі її стільки , що не донесеш..)))

Що таке метанаратив? Є варіант, коли тобі хтось щось розказує, а є, коли пробують «подрасказать» – знайоме? «Подрасказать» від влади – це і є метанаратив.

Тисячі років – знову цвіли каштани..

Особенно красиво туя смотрится на кладбище
в сочетании с каменными цветами, например, розами…

 

Вірменська

Вежа Корнякта

Святого Миколая

Вулиця Федоріва

Успенська

Благовіщенська