Рекомендовано DPA:

Крива липа

Зільона Буратіна..

Зільона Буратіна..
(Або закон один для кожного, або..)
18+

Липень 2021

По Банковой блудила
Больная крокодила..

Саме так – больная на всю свою посткомуністичну голову. Шо вовчік – ось ти й прийшов до того, до чого йшов. Плавно трансформувався на унылое зелёное гафтно. Прям цифрова трансформація.. А як на Лисого скакав… як скакав. А тепер навіть Лисому на тебе Pohui. Чуть що – скаже: Я тебя туда не посылал… І Юzikу Pohui, і всім, всім, всім… Не візьмуть тебе назад в квартал, мабуть..
Що далі? Бля, а далі – тюрма… Або Албанія, чи Оман. Але ти вибирай тюрму. Бо в Албанії тебе теж закриють – щоб не відсвічував.
Уяви собі албанську камеру, де вже розіграли в нарди – хто перший розпакує цілого призедента і нетерпляче чекають коли ж відкриються двері і його приведуть.
А тут відсидиш, тудом-сюдом, може яка амністія, а потім влаштуєшся кур’єром на зеленому мотороллері і отримаєш своє тихе щастя..
***

Що ви там казали про формулу штайнмайєра? Штайнмайєр ваш тут на днях цілу промову виголосив про російського солдата Боріса Попова. Навіщо? Та бо після президенства хоче віце–заступником в газпром. Родіна фатерляндом, але без багато грошей його дівки не люблять, доннервєттєр..
Це ви його пробували подати мені, як морального авторитета і спеціаліста по врегулюванні конфліктів? Га – блогери з журналістами? Якого штайнмайєра там формула..?
Про що була та промова? Про солдата, який нюхав волошки під Мінськом, а в нього стріляли з шалених мартір кончені нацисти.
Фігня в тому, що не могли фізично. Що не давало ? Географія і відстань між точками А і Б. Але коли дуже хочеш в газпром, то можна й призвиздіти – нє?
Любиш цифри і факти – глянь в Солоніна. Він там дуже скрупульозно все розбирає – прям до міліметра. Хто то такий? Історик. Живе в Києві. Каже Путін – наш прєзідєнт. Але дотошний і педантичний. Зловив штайнмайєра на звіздєжі і популізмі..
***

Знайома каже:
– Від того дощу в мене в новобудові промокли стіни і протекли вікна.
– Тобто дощ винуватий?
– Ну да – бо з вітром боковим…
– А може ті, що твій будинок будували? Чи це вперше дощі на планеті пішли?
– Вони казали, що всі матеріали якісні…
– Китайські? Якісні? Це такий анекдот?
– Нє – ну а шо..?
– Нічого – просто в тебе промокли стіни і класні китайські вікна воду під час дощу пропускають.
– А строїтєлі прі чьом?
– Крім того, що не підозрюють про існування фізики, дійсно – ні прі чьом..))))
***

Вовчік, видай указ про заборону носіння в країні паранджі. Аргумент? В країні антитерористична операція. Вони пояс шахідки не на голові носять? Ну – щоб вони ще й міні носили і лабутени – то було би кручє панятно, але тут можуть всілякі захисники вписатися. А за паранджу не впишуться. Хоча… Можна й про міні – в себе в Омані нехай хоч з молочним бідоном на голові, а тут – не нра, вали назад в Оман. Зроби хоч щось корисне. По перше – щоб не відчували себе тут, як в Омані, по друге – прікінь побачим, як азіятки виглядають в реалі))) Ну і тобі профіт – хоч в чомусь нормальним в Історію зайдеш.
Хочеш гарно зайти? Ні разу не проблема. Пиши листа Байдену. Накидати чорновик? Запросто:
Батьку, Джозеф, добрий день!
Спасай батьку, бо біда. Довкола мене розбійники, я їм кажу – вийдіть звідси, а вони не виходять. Як тобі таке, батьку?
Ти може думав, що навколо мене депутати, прокурори, судді і чесні бізнесмени? Не вір своїм очам – самі лише розбійники, пєдєрасти і корупціонери. Вони всі до одного або комуністи, або їх бліжайшоє окружєніє. А ти знаєш як я комуністів ненавиджу лютою ненавистю. Вони кожен день роблять або корупцію, або геноцид. А коли зроблять корупцію, то йдуть робити вандалізм. То не я сказав, то Обама. Не віриш – перепитай в нього. А коли не роблять вандалізм, то знову ходять роблять корупцію. Потім приймають закон щоб ту корупцію покрити і йдуть роблять нову корупцію. А я тут між ними – як юшченко на Ґоверлі.
Піднімай, батьку Джей Севен. Робіть щось. Робіть комітет по спасінню країни від геноциду психічно хворих чиновників. Ти казав Петрові, що заздриш йому, бо ти лише черговий президент, а він може стати тим, хто зламав систему. А чого ти мені не заздриш? Я молодший і фізіологічно від нього дуже відрізняюсь.
Спасай, батьку, бо як нє, то мені – хоч йди бери в портнікова інтерв’ю. А я не хочу, бо він дуже брутальний. Прям – як мойщік басейнів з порнофільму, коли горіляки нап’ється…
А ще мені лукашенка кожну ніч сниться. Такий приходить і каже: Або будеш в мене «Бєлази» покупать, або напхаю тобі вареної бульби з салідолом повну мордяку… І плаче маньяк псіхотропний…
Джозеф, памагі….!!!
…………………….

Ось – всього 200 з лишнім слів, а вони здатні повністю змінити твоє майбутнє. Станеш чуваком, який зміг зламати систему. Потім фірму собі створиш з кур’єрами на моторолерах. Вигода на ліцо – нє? Можу назву підкинути – урядовий квартал. Нра?

PS:
Знайомі російськомовні мене читають і все розуміють. Навіть в шовіністичній москві і меншовартісній Франції. Ось так Дмитре Іллічу. То тільки вам меншовартість по плєчу..?

PPS:
Серджо – а ведь второй укол и унылое слово артрит, прозвучал приговор трибунала..
Це я так.. Нехай тут полежить..)))

PPPS:
Наступний пост? Буде. “Дєвушка с віслом..”. Вже скоро.

Bonus track..?
M&M або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..

Можна тут:

А можна тут:
Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
Пр. Повітрофлотський, 33/2
(“Книгарня Є”)

Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)

 

Вірменська

Вежа Корнякта

Святого Миколая

Вулиця Федоріва

Успенська

Благовіщенська