WTF

Stop it!

ГРОШІ..

Money talks, money shouts
Don’t take much to hear..

Грошей не існує. Самі по собі гроші – це нарізаний  на прямокутнички папір. Їх колись придумали для того, щоб не тягнути за собою на шнурку бика, котрого вирішили обміняти на два мішки кокаїну. А бик впирається, а бик йти не хоче. Тим, що з кокаїном – їм легше. Чому легше? Ой та банально просто – порівняй вагу. І то ще добре, якщо відстань недалека. А якщо наприклад якогось чувака назначили послом доброї волі від Урарту в Свинопотамію(1). Уяви йде він – навколо то жар, то холод, то зустрічні росіяни. І ще й бика за шнурок тягне.. Зустрічні росіяни питають:
– Ты шо дэбил?
А він їм:
Сами вы дэбил, моя бабушка говорит, шо я Солнышко…

Тобто гроші – це посередник при обміні одних товарів на інші. Ну – ще послуг різних. Враховуючи сексуальні. Для того щоб покласти в кишеню гроші, потрібно було випестити бика, або виростити листя коки.  Звісно бика можна було й вкрасти. Але ми тут не будемо про «украл, выпил, в тюрьму». Залишимо це мешканцям Свинопотамії. А для себе просто зрозуміємо – якщо не випещувати і не вирощувати, то гроші втрачають свій сенс. Не буде товарів – не потрібні будуть гроші, не буде товарів – не залишиться сил на послуги..))

В світі існує, правда, одна «вибрана» нація». Деякі представники того народу при слові “гроші”, від надзвичайного захвату та сильного збудження, падають в тимчасовий стан повної нерухомості.. Як це виглядає? Ну – виглядає так собі – не альо виглядає..)) Науковці називають такий стан – сардонічною посмішкою (risus sardonicus(2).
Хочеш перевірити ці слова? Без проблем – візьми купюру в сто доларів і крути в руці перед «вибраним». Він може бути будь-якого статку. Просто верти купюру в пальцях і спостерігай..))
В них теж є своя ыліта. А в ыліти нав’язлива ідея – пацани понад усе хочуть спробувати покерувати світом. Чим аргументують? Натякають, що вони для такого вибрані. Проблема в тому, що ніхто ніколи не бачив де і коли їх вибрали, тому вони пропонують повірити їм на слово..
Анекдот часів ссср’у:
Пєтька повертається з Лондону, весь упаковано-нафарширований баблом. Його корєфан Васілій Іванович питає:
– Пєтька, гдє бабла набрал?
– В карти виграв.
– Як???
– О – там цікава ситуація. Граєм і один з них каже, що в нього два тузи. Я кажу – покажи. Він каже, що в них джентльмену прийнято вірити на слово.. Ну тут мені карта і поперла…

Тобто на слово пацанам ніхто не вірить і час від часу /приблизно раз на сто років/, людство націю чомусь “вибирає” і масово знищує..
Чи це погано? Це дуже  погано. І те, що знищує, і те, що ті  дуже хочуть покерувати. Фігня ще й в тому, що покерувати світом хоче частина нації, а знищити завжди пробують чомусь всю. І страждає зазвичай та частина, яка і думки не мала про світове панування.. Тобто коли народ не хоче спитати свою ыліту – а ви це все витворяєте щоби що? Тобто коли не хоче – буде вигрібати. Будь-який народ..

Українці, наприклад. Раз за разом вибираючи комуністів собі за владу, чомусь кожного разу сподіваються на інший результат. Я розумію, що комуністи шифруються і прикидуються. То рабіновічем, то сивочолим ґетьманом. На крайняк, як кажуть мешканці Свинопотамії – вєтошью. Але. Пацани, у вас шия закінчується головою. В голові десь там має бути мосх. Пошукайте – то помічне. Та й прикидуються вони вкрай невміло. Якщо мосх відшукати, то відразу побачите, що – то не вова переміг пєтю, а пєтя з вовою вам присувають. А ви берете. Колись хтось казав: не роби з тата варята.. Паньство – з вас роблять..))
Це як з «вибраним» народом – ті, що розумніші кажуть: Дякую, що взяв грошима.., а ті, що не розумніші – лопнула звізда, пропалі дєньгі…

 Але про гроші..
Ти не хочеш вигодовувати бика? Боїшся, що ще сплюндрує тебе до холєри? Рослинництво тобі теж не дуже впирається? Ти хочеш – дєлать дєньгі із воздуха? Варіант. Але всі банки вже зайняті ылітою. Ти не розумієш чому весь час ростуть ціни? Тому, що банкіри торгують грошима. Тобто тим, що не прив’язане до  товарів. Тобто тим, чого нема. Тобто таки повітрям. Може поясниш мені – а навіщо їм ти? Хіба може охранніком яким, чи менеджером.. Ну – щоб було кого в тюрму садити, якшошо..
Ще, вони за звичкою, торгують їпалом, але до цього абзацу це не має, чи майже немає відношення..))
Тут логічно було б включитися діячам від UN(3), але вони чомусь вважають, що їхня місія – це удосконалювати свій регламент, дрес-код та марнувати гроші американських платників податків.. МВАйщики – йопта..))

Тобі нра саме слово – “гроші”? Хочеш ще поговорити? Ок – які проблеми?
Гроші, наприклад, кардинально розганяють почуття незалежності. Я про це ще в дитинстві здогадався. Роблять вони це потужно.. Майже на третій космічній швидкості. Майже, як космічна ракета. “Apollo” – наприклад..
Але..
Гроші мають ще одну властивість. Часто вони розганяють бажання влади. Дуже часто.  Іноді навіть над цілим світом. А ось бажання влади, вже не слабше за той же  “Apollo”, розганяє залежність. Ну – може як “Javelin”, але для того, щоб загнати дурного в залежність, сили розгону вистачає..))
Від чого залежність? У випадку з коммі – від старших товаришів по номенклатурі. Про це детальніше десь там нижче, а тут лише скажу:
Все. Абсолютно все, в цьому світі, дається нам з самої найвищої гори /значно вищої за Сіон, Синай, чи навіть Еверест/. Потрібно тільки правильні висновки робити, бо дається воно без мануалу.. Людині просто пропонуються обставини.. як тест на порядність.. Так-так, саме Тобі обирати.. Вибач, що додав мороки..)) Хоча насправді – нічого складного. Просто – використовуй правильно те, що тобі дали згори в гарній упаковці, але без мануалу в комплекті..
Вибір насправді дуже простий – або щасливе життя, або нещасне життя. Ось аж настільки все просто.. “Всіх грошей не заробиш” – хто це зрозумів, той має шанс прожити щасливим.. Написав і згадав продовження ідіоми – “половину треба вкрасти..” Ні-ні – не треба)) – не бери дурного в голову..))
А гроші.. Апріорі гроші – це інструмент і не більше..
***

Це не має відношеня, так щоб прямо, до грошей, але може хтось мені пояснить? Чому така кількість народу намагається жити минулим? На пса ви тратите стільки енергії в нікому не потрібних суперечках – що і як було 300 років назад? Для самоідентифікації? Самоідентифікуйтеся в сьогодні, сплануйте завтра, а вчора залиште історикам. Я таким завжди кажу – а ще давніше колись всі мавпами були.. Знімай штани і лізь на дерево.. Але ж вони всі з дипломами. Їм викладали. Як саме? Та ось так:
– Дети, кто двигается быстрее: почтовый голубь или лошадь?
– Если пешком, то лошадь…
– Вон из класса!!!

Викладали.. Чи накладали…
Була в мене знайома дівчинка. Влаштувалася керуючою илітним кафе. Розповідає:
На кухне грязь, срач и беспредел. Говорю – завтра делаем санитарный день. Собираемся и наводим чистоту. А мне одна говорит: Я не прийду, бо то не моя робота. Я у неё спрашиваю: А що ваша робота, пані? А она мне я накладаюНу вот как с этим бороться..?

Хто з них правий? Обидві. Хто неправий? Ті, що не зуміли організувати роботу. Важко без мануалу – нє?)) Але про це – десь там у висновках.. І то не факт. То ж не посібник по організації бізнесу. Потрібен посібник? Ок – залишу свій номер телефону..))
***

А що радянські хіппі з попередньої глави? Деякі з них виривалися за межі означені прапорцями, деякі не змогли.. Деяких приручили за допомогою грошей, деяких – радянської червоної церкви…
Вільні люди викликають неприязнь в рабів..

  2016, Edited– Серпень, 2021

 

  1. Чим не назва для ребрендингу росії..?
  2. Стійка гримаса, яка обумовлена судомним скороченням м’язів обличчя. Кутики рота при цьому відтягнуті вниз і назад. Складається враження, що людина одночасно і плаче, і сміється. Хворий самостійно не може розслабити м’язи…
  3. The United Nations. Організація Об’єднаних Націй

Київ:

вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
Пр. Повітрофлотський, 33/2
(“Книгарня Є”)

Львів:

проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель’Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)

А можна тут:

Гарного дня, Посполитий..

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!