Рекомендовано DPA:

Крива липа

Просранная страна…

Грудень, 04.2021.

Сниться посполитому – просранная страна,
Кожного вечора, кожного – сниться йому вона.
Вийде він із дому, а тут прямо за пристанью
бйотся  волна….

Какую страну просралі – б’ється в гарячці комуняка. Мороженко… морько…– завиває в істериці його жінка, підтягуючи під пахви труси з начьосом. А помнішь Гєлєнджік? Анапу..?
Пацани – як збудували, так маєте. Розвалилася? А вона не могла не розвалитися. Все те, що ви будуєте розвалиться, можете вже починати плакати – какіє новобудови просралі… Яке велике будівництво прапілі… Какіх журналістов ми імєлі…

Журналіст – це професія, котра має свої критерії визначення. Свою дефініцію. Пояснити? Запросто. Скрипін – це диктор. Наталка Якимович – це журналіст. Поки працювали в парі – було цікаво і динамічно. Наталка пішла і розтеклося. Малиновим по паркету. Ось все правильно Роман каже, але ж не так занудно, бля… Бо диктор.
Включив останній раз іванова. Того, що сексуально стурбований. Примітивніше лягав тільки геращенко. Той, що як Волочкова пісєчькой квєрьху. Іванову «законало» – дали пацанам трохи дєніх з офісу призедента. Пацани возбуділісь – Бутусов мнє друг, но істіна дорожє, а тєбє гордон…– далі довгий спіч з натяками на оральний секс з вищеозначеним гордоном… Що це?!!! Шо це, бля???? Сидить в студії гордий собою іванов (я вам бабла приніс) і схвильовано розмірковує про позу 69 для шустєра. Це ліга сексуальних реформ, розбавлена пропагандою ковіду? Я правильно все розумію?
Включив Маркуса. Валєра – ти реально хвилин 20 хариш своїм: як зробити – тихіше, чи голосніше… давайте в коментах проголосуємо... Збереш цим пару десятків коментів і далі шо? Про динаміку щось чув? Без динаміки – підеш туди, де зараз Роман без Наталки. Вона брала енергетикою, якшошо..))
Ткач, Мокрик, Бігус, Сідлецька – це все на велику країну? Це всі журналісти? Тобто ринок реально порожній? Прикольна фігня – нє?))))
Всі решта це – dancer for money..?

За что Гєрасім утапіл Муму –
Я нє пойму, я нє пойму…
За что нє нравілась она єму –
Гєрасіму, Гєрасімууу…?

Фігня дійсно прикольна. Вову топлять, як нєкто Гєрасім свою собачку Муму. Ще вчора такі свої і рідні… Оральний секс, як пєтров гордону в прямому ефірі ще не пропонують, але до того йде. І головне хто????? Свої!!! І кому довіряти – эх, просранная страна… Нє,ну влащенко і шустєра класно шуганув, було прикольно. Скажи чесно – ти й сам не знаєш як то в тебе вийшло?))))
Державою керувати насправді не важче ніж будь-яким бізнесом. З огляду на поставлену ціль завжди отримаєш результат. Вова, і ти свій отримаєш – то вже видно… Ти реально цього хотів? Бачиш до чого призводить ностальгія за просраной страной, і неправильний бізнес-план..?
Розказати тобі про бізнес план? Вже розказував – (МВА…2)
Про бізнес план в управлінні державою? Ну добре..))
Там все просто – як двері в кабінет вже колишньої юлії мєндєль. Це простіше, ніж вираховувати площу лєніна. Хоча й там нічого складного – береш ширину лєніна і множиш на його ж довжину. Але не відволікаємся – вираховуєш скільки грошей треба отримувати у вигляді податків на утримання держави. Кожен бізнес-план потребує захисту – це так працює. Тобто доказуєш громадянинам держави доцільність кожного працівника держапарату. Що – їх дуже багато? Так – надзвичайно забагато. І це основна проблема твого бізнес-плану, якшошо. В бізнесі з таким би послали ще на етапі преамбули. Тому всім пострадянським позиціям держчиновників  потрібно вказати чіткий напрямок куди їм йти. Скоріше за все то би мала бути росія, як така, що взяла на себе правонаступництво просраной страни. Хоча то їх проблема в кінці кінців – най йдут де хочут…)) Далі кошти необхідні на утримання держави розписуєш на посполитих у вигляді єдиного податку, котрі знімаються автоматом через кожен рахунок. Це все. Це і є цифрова держава. А не калічна дія, на котру списали такі гроші, шо можна було б за них… Ой, та ти й сам в курсі..
Так, чувак – податкову нах. Не МВФ – вони гроші пропонують, але силою не нав’язують, а такі податкову. Як основу корупції в державі. Ти ж борешся з корупцією – адже так записано в тебе в бізнес-плані?
Чому нах? Тому, що цей орган завжди веде до повстань і потім, як наслідок – до сумних меморіалів по ярах.
Що далі? Ну почекай – півроку прийдеться пожити в БТРі, поки не запустиш законодавство, і аж тоді наступить для тебе далі. Далі все піде само собою, а тобі чистий кайф – хочеш читай про себе який ти найвеличніший, хочеш лекції читай студентам, хочеш хуй в руки і до роялю…
А так виходить – твої батьки просралі свою страну, а ти своє майбутнє. Ахуєть бізнес – нє?)))

Мав розмову з товаришем про Хмельницького. Каже:
– Прікінь, поляк виграв його жінку, а чувак підняв повстання… Круто помстився…
– Впевнений?
– А шо не так?
– Давай я виграю твою жінку – піднімеш бодай Київ на повстання проти мене?
– Ти гонішь…
– Ні разу. Хмельницький був тригером, не більше. Просто навколо нього посполитим так закрутили, шо їм вже було пох за чию жінку.
– Як закрутили? Хто?
– Лихварі, митарі, нотарі – дахуя різних. Кожен посполитий вже був должен на пару поколінь вперед. А головне він бачив – бля працюю тільки я, а винуватий всім, хто ні хрєна не робить…. Тобто втратився сенс існувати далі.. А виграна жінка – то як метелик, що сів на “чашу вєсов” і зрушив її з місця..
– Тобто лихварі, митарі…
– Тобто згадай кого і за що вигнали з Храму…
***

Шо, посполитий нос павєсіл? Ще про «закулісу» розказати? Запросто – там все якраз на видноті. Як воно працює? Наприклад треба тобі присунути якусь нездорову хуйню. Спочатку тобі масовано вкидують фейк (чим тупіший, тим краще) про цю нездорову хуйню. Десь так півроку. Наступні півроку з тих самих джерел цей фейк спростовують і висміюють. Потім хтось тобі скаже – так це ж хуйня нездорова..А що у відповідь ти? Все вірно, ти скажеш – да ти заєбал уже с етой тєорієй заговора…Ось так воно й працює..))
Кажуть лукашенкові пропонували 60 мільйонів за пропаганду епідемії. А він сказав –
гэтага будзет мала – додайце яшчэ, бульбяны хата да вашай маці псяча кроў…Вова, а скільки дали тобі і головне – де вони? В офшорі? Звідки прийшли туди й повернулися? Шо будеш робити коли тобі скажуть: на каком вашем счету??? – система не находит ваш счёт, пріходітє в чєтвєрг…

Може ще про апокаліпсис хочеш? Га, посполитий? Я вже писав, але ладно. Включай уяву. Не потрібна атомна війна – від слова абсолютно. Післязавтра вимикають електрорубильник . На планеті. Илітабанкірів розселяється на підготовлених островах. Далі слідкуй за таймінгом –через тиждень закінчились продукти, через місяць в містах загине 70 відсотків населення. Через два місяці міста порожні. Але дуже смердючі. По селах агонія триватиме чуть довше, але страшніше – там буде відчайдушна боротьба за все, що можна зжерти. Через півроку територія порожня. Абсолютно. Ще трохи смердить і ціла купа щурів, котрих вже ніхто не ловить і не їсть. Через три роки територія розцвіла. Садочки вишневі, ріки прозорі.. а повітря.. Дерева в Карпатах ще не виросли, але кущами вже все буйно заростає…
Залишилось загорнути бульдозерами залишки цивілізації… Можна повертатись з островів. Чому цього ще не зробили? Ще страшно. Страшно, що тебе накриє і спробуєш зробити з ними те, що петров обіцяє зробити з гордоном… Але страх поступово відходить… Гарного дня, посполитий..))

Пам’ятаєш, що було три роки назад? Це я до того, що як це мало три роки, а які кардинальні зміни – нє?

Думаєш – нереально це все? Не ти перший так думаєш за Історію Людства..))
Цікаво – ті, що планують залишитись… Вони банки теж повідкривають? Для кого – самі для себе?)))

Щоб двічі не вставати. Всім вакцинованим, невакцинованим, ваксєрам, антиваксєрам, живим та ненародженим:
Я не проти вакцинації. Добровільної. Хочеш вакцинуйся, хочеш ні. Примусова – це досліди над людиною і тоді медицина стає ветеринарією.
Я проти дослідів і над тваринами також, як над взагалі всім живим. Не ти це створив, не тобі над цим досліди проводити.
Я не розумію, чому мені фб пропонує агітувати інших – я не лікар.
Я не розумію,  чому айтішник білл гейтс пробує натягнути на себе білий халат.
Я не розумію, чому за два роки ніхто не сказав хто запустив цю хрєнь і чому він досі не в міжнародному розшуку? Чи це щоб не вийти на самих себе?

Що це було? Фантасмагорія про життя колонії імені ілона маска на Марсі. Того – що четверта планета від зірки на ймення Сонце.. Не шукай тут співпадінь і однофамільців – їх тут немає. Кажу ж звична фантасмагорія про сказочних долбойобів…))
……………………….&&&&&………………….

Bonus track? Запросто – мій же пост на цю ж тему під назвою:

Мій Айфон..

Серпень, 2020

 

Написав мені якийсь чувак – От Майк, чому все – аж так запутано з вліятєльнимі, і не дуже, ліцамі? Ви ж можете казати чотку правду, а не танцювати малєннькіх лєбєдєй вже рік як в клубі?..
Тобто мається на увазі спростити все так, щоб було зрозуміло абсолютно всім? Навіть тим, що читати не вміють? Один раз мабуть можу – більше ні. Чому тільки раз? Скучно мені буде..))

Чотка правда:

Про банки..
Банк, то така хитра хєрня, котра чомусь завжди права. Банкіри, чомусь, самі собі вирішили, що вони обраний нарот. Обраний – щоб покерувати світом. Навіть не так світом, як грошима світу. Що, в принципі, майже одне і те ж.
Зараз, всі свої зусилля, банкіри кинули на те, щоб відмінити готівку. Навіть «епідемію» під це підгадали – так їм хочеться з тіньовою економікою поборотися.
Навіщо їм відміняти готівку? Тому, що кеш – це завжди гроші, а пластикова картка – сьогодні це гроші, а в потрібний момент – це кусок пластику.
Хто керує грошима, той керує світом – нє? Насправді не зовсім так, але про такі глибинні речі чотко написати в короткім пості нереально..))
Яку мотивацію для відміни готівки (крім того, що то дуже опасно з точки зору страшного вірусу) банкіри пробують присунути посполитим? Правильно: відміна кешу – це люта боротьба з тіньовою економікою та «брудними» грішми.
Що таке тіньова економіка з точки зору банкірів? Це твої гроші, якими ти, чомусь, не маєш права користуватись без їх, банкірів, контролю..
Але ж банк – то така хитра хєрня. Банк надає кредит, кредит не повертають і, що – банк плаче і кричить – о горє мнє? Нє – банк завжди правий, а тому  розписує неповернутий кредит на всіх посполитих, що до цього банку прописані. Так – по чуть-чуть на кожного. В основному посполиті цього й не помічають.
І що – ось так можна піти взяти кредит, не повернути і возрадоваться? – подумав ти.  Можна, але не всім, а тільки обраним. Стоп. А це часом не брудні гроші? Це точно не тіньова економіка? З неповернутого, за змовою двох обраних, кредиту – податок сплатили? 

Про карантин..
Якщо дурний в чомусь свято переконаний, то його нічим не прошибйош. Особливо якщо це дурний фотограф з Івано-Франківська, бешена депутатка з Рави-Руської, чи радянський долбойоб з Дніпра. Але його й не потрібно прошибати. Най собі живе, як вміє. Нехай пише постики про неіснуюче радянське морозиво. Смачне, як маца на майські празники. Що – радянського союзу вже нема? Ок тоді про неіснуюче, але надзвичайно смачне білоруське морозиво. Смачне, як маца на дєнь побєди.
Бачив одного такого, коли валили пам’ятник лєніну на Бессарабці. Він обнімав блискучий постамент, з дурними від страху очима кричав – нє трожьтє нашего вождя, і приймав, бачену по телевізору, як йому здавалося, позу ушу. Але через те, що  с любой сторони на нього ніхто не наступав, він подумав, що не всьо то срака, що блищить і побрів кудись… мабуть таки до сраки. До виблискуючої радянської сраки. Вони всі туди підуть..
Скільки проіснує карантин? Рівно стільки, скільки й ця влада. В неї немає інших інструментів свій термін продовжити. Не дивлячись на їхній, неозброєним оком видимий, імбицелізм, вони в стані зрозуміти, що на їхнє – продолжать будєтє?Таки не будуть. Їм би ще встигнути законодавчо все, що вкрали оформити. Хоча закони від них коштують дешевше від паперу тої газети де їх друкують, щоб придати хоч вигляд легітимності. Піздєц елітє кароч.. Лишилося тільки іудейські та мусульманські свята зробити державними. Монгольські та  венгерські в нас вже державні нє? А нє – ще треба зробити безвіз для китайців. Мабуть мають надію, що натешеться сюди з двадцять мільйонів китайців, і в такому кіпіші всі забудуть і про чинну владу, і про карантин.. Але – чому тоді ще й китайські свята не пропихати державними..?

Про еліту..
Еліта, від відчуття свого, повного і абсолютного, звільнення від дотримання існуючих законів, остаточно деградувала. Хочеш кредит – на. Хочеш не повертати – всігда пажалуста. Не хочеш вчитися ? На тобі диплом. Хочеш міністром – на, тільки не плач. Не знаєш, що хочеш – кокс у вазі на роялі…
В міністерстві охорони здоров’я не знають географії? А нащо вона їм?  Прес-секретар не знає географії? Ой – а їй вона нашо? Добре, що не беременна.
Міністр юстиції яскраво виражений долбойоб? Не знає – ні географії, ні юриспруденції? А нашо воно йому???? Зате він знає де ваза на роялі – для керування міністерством цього досить.. 

Про мій Айфон..
Колись розповідав знайомій свою версію розвитку Людства. Отже – Людство розвивається до пори до часу. До пори тотальної діджиталізації.. Потім всі сходять з розуму.
Приклад – Японія, де вже зараз кидаються зі справжньої скелі, в справжнє море, через те, що дрочеру айтишніку, віртуальна дівчинка, ізмєніла з віртуальним дрочером- айтишніком. Бо той купив їй віртуальний брулік, а той ніщєброд нє.  Коли в нього спитали – а чому не заведеш собі реальну girlfriend? Він відповів – а я не знаю, що з нею робити. І пішов. Зняв кросівки (вони всі перед тим, як стрибати знімають кросівки – мабуть щоб залишити щось після себе на згадку іншим айтишнікам) і стрибнув зі скелі. Зразу не вбився, тому ще півгодини жалібно стогнав, поки японське морько гарно омивало лагідними хвильками його босі переламані ноги..
Думаєш – я на приколі? Хуй там – в Японії, зараз – це вже масове явище.
Присаджуєш своїх дітей на комп’ютерні ігри? Твоє право – але й кросівки відразу йди купи йому гарні – щоб сі твоя дитина не встидала коли буде над прірвою їх знімати.

Але я про Людство. Бля пост вже задовгий))).. Ок я коротко – Людство, вже якесь там чергове, якийсь там черговий раз, дорозвивалося до повної толерантності. Вже в них і негри не негри, і жінки не жінки, а вагіноафриканці, і призедентом може бути черговий долбойоб.
Чим все таке закінчується? Та Логікою звичайно. Одне дурне щось не те натиснуло, інше – його дію підтвердило, коли треба було відмінити, а потім – коли вже все палало – випхали собі на високу гору шарія і давай йому поклони бити. Як фол останньої надії.
Але Природі на їх надію було насрать з високого горба і вона почала міняти ландшафт планети. І не поступово, а радикально. Моря ставали горами, гори ставали дном океанським – тільки трусікі шарія, розіп’ятого на дошці оголошень, по воді плавали.
Якась частина Людства вижила. В них, навіть, якісь інструменти з собою були. Вони, навіть, виглядали в небо якийсь час – чи не летять американські гуманітарні гелікоптери. Але гелікоптери не прилетіли.
А потім ножі стесалися..
Вони тоді ще вміли писати. Написали про все 13 одкровень, навіть..
А потім, через пару поколінь, гелікоптери перетворилися на легенди. Нащадки тих, що вижили їх в очі вже не бачили. Переповідали один одному – доповнюючи власними фантазіями. У них у всіх було право на своє бачення.
Потім замість стесаних ножів з’явилися кам’яні. Чому залізні не робили? Вони пробували, але так, як були елітою і вчилися за великі гроші в інституті імені плінтусєвіча.. А ось ти, зараз.. в лісі, на острові.. при всіх твоїх куплених знаннях – зможеш з нічого ніж зробити? Кароч – почало людство з нуля розвиватися – тобто пішли в печери, чекати поки блискавка, соррі – страшний Маніту з неба не запалить їм вогонь..
Пройшли тисячоліття. На дні Преторіанської затоки аквалангісти знайшли мій Айфон. І Людство завмерло перед загадкою. Звідки..??? Звідки в людей, які били один одного дубовими палками по балді, міг взятися прилад, схожий на ті, що в нас – найрозвинутішої цивілізації, яка впритул підійшла до масової діджиталізації, могло таке взятися..?? Ні, явно тут були прішєльци з другіх міров…

А вода гарного, все ще відносно чистого моря, хлюпалась собі об берег лагідними хвильками..

А чуваку – тому, що на початку посту, я відповів: Як вже чіткіше? – країна, де забили на закон, скотиться до сомалійської демократії..)

Ти щось казав про менталітет.? Не знаєш – що далі робити? Як варіант – пиздити еліту по морді, як колишнє вліятєльноє ліцо гамадрілу в зоопарку. Пиздити і питати – сука, де діюче законодавство? Хто сів за гроші пройобані командою найвпливовішого?А можна відразу до тюрми всіх кравчуків. Хто такі кравчуки? То такий собіратєльний образ долбойобів, які не придумали нічого достойнішого, ніж вкрасти все, до чого дотягнулися і присадити посполитих на двоколісні возики – щоб тягнули добро з Турції, не як їх предки в печерах, а високотехнологічно..

Чувак? На цей раз всьо чотко?

 

Ми, до речі, останнє покоління, яке ще вміє читати якшошо)))..

PS:
Це теж про колонію поселення на четвертій планеті від зірки на ймення Сонце, якшошо..))

 

……………………………………………..

Bonustrack? Запросто:

Майк Новосад. “Хіпстер..” (Купити можна тут:)

 

А також:
M&або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
Пр. Повітрофлотський, 33/2
(“Книгарня Є”)

Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель’Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)

 

Вірменська

Вежа Корнякта

Святого Миколая

Вулиця Федоріва

Успенська

Благовіщенська