Welcome:

Domini Canes

Мій Айфон..

Серпень, 2020

Но летит без урагана, ветер дует в паруса,
Восемь Шмулей, два Натана, у форштевеня Исак…

Написав мені (це тут) якийсь чувак – От Майк, чому все – аж так запутано з вліятєльнимі, і не дуже, ліцамі? Ви ж можете казати чотку правду, а не танцювати малєннькіх лєбєдєй вже рік як в клубі?..
Тобто мається на увазі спростити все так, щоб було зрозуміло абсолютно всім? Навіть тим, що читати не вміють? Один раз мабуть можу – більше ні. Чому тільки раз? Скучно мені буде..)))

Чотка правда:

Про банки..
Банк, то така хитра хєрня, котра чомусь завжди права. Банкіри, чомусь, самі собі вирішили, що вони обраний нарот.
Обраний – щоб покерувати світом. Навіть не так світом, як грошима світу. Що, в принципі, майже одне і те ж.
Зараз, всі свої зусилля, банкіри кинули на те, щоб відмінити готівку. Навіть коронавірус під це підгадали – так їм хочеться з тіньовою економікою поборотися.
Навіщо їм відміняти готівку? Тому, що кеш – це завжди гроші, а пластикова картка – сьогодні – це гроші, а в потрібний момент – це кусок пластику.
Хто керує грошима – той керує світом – нє? Насправді не зовсім так, але про такі глибинні речі чотко написати в короткім пості нереально..))
Яку мотивацію для відміни готівки (крім того, що то дуже опасно з точки зору страшного вірусу) банкіри пробують присунути посполитим? Правильно: відміна кешу – це люта боротьба з тіньовою економікою та «брудними» грішми.
Що таке тіньова економіка з точки зору банкірів? Це твої гроші, якими ти, чомусь, не маєш права користуватись без їх, банкірів, контролю..
Але ж банк – то така хитра хєрня. Банк надає кредит, кредит не повертають і, що – банк плаче і кричить – о горє мнє? Нє – банк завжди правий, а тому розписує неповернутий кредит на всіх посполитих, що до цього банку прописані. Так – по чуть-чуть на кожного. В основному посполиті цього й не помічають.
І що – ось так можна піти взяти кредит, не повернути і возрадоваться? – подумав ти. Можна, але не всім, а тільки обраним. Стоп. А це часом не брудні гроші? Це точно не тіньова економіка? З неповернутого, за змовою двох обраних, кредиту – податок сплатили?
Чого вже добилися? Того, що мені вчора вже в декількох магазинах сказали – в нас проблеми з терміналом – тільки готівка. Сьогодні в салоні – карточкою можна, але в нас тепер комісія за розрахунок безналом. Мої вітання обраним..))) Коли хочеться більше, ніж потрібно, часто це закінчується меморіалами, якшошо..

Про карантин..
Якщо дурний в чомусь свято переконаний, то його нічим не прошибйош. Особливо якщо це дурний фотограф з Івано-Франківська, бешена депутатка з Рави-Руської, чи радянський долбойоб з Дніпра. Але його й не потрібно прошибати. Най собі живе, як вміє. Нехай пише постики про неіснуюче радянське морозиво. Смачне, як маца на майські празники. Що – радянського союзу вже нема? Ок тоді про неіснуюче, але надзвичайно смачне білоруське морозиво. Смачне, як маца на дєнь побєди.
Бачив одного такого, коли валили памятніклєніну на Бессарабці. Він обнімав блискучий постамент, з дурними від страху очима кричав – нє трожьтє нашего вождя, і приймав, бачену по телевізору, як йому здавалося, позу ушу. Але через те, що с любой сторони на нього ніхто не наступав, він подумав, що не всьо то срака, що блищить і побрів кудись… мабуть таки до сраки. До виблискуючої радянської сраки. Вони всі туди підуть..

Скільки проіснує карантин? Рівно стільки, скільки й ця влада. В неї немає інших інструментів свій термін продовжити. Не дивлячись на їхній, неозброєним оком видимий, імбицелізм, вони в стані зрозуміти, що на їхнє – продолжать будєтє? Таки не будуть. Їм би ще встигнути законодавчо все, що вкрали оформити. Хоча закони від них коштують дешевше від паперу тої газети де їх друкують, щоб придати хоч вигляд легітимності.
Піздєц елітє кароч.. Лишилося тільки іудейські та мусульманські свята зробити державними. Монгольські та венгерські в нас вже державні нє? А нє – ще треба зробити безвіз для китайців. Мабуть мають надію, що натешеться сюди з двадцять мільйонів китайців, і в такому кіпіші всі забудуть і про чинну владу, і про карантин.. Але – чому тоді ще й китайські свята не пропихати державними..?
Ах в Америці також коронавірус? А про трампа щось чув – нє?

Про еліту..
Еліта, від відчуття свого, повного і абсолютного, звільнення від дотримання існуючих законів, остаточно деградувала. Хочеш кредит – на. Хочеш не повертати – всігда пажалуста. Не хочеш вчитися ? На тобі диплом. Хочеш міністром – на, тільки не плач. Не знаєш, що хочеш – кокс у вазі на роялі…
В міністерстві охорони здоров’я не знають географії? А нащо вона їм?
Прес-секретар не знає географії? Ой – а їй вона нашо? Добре, що не беременна.
Міністр юстиції яскраво виражений долбойоб? Не знає – ні географії, ні юриспруденції? А нашо воно йому???? Зате він знає де ваза на роялі – для керування міністерством цього досить..

Про мій Айфон..
Колись розповідав знайомій свою версію розвитку Людства. Отже – Людство розвивається до пори до часу. До пори тотальної діджиталізації.. Потім всі сходять з розуму.
Приклад – Японія, де вже зараз кидаються зі справжньої скелі, в справжнє море, через те, що дрочеру айтишніку, віртуальна дівчинка, ізмєніла з віртуальним дрочером- айтишніком. Бо той купив їй віртуальний брулік, а той ніщєброд нє. Коли в нього спитали – а чому не заведеш собі реальну girlfriend? Він відповів – а я не знаю, що з нею робити. І пішов. Зняв кросівки (вони всі перед тим, як стрибати знімають кросівки – мабуть щоб залишити щось після себе на згадку іншим айтишнікам) і стрибнув зі скелі. Зразу не вбився, тому ще півгодини жалібно стогнав, поки японське морько гарно омивало лагідними хвильками його босі переламані ноги..
Думаєш – я на приколі? Хуй там – в Японії, зараз – це вже масове явище.
Присаджуєш своїх дітей на комп’ютерні ігри? Твоє право – але й кросівки відразу йди купи йому гарні – щоб сі твоя дитина не встидала коли буде над прірвою їх знімати.
Але я про Людство. Бля пост вже задовгий))).. Ок я коротко – Людство, вже якесь там чергове, якийсь там черговий раз, дорозвивалося до повної толерантності. Вже в них і негри не негри, і жінки не жінки, а вагіноафриканці, і призедентом може бути черговий долбойоб.
Чим все таке закінчується? Та Логікою звичайно. Одне дурне щось не те натиснуло, інше – його дію підтвердило, коли треба було відмінити, а потім – коли вже все палало – випхали собі на високу гору шарія і давай йому поклони бити. Як фол останньої надії.
Але Природі на їх надію було насрать з високого горба і вона почала міняти ландшафт планети. І не поступово, а радикально. Моря ставали горами, гори ставали дном океанським – тільки трусікі шарія, розіп’ятого на дошці оголошень, по воді плавали.
Якась частина Людства вижила. В них, навіть, якісь інструменти з собою були. Вони, навіть, виглядали в небо якийсь час – чи не летять американські гуманітарні гелікоптери. Але гелікоптери не прилетіли.
А потім ножі стесалися..
Вони тоді ще вміли писати. Написали про все 13 одкровень, навіть..
А потім, через пару поколінь, гелікоптери перетворилися на легенди. Нащадки тих, що вижили їх в очі вже не бачили. Переповідали один одному – доповнюючи власними фантазіями. У них у всіх було право на своє бачення.
Потім замість стесаних ножів з’явилися кам’яні. Чому залізні не робили? Вони пробували, але так, як були елітою і вчилися за великі гроші в інституті імені плінтусєвіча.. А ось ти, зараз.. в лісі, на острові.. при всіх твоїх куплених знаннях – зможеш з нічого ніж зробити? Кароч – почало людство з нуля розвиватися – тобто пішли в печери, чекати поки блискавка, соррі – страшний Маніту з неба не запалить їм вогонь..

Пройшли тисячоліття. На дні Преторіанської затоки аквалангісти знайшли мій Айфон. І Людство завмерло перед загадкою. Звідки..??? Звідки в людей, які били один одного дубовими палками по балді, міг взятися прилад, схожий на ті, що в нас – найрозвинутішої цивілізації, яка впритул підійшла до масової діджиталізації, могло таке взятися..?? Ні, явно тут були прішєльци з другіх міров…
А вода гарного, все ще відносно чистого моря, хлюпалась собі об берег лагідними хвильками..

В море буря, шторм на море, сами дуют в паруса
застрахованные Шмули, обнадёженный Исак…

А чуваку – тому, що на початку посту, я відповів: Як вже чіткіше? – країна, де забили на закон, скотиться до сомалійської демократії..)

Ти щось казав про менталітет.? Не знаєш – що далі робити? Як варіант – пиздити еліту по морді, як колишнє вліятєльноє ліцо гамадрілу в зоопарку. Пиздити і питати – сука, де діюче законодавство? Хто сів за гроші пройобані командою Найвпливовішого? А можна відразу до тюрми всіх кравчуків. Хто такі кравчуки? То такий собіратєльний образ долбойобів, які не придумали нічого достойнішого, ніж вкрасти все, до чого дотягнулися і присадити посполитих на двоколісні возики – щоб тягнули добро з Турції, не як їх предки в печерах, а високотехнологічно..

Чувак? На цей раз всьо чотко?
Ми, до речі, останнє покоління, яке ще вміє читати якшошо)))..

Мало було тобі тексту?
Більше чоткої правди тут):
M&M або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..

Преображенська

Преображенська

Domini Canes

Domini Canes

Архіви